OGÓLNOPOLSKI RANKING UCZESTNIKÓW „OTYLIADY’2024 WG. PRZEPŁYNIĘTEGO DYSTANSU

Lp. Nazwisko Imię Dystans (km) Pływalnia
1. Szymanek Sebastian 43.640 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
2. Gałuszka Bruno 43.000 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
3. Niedźwiadek Jakub 42.250 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
4. Postawa Natalia 40.300 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
5. Szczepaniak Karolina 40.040 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
6. Janczylik Aleksander 39.250 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
7. Szymanowski Tomasz 38.925 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
8. Giedryś Alicja 38.450 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
9. Palmi-Kukiełko Mieszko 38.250 Strzelin - Aquapark „Granit”.
10. Czerniak Michał 38.000 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
11. witko jakub 36.100 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
12. Stebnicki Patryk 35.900 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
13. Gmiński Marcin 35.500 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
14. Kanigowski Grzegorz 35.050 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
15. Kostrzewa Wojciech 34.750 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
16. Bocheńska Aleksandra 34.500 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Lekki Grzegorz Brzozów - Posejdon.
18. Wionczyk Wiktor 34.450 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
19. Pietras Kamil 33.350 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
20. Majdziński Adrian 33.325 Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
21. Podskarbi Michał 33.200 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Wardzińska Martyna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
23. Sabitov Nadia 32.700 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
24. Barwińska Iwona 32.600 Herby - Pływalnia.
25. Karwowska Edyta 32.500 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Wleklak Adam Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
27. Staniek Agata 32.225 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
28. Horodniczy Mariusz 32.200 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
29. GASZEWSKI ADRIAN 32.150 Jarocin - Aquapark Jarocin.
30. Cabaj Damian 31.850 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
31. Młynarczyk Marcin 31.750 Jarocin - Aquapark Jarocin.
32. Kozak Hubert 31.650 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Kunce Daniel Kępno - QARIUM Kępno.
34. Jagodziński Karol 31.500 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
35. Nowicki Cezary 31.400 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Rzeżnicki Wojciech Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
37. Wilczewska Anna 31.200 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
38. Wyrobiec Filip 31.150 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
39. Strzelec Konrad 31.100 Gryfice - Pływalnia.
40. Kula Damian 31.025 Kępno - QARIUM Kępno.
41. Andrzejczak Tomasz 31.000 Kępno - QARIUM Kępno.
Królak Kamil Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Pernal Piotr Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Ryszka Aleksander Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
45. Dytko Hanna 30.900 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
46. Roszak Maciej 30.750 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
47. Sikora Tomasz 30.500 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Ziemkiewicz Natalia Lipno - MOSiR Pływalnia.
49. Kobus Ewa 30.450 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Ożóg Olivier Brzozów - Posejdon.
51. Wlazłowski Damian 30.440 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
52. Jastrzębska Zuzanna 30.300 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
53. Zawadzki Leszek 30.275 Zabrze - Aquarius Kopernik.
54. Strzelczyk Marta 30.200 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Zieja Łukasz Strzelin - Aquapark „Granit”.
56. Stahl Maciej 30.150 Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Stochmiałek Wojciech Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Wojcieszak Tomasz Kępno - QARIUM Kępno.
59. Kułak Maja 30.050 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Maciejewska Natalia Lipno - MOSiR Pływalnia.
61. Misztal Stanisław 30.000 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Tłuścik Krzysztof Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
63. Tkaczyk Justyna 29.850 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
64. Żebracki Bogdan 29.750 Brzozów - Posejdon.
65. Łukasiewicz Małgorzata 29.500 Jarocin - Aquapark Jarocin.
66. Kasprzak Fryderyk 29.200 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Szydłowski Marek Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
68. Skotarczak Aleksandra 29.100 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
69. Łukaszewski Marek 29.050 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
70. Burkiewicz Zofia 28.650 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
71. Świtala Rafał 28.550 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
72. Kumański Karol 28.200 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
73. Florczak Maciej 28.150 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Zdebik Katarzyna Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
75. Furmankiewicz Izabela 28.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ozimek Artur Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
77. Jarema Piotr 27.850 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
78. Lichodziejewski Mariusz 27.800 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
79. Korbanek Arkadiusz 27.600 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Łukomska Beata Gryfice - Pływalnia.
81. Knap Paweł 27.550 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
82. Karwowska Ewa 27.500 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
83. Krawiec Paweł 27.450 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
84. Kołodziej Miłosz 27.300 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
85. Barański Jakub 27.250 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
86. Purwiel Michalina 27.225 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
87. Amor Rafał 27.200 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
88. Pudłowski Piotr 27.100 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
89. Zienkowska Maja 27.050 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
90. Góralczyk Hanna 26.800 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
91. Lange Paweł 26.650 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Mroczko Wojciech Strzelin - Aquapark „Granit”.
Skalny Kacper Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
94. Wisniewski Piotr 26.575 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
95. Heinrychowski Sławomir 26.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
96. Musiał Witold 26.250 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
97. Kwiatkowski Mikołaj 26.100 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
98. Banach Olga 26.040 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
99. Artwik Zuzanna 26.000 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Karaczko Radosław Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Mieloch Artur Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
102. Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa 25.800 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Kłos Jan Lipno - MOSiR Pływalnia.
104. Habrajska Iga 25.550 Herby - Pływalnia.
105. Wajman Jaroslaw 25.450 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
106. Kułaczewski Krzysztof 25.400 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Wysz Damian Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
108. Wójtowicz Mateusz 25.350 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
109. Paluch Zuzanna 25.200 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Put Eryk Strzelin - Aquapark „Granit”.
Pyka Łukasz Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
112. Salamon Emil 25.150 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
113. Szylar Mariusz 25.100 Brzozów - Posejdon.
114. Wysz Krystian 25.050 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
115. Błoński Rafał 25.000 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Licznar Andrzej Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Wyrwiński Ireneusz Gryfice - Pływalnia.
118. Kawalec Maciej 24.700 Herby - Pływalnia.
119. Matskevich Mechyslau 24.600 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
120. Tomaszewska Maria 24.550 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
121. Kuźniar Jan 24.100 Brzozów - Posejdon.
122. Gołda Mariusz 24.000 Myszków - Pływalnia MOSiR.
123. Wyrwiński Jakub 23.800 Gryfice - Pływalnia.
124. Dyderska Wioletta 23.600 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
125. Bieniek Michał 23.500 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Kić Dawid Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
127. Wilk Bogusław 23.300 Herby - Pływalnia.
128. Jabłoński Mateusz 23.100 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Rejdych Adam Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Stępień Anna Zabrze - Aquarius Kopernik.
Wielgosz Piotr Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
132. Antoniak Wojciech 23.050 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Zalewski Łukasz Lipno - MOSiR Pływalnia.
134. Urmanowski Maciej 22.800 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
135. LEWIŃSKI TOMASZ 22.700 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
136. Krefta Adrianna 22.650 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
137. Borkiewicz Klaudia 22.500 Jarocin - Aquapark Jarocin.
138. Derdzinski Marek 22.325 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
139. Wachowicz Mariusz 22.300 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
140. Jędrychowski Piotr 22.225 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
141. Jopek Damian 22.050 Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Kubica Ariel Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Rybiński Filip Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
144. Adamiak Kamila 22.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Dominiczak Kinga Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Jaszczyk Andrzej Kępno - QARIUM Kępno.
Nowaczyk Grzegorz Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Osuchowski Artur Myszków - Pływalnia MOSiR.
Pinoczek Wiktoria Zabrze - Aquarius Kopernik.
Skowrońska Agnieszka Strzelin - Aquapark „Granit”.
Sroka Katarzyna Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Zasępa Sebastian Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
153. Gnatek Karol 21.800 Brzozów - Posejdon.
154. Chomik Tomasz 21.650 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
155. Wincza Joanna 21.500 Gryfice - Pływalnia.
Wiśniewska Joanna Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
157. Adamusiak Edyta 21.450 Lipno - MOSiR Pływalnia.
158. Terlecki Jan 21.250 Lipno - MOSiR Pływalnia.
159. Kamiński Mikołaj 21.200 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Konarzewski Piotr Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Posłuszny Dominik Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Trepa Kasia Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
163. Chmielewski Tomasz 21.100 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Król Karol Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Przybyła Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Smaruj Bartosz Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Wierzchoń Aleksy Gryfice - Pływalnia.
168. Pawłowicz Filip 21.050 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
169. Dziedzic Michał 21.000 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Jankowski Marcin Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kmuk Lukasz Gryfice - Pływalnia.
Michalski Michał Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Pietras Jakub Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Płudowski Adam Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Rutkowski Daniel Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Wojtalik Hanna Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Zientek Grzegorz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
178. Bukowy Magdalena 20.750 Kępno - QARIUM Kępno.
179. Lis Kajetan 20.700 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
180. Buganik Mateusz 20.550 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
181. Kędra Marcin 20.525 Brzozów - Posejdon.
182. Czarny Bartosz 20.350 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
183. Woszczak Zbigniew 20.300 Strzelin - Aquapark „Granit”.
184. Ogrodnik Michał 20.240 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
185. Biczkowski Kajetan 20.200 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Flasińska Maria Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Lasyk Agnieszka Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
188. Pilarczyk Bartosz 20.150 Kępno - QARIUM Kępno.
189. BŁASZAK JAKUB 20.100 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Gronowski Maciej Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Jeziorowska Julia Myszków - Pływalnia MOSiR.
Szpakowska Laura Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Tomasiewicz Marcin Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wielądek Paweł Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Zygmunt Mariusz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Zygmunt Patryk Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
197. CHRZEMPA ARKADIUSZ 20.050 Jarocin - Aquapark Jarocin.
GAŁAN -CHAŚ EWA Zabrze - Aquarius Kopernik.
Krukar Adam Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Lniak Paweł Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Raczyński Łukasz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Waliszewski Daniel Pleszew - Park Wodny „Planty”.
203. Andrzejewski Piotr 20.000 Gryfice - Pływalnia.
Chmielik Maria Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
Fartuszyńska Weronika Kępno - QARIUM Kępno.
Hońka Michał Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Iwan Kaja Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Klasa Andrzej Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Klęk Julianna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Klimek Aleksandra Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kloc Teresa Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kroczek Mateusz Zabrze - Aquarius Kopernik.
Maciuszek Łukasz Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Naszkiewicz Inga Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Pasoń Paulina Herby - Pływalnia.
Prokop Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Ratajczyk Anna Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Sanecka Julia Jarocin - Aquapark Jarocin.
Selwa Kamil Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Wojcieszko Adam Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Ziobrowski Mateusz Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Zwierz Krzysztof Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
223. Rybczak Paweł 19.550 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
224. Miller Krzysztof 19.200 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
225. Raunke Patryk 19.000 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Rosinski Maciek Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Sroka Piotr Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Tracz Anna Brzozów - Posejdon.
229. Nowak Sławomir 18.650 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Tabaka Andrzej Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
231. Kałan Małgorzata 18.400 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
232. Cygal Łukasz 18.100 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Łuczyński Michał Zabrze - Aquarius Kopernik.
234. Gromadka Krzesimir 18.050 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
235. Anczykowska Katarzyna 18.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Gad Oliwia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kara Artur Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kubera Tomasz Kępno - QARIUM Kępno.
Paruch Maciej Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
240. Cygal Katarzyna 17.900 Strzelin - Aquapark „Granit”.
241. Leśkiewicz Antoni 17.600 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Pawiński Maciej Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Sydor Radosław Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
244. Kędzierski Stanisław 17.500 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Kesy-Kowalska Hanna Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
246. Zagórski Marcin 17.300 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
247. GRECKI MARCEL 17.200 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Paluszak Zbigniew Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Witan Jakub Strzelin - Aquapark „Granit”.
250. Małyszko Adriana 17.150 Kępno - QARIUM Kępno.
Szwed Michał Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Tomczewski Tomasz Gryfice - Pływalnia.
253. Podsiadło Małgorzata 17.120 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
254. Barczyk Magdalena 17.050 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Mielech Eryk Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
256. Bożyk Oliwia 17.000 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Cynkier Marta Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gasek Jan Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Grzybowski Jarosław Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Korzec Tomasz Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Koźbiał Zuzanna Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Sadowski Damian Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Szefler Joanna Gryfice - Pływalnia.
Urbański Cezary Kępno - QARIUM Kępno.
265. Serwatka Lech 16.550 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
266. Perka Przemysław 16.500 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Przybyła Katarzyna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
268. Kurzaj Radosław 16.350 Kępno - QARIUM Kępno.
269. Grubich Robert 16.300 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
270. Bronicki Edgar Adam 16.175 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
271. Balcerzak Agnieszka 16.100 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Kordylak Ireneusz Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Podlaś Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Stupnicka Sylwia Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wolnik Marta Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
276. Wołek Mateusz 16.050 Myszków - Pływalnia MOSiR.
277. Bartoszek Kacper 16.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Chojnowski Tomasz Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Grycman Łukasz Kępno - QARIUM Kępno.
Kochanowska Monika Lipno - MOSiR Pływalnia.
Krechowiec Wojciech Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Krynicki Adam Brzozów - Posejdon.
Pianka Oskar Myszków - Pływalnia MOSiR.
Posłuszny Ireneusz Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Turek Filip Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Wilczyński Robert Myszków - Pływalnia MOSiR.
Wolnik Rafał Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Wycisłowski KRZYSZTOF Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
289. Tomaszewska-Rolla Dorota 15.850 Strzelin - Aquapark „Granit”.
290. Mierzejewski Łukasz 15.800 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
291. Jaskulski Jarosław 15.650 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
292. Łowicki Jakub 15.600 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Wrzesińska Agata Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
294. Przybylik Żaneta 15.550 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
295. Borys Ewa 15.500 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Korzec Jacek Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Swat Elżbieta Ewa Lipno - MOSiR Pływalnia.
Wojnar Damian Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
299. Kuziemski Tomasz 15.375 Kępno - QARIUM Kępno.
300. Wojewoda Michał 15.360 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
301. Kanigowska Ada 15.250 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Kozioł BOGUSŁAW Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Sęk Jakub Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
304. Bobrowska Małgosia 15.200 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Firek Marcin Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Guz Aleksandra Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Policzkiewicz Maciej Gryfice - Pływalnia.
308. Gajewski Michał 15.150 Lipno - MOSiR Pływalnia.
Lindecki Jarosław Jarocin - Aquapark Jarocin.
310. Cygal Mikołaj 15.100 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Grzesiak Mateusz Kępno - QARIUM Kępno.
Juś Krzysztof Gryfice - Pływalnia.
Kmiecik Łukasz Gryfice - Pływalnia.
Sroka Bartosz Myszków - Pływalnia MOSiR.
315. Biegański Zbigniew 15.050 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Sokólski Tomasz Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Zeissel Michał Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Żyśko Dariusz Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
319. Seremet Piotr 15.025 Brzozów - Posejdon.
320. Bajor Bartosz 15.000 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Bar-Markiewicz Beata Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Biankowski Piotr Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Bogacka Maja Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Dyla Agnieszka Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Fijałkowska Monika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Gawrońska Marta Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Gerlach Anna Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Haesthikke Marcin Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Imiołek Michał Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Jasińska Anna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kaczmarek Bartosz Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Kamińska Małgorzata Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kolba Zuzanna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Krupa Norbert Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Leśniak Kaspian Brzozów - Posejdon.
Matuszewska Izabela Kępno - QARIUM Kępno.
Nawrat Mirosław Zabrze - Aquarius Kopernik.
Pinkowska Monika Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Rolka Patryk Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Skopek Milena Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Stańczuk Oliwia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Szarek Paweł Brzozów - Posejdon.
Szczepański Marek Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Teleżyńska Maria Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Wasztyl Michał Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Wesołowska Karolina Lipno - MOSiR Pływalnia.
Zielonka Robert Myszków - Pływalnia MOSiR.
348. Czerniak Agata 14.200 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Steckiewicz Edmund Lipno - MOSiR Pływalnia.
350. Pęcak Aleksandra 14.150 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
351. Maryniak Łukasz 14.100 Kępno - QARIUM Kępno.
352. Mrożek Aleksander 14.050 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
353. Musioł Patryk 14.000 Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Piòrkowska Agnieszka Myszków - Pływalnia MOSiR.
Prochowicz Hanna Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Prochowicz Wojciech Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Szafraniec Pawel Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Zacny Joanna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
359. Frankowski Leszek 13.550 Kępno - QARIUM Kępno.
360. Bronakowski Karol 13.500 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Pinkawa Agnieszka Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
362. Zawadzka-Nazimek Joanna 13.450 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
363. Shkoliar Maksym 13.400 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Szczęsny Marcin Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
365. Łuczyński Aleksander 13.300 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
366. Frankowski Andrzej 13.250 Kępno - QARIUM Kępno.
367. Hipnarowicz Martyna 13.200 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Znajda-Matuszewska PAULINA Zabrze - Aquarius Kopernik.
369. Pawłowicz Tomasz 13.150 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
370. Cichy Marek 13.100 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Pogorzelska Alina Zabrze - Aquarius Kopernik.
Pogorzelski Paweł Zabrze - Aquarius Kopernik.
373. Głuszkiewicz Weronika 13.050 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Jeznach Filip Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Karpińska Helena Pleszew - Park Wodny „Planty”.
376. Dobrosiewicz Iga 13.000 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dominik Paweł Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Grązka Ewa Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Kołaczyńska Magdalena Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Krajewska Magdalena Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Milewska Anna Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Mühln Agnieszka Brzozów - Posejdon.
Nowak Tomasz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Pilarz Natalia Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Sieja Marcin Zabrze - Aquarius Kopernik.
Stawowczyk Waldemar Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Urbańska Anna Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Waleński Michał Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Zielinska Katarzyna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zieliński Robert Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Zimkowski Dawid Zabrze - Aquarius Kopernik.
392. Proszek Joanna 12.850 Lipno - MOSiR Pływalnia.
393. Milian Michał 12.650 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Pokarowski Wojciech Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Stalowska Jolanta Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Stępel Agnieszka Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
397. Frankowski Michał 12.600 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Masarczyk Szymon Zabrze - Aquarius Kopernik.
Wojciechowski Ryszard Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
400. Maślej Iga 12.550 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
401. Grala Dorian 12.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jaskulska Oliwia Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Motloch Mateusz Myszków - Pływalnia MOSiR.
Skała Aleksandra Jarocin - Aquapark Jarocin.
Talmon Adam Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Tomaka-Wójcik Anna Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Wieczorek Magdalena Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Zakrzewski Przemysław Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
409. Biliński Rafał 12.450 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Chmiel Marek Herby - Pływalnia.
Morgiewicz Piotr Gryfice - Pływalnia.
412. Stachowski Wojciech 12.300 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Zielińska Justyna Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
414. Kawalec Krzysztof 12.250 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
415. Kawalec Danuta 12.200 Herby - Pływalnia.
Mucha Bartłomiej Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
417. Hipnarowicz Grzegorz 12.150 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Jankowska Julia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Wędzicha Rafał Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Wiśniewski Krzysztof Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
421. Maćkowiak Patryk 12.125 Jarocin - Aquapark Jarocin.
422. Baliś Andrzej 12.050 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Borciuch Maciej Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dominik Hubert Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Manecki Mariusz Zabrze - Aquarius Kopernik.
Niewiada Klaudiusz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Prędka Maria Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Pudłowski Kamil Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Świętek Anna Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Wochnik Jarosław Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
431. Bazarnik Mateusz 12.000 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Budziszewski Tomasz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Domowicz Anna Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Frączek Julia Kępno - QARIUM Kępno.
Galiński Michał Jarocin - Aquapark Jarocin.
Głodek Sławomir Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
GOLDWASSER Zbigniew Strzelin - Aquapark „Granit”.
Kempiński Gerard Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kociel Jarosław Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Koncka-Olejnik Agnieszka Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Łatka Marcin Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Mączka Dawid Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Roman Agnieszka Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Strózik Tomasz Herby - Pływalnia.
Szczepańska Laura Strzelin - Aquapark „Granit”.
Szkudlarek Marcel Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Tomczok Jacek Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Wardziak Bogdan Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wasilewski Krzysztof Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wesołowski Ernest Strzelin - Aquapark „Granit”.
Winkler Sarah Zabrze - Aquarius Kopernik.
Włodarczyk Mikołaj Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Zachciał Błażej Strzelin - Aquapark „Granit”.
454. Rygałło Kacper 11.850 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
455. Krawczyk Kacper 11.800 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
456. Góralczyk Andrzej 11.700 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
457. Grigalis Michał 11.650 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
458. Dędek Gerard 11.500 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
459. Papka Michał 11.400 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
PROSOWIECKA SMAK KATARZYNA Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
461. Stasiak Marietta 11.300 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
462. Miara Krzysztof 11.200 Herby - Pływalnia.
Żmijewska Agnieszka Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
464. Bartosiak Marcin 11.100 Gryfice - Pływalnia.
Boni Jakub Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Cetnarowski Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gorzkowski Marek Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
GRZYWOCZ NATALIA Herby - Pływalnia.
Szafrańska Oliwia Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Szałwińska Ewa Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Sztukin Filip Gryfice - Pływalnia.
Woźniak Patryk Kępno - QARIUM Kępno.
473. Banaś Tomasz 11.050 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Majewski Marek Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Schuster Iwona Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Seweryn Natalia Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
477. Adamek Wiktor 11.000 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Bagińska Jolanta Strzelin - Aquapark „Granit”.
Byrtek Grzegorz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Charitonov Grzegorz Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Desselberger Andrzej Lipno - MOSiR Pływalnia.
Krzyszkowski Tomasz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Kutela Marta Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Ługowska Natalia Strzelin - Aquapark „Granit”.
Małecki Jacek Kępno - QARIUM Kępno.
Marcinkowski Maciej Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Mędrek Krzysztof Myszków - Pływalnia MOSiR.
Michalski Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Raczyńska Monika Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Rębilas Jacek Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Rojkowski Łukasz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Rychta Bartosz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Stańczyk Paulina Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Suwezda Mikołaj Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Szymanowska Marta Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Wejman Tomasz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wlazły Marta Herby - Pływalnia.
Wołkowycki Adam Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
499. Korona Magdalena 10.800 Brzozów - Posejdon.
500. Jadowski Hubert 10.750 Myszków - Pływalnia MOSiR.
Marcinkowski Piotr Jarocin - Aquapark Jarocin.
502. Mączewska Anna 10.650 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
503. Krzysztof Krzysztof 10.600 Gryfice - Pływalnia.
Ławecka Katarzyna Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
505. Kaszuba Mateusz 10.580 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
506. Malcher Blanka 10.550 Herby - Pływalnia.
507. Jankowska Paula 10.500 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Nowak Karol Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Paczka Jarosław Zabrze - Aquarius Kopernik.
Sterna Łukasz Gryfice - Pływalnia.
Wionczyk Jan Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Zakrzewska Maria Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
513. Rak Maja 10.400 Herby - Pływalnia.
Sujecka Urszula Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Wacławski Grzegorz Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Waszkiewicz Tomasz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
517. Fleszar Joanna 10.300 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Jaromin Mateusz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
519. Dylewicz Weronika 10.250 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Grzybowska Amelia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Małczak Grzegorz Herby - Pływalnia.
522. Janicka Magdalena 10.200 Herby - Pływalnia.
Jaźwiec Łukasz Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Kotulski Filip Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kwaśniewski Paweł Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
PLAWECKI MATEUSZ Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Popenda Lech Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Telszewski Maciej Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Tylutki Michał Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
530. Barański Waldemar 10.150 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Bira Dorota Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Froń Michał Brzozów - Posejdon.
Giewiada Patrycja Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Greń Arkadiusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Irzyk Piotr Brzozów - Posejdon.
Kiluk Beata Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Klimek Jarosław Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Matuska Wiktor Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Mielech Grzegorz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Puk Michał Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Tomczyk Paweł Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
542. Giemza Maja 10.125 Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
543. Bartosik Michał 10.100 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Bednarska Michalina Strzelin - Aquapark „Granit”.
Berska Antonina Kępno - QARIUM Kępno.
Borowiecki Sławomir Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Bućko Sławek Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Ciesielska Ewa Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Czerepicki Grzegorz Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Fijołek Krzysztof Gryfice - Pływalnia.
Hoja Marcin Kępno - QARIUM Kępno.
Kapała Patryk Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kargul Tomasz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Kielar Julia Herby - Pływalnia.
Kokot Hubert Kępno - QARIUM Kępno.
Matusek Marcin Herby - Pływalnia.
Maziejuk Lena Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Mierkiewicz Krystian Jarocin - Aquapark Jarocin.
Pluta Marcin Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Promińska-Goss Eliza Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Rybka Sonia Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Sarnowska Franciszek Lipno - MOSiR Pływalnia.
Śmiłowski Szymon Żary - Pływalnia „Wodnik”.
sterna filip Gryfice - Pływalnia.
Tylka Sebastian Gryfice - Pływalnia.
Zdanowicz Adam Słupsk - Pływalnia SOSiR.
567. Cudak Jan 10.050 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Czechowska Katarzyna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Derenowska Stefania Gryfice - Pływalnia.
Doniecka Natalia Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Gaca Beata Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Grabski Adrian Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kaczkowski Marcin Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Kościński Wojciech Brzozów - Posejdon.
Marciniak Agata Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Ołowski Hubert Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Ponimasz Przemysław Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Tomaszewski Mateusz Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Ziemiński Mateusz Lipno - MOSiR Pływalnia.
580. Gdula Jarosław 10.025 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Łotocka Beata Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
582. ADAM Wojciech 10.000 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Artwik Hania Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Bajda Karol Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Banaszczak Michał Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Bieńczak Grzegorz Brzozów - Posejdon.
Błaszczuk Maja Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Brzdąk Przemysław Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Bujnicki Kazimierz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Czapla Martyna Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Czerwiński Hubert Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Czyż Barbara Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Dybich Anna Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Fitał Karolina Zabrze - Aquarius Kopernik.
Gibas Marek Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Gierlicka Kamila Brzozów - Posejdon.
Głowacki Kacper Myszków - Pływalnia MOSiR.
Jabłoński Michał Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Jędras Milena Gryfice - Pływalnia.
Józefowicz Miłosz Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Kaczmarczyk Grzegorz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Kaczmarek Igor Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kamiński Paweł Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Karmiłowicz Szymon Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Kiełkowska Jolanta Zabrze - Aquarius Kopernik.
Kowalczyk Mikołaj Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kowalski Grzegorz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kowalski Rafał Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kowol Robert Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Kozar Kaja Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kruszyński Robert Lipno - MOSiR Pływalnia.
Krysztofek Michał Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Krzyżak Angelika Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kurczych Szymon Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kurzaj Zbigniew Kępno - QARIUM Kępno.
Kwasek Kazimierz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kwiatkowska Joanna Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Lenartowicz Lena Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Machino Marek Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Makuła Jakub Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Marciniak Marcin Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Mariańska Amelia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Markulak Krzysztof Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Maziejuk Weronika Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Mazur Tobiasz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Mazurkiewicz Adam Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Migza Piotr Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Mikutaniec Karolina Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Molata Adam Herby - Pływalnia.
Napiórkowska Karolina Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Obrębska Agata Lipno - MOSiR Pływalnia.
Papuga-Szałapski Jakub Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
Piętak Monika Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Pietrak Artur Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Pietrzak Jakub Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Pietrzak Jan Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Piontek Julia Myszków - Pływalnia MOSiR.
Pisarek Radosław Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Pokrzywiński Szymon Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Polishchuk Pavlo Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Ptak Aleksandra Herby - Pływalnia.
Rado Katarzyna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Rola Rafał Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Rosikoń Sylwia Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Sianos Katarzyna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Sinka Damian Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Skocki Bartłomiej Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Skoczylas Aneta Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Śliwa Dominik Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Sobczak Magdalena Jarocin - Aquapark Jarocin.
Stachurski Ireneusz Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Stajszczyk Oliwier Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Stolarska Małgorzata Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Szabuniewicz Ksawery Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Szeremeta Marzena Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Szurkowski Grzegorz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Tomaszewski Kacper Kępno - QARIUM Kępno.
Trzebiatowski Michał Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Wachowicz Anna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Walczak Jagoda Jarocin - Aquapark Jarocin.
Walenciak Grzegorz Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wawrzyniak Jarosław Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Wiatrowska Anna Strzelin - Aquapark „Granit”.
Zapadka Waldemar Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Zygmunt Kornelia Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
666. Kuśmider Przemysław 9.850 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
667. Cebulak Pawel 9.700 Brzozów - Posejdon.
668. Stępel Marek 9.650 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Szewczyk Michał Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
670. Fijalkowski Piotr 9.600 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Krogulec Piotr Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
672. Kurzeja Kamil 9.500 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Labuda Kajetan Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Sierocińska-Siutkowska Ewelina Gryfice - Pływalnia.
675. Pilipczuk Jakub 9.400 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
676. Waszkiewicz Krzysztof 9.300 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
677. Pszonak Agnieszka 9.200 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
678. Mroźny Łukasz 9.175 Jarocin - Aquapark Jarocin.
679. Łakomy Grzegorz 9.050 Brzozów - Posejdon.
680. Bogacka Malgorzata 9.000 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Janas Dariusz Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Kolesińska Antonina Herby - Pływalnia.
Mucha Przemysław Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Nicke Alan Jarocin - Aquapark Jarocin.
Prędka Magdalena Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Skrzydłowska-Kołodziej Dorota Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Syrek Oliwia Herby - Pływalnia.
688. Retkiewicz Mariusz 8.750 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
689. Karwacka Natalia 8.650 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
690. Chruszcz Mateusz 8.600 Strzelin - Aquapark „Granit”.
691. Wypych Wojciech 8.550 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
692. Krawczyk Barbara 8.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kuźniar Alicja Brzozów - Posejdon.
Skiba Alicja Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Szukalski Igor Gryfice - Pływalnia.
696. Muszyńska Katarzyna 8.400 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
697. Tomaszewski Marek 8.350 Kępno - QARIUM Kępno.
698. Tomczyk Elżbieta 8.300 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
699. Kanigowska Izabela 8.250 Słupsk - Pływalnia SOSiR.
700. Gebel Tomasz 8.200 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Uchto Julian Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Wypych Arkadiusz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
703. Światowy Iga 8.150 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Światowy Krystian Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
705. Dygułła Hanna 8.100 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Jagieniak Julia Kępno - QARIUM Kępno.
Janas Maria Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Kałuża Lena Kępno - QARIUM Kępno.
Madeja Julia Zabrze - Aquarius Kopernik.
Musiała Zuzanna Kępno - QARIUM Kępno.
711. Gałkowski Aleksander 8.050 Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Nojman Maja Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Wilk Karol Kępno - QARIUM Kępno.
Żelazna Maria Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
715. Baran Krzysztof 8.000 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Chłąd Łukasz Myszków - Pływalnia MOSiR.
CHRABĄSZCZ ZOFIA Kępno - QARIUM Kępno.
Długosz Tomasz Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Domaradzka Lena Zabrze - Aquarius Kopernik.
Dybich Cezary Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Gałat Aga Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gniedziejko Julia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Grzegorowska Julia Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Hrycaniuk Rafał Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Jeziorowski Miłosz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Jobczyk Daria Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Józefiak Szymon Kępno - QARIUM Kępno.
Kochmańska Anna Brzozów - Posejdon.
Kwieciński Adam Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Łakomy Anna Brzozów - Posejdon.
Marszałek Andrzej Jarocin - Aquapark Jarocin.
Marszałek Hanna Herby - Pływalnia.
Mazurkiewicz Blanka Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Musiał Anna Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Nowak Paulina Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Ogrodnik Bogusław Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Patalon Piotr Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Pawilk-Niedziela Sandra Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Rabiniak Anna Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Rudek Bartosz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Satoła Marta Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Sodnom Tsendzesem Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Szczypnik Maciej Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Szoser Grzegorz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Taraszkiewicz Paweł Jarocin - Aquapark Jarocin.
Witkowska Antonina Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wybierała Mateusz Jarocin - Aquapark Jarocin.
Zawistowska Olga Pleszew - Park Wodny „Planty”.
749. Piekutowski Michał 7.850 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
750. Ozimkowski Stanisław 7.800 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
751. Daszyński Andrzej 7.750 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
752. Dubiel Judyta 7.700 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
753. Wojewoda Mikołaj 7.680 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
754. Hadrian Szymon 7.600 Herby - Pływalnia.
Lipka Agata Zabrze - Aquarius Kopernik.
Myśliwska Kinga Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Naszkiewicz Adam Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Sprycha Magdalena Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
759. Hadrian Aleksander 7.550 Herby - Pływalnia.
Iżycki Karol Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Megger Agata Słupsk - Pływalnia SOSiR.
762. Gach-Michalska Justyna 7.500 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Iwan Michał Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Maryjowski Marcin Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Matusek Paweł Herby - Pływalnia.
MAY-ADAMEK Katarzyna Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Nosiadek Bożena Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Osikowski Krzysztof Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Rydzek Jolanta Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Wacławska Agata Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
771. Wrześniewska Małgorzata 7.400 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
772. Mikołajczyk-Sowa Monika 7.300 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Subocz Dariusz Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Szymala Bartłomiej Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Zabolewicz Ryszard Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
776. Gromadka Gniewomir 7.250 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
777. Nowak Zofia 7.200 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Stach Lena Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
779. Byrtek Marcin 7.150 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
780. Korulczyk Aleksandra 7.100 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Marciniak Marcin Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
782. Chadziński Wojciech 7.050 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Gajowski Marcin Herby - Pływalnia.
Sowa Alina Strzelin - Aquapark „Granit”.
Wardziak Emilia Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Ząbkowski Piotr Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
787. Adamek Marcin 7.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Adamek Miłosz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Banasiewicz Piotr Brzozów - Posejdon.
Bernacik Wiktoria Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Dąbrowski Kamil Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Dytko Ewa Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Głuszek Wiktoria Herby - Pływalnia.
Gruszka Emilia Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Grzywacz Dorota Brzozów - Posejdon.
Hucz Tobiasz Herby - Pływalnia.
Ignasiak Jakub Zabrze - Aquarius Kopernik.
Jarema Ada Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Jeziorowski Jaromir Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kolesiński Konstanty Herby - Pływalnia.
Kowalski Marcel Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kulbas Nadia Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Mendoń Piotr Brzozów - Posejdon.
Mgłosiek Bartosz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Midro Tymoteusz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Mroczko Milena Strzelin - Aquapark „Granit”.
Mszyca Dariusz Herby - Pływalnia.
Nizinski Piotr Zabrze - Aquarius Kopernik.
Pabian Monika Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Podedworna Natalia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Rymarczyk-Kapuścik Agnieszka Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Seremet Maja Brzozów - Posejdon.
Sikora Tymek Myszków - Pływalnia MOSiR.
Skawina Dorota Brzozów - Posejdon.
Ślebiedzińska Julia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Sobieraj Mikołaj Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Stachowska Maja Zabrze - Aquarius Kopernik.
818. Szczepański Janusz 6.800 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
819. Jura Martyna 6.700 Herby - Pływalnia.
820. Marcinek Bartłomiej 6.650 Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
821. Maciejewski Marek 6.600 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Pianka Milena Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
823. Gajewska Patrycja 6.550 Myszków - Pływalnia MOSiR.
Mrozek Paweł Brzozów - Posejdon.
825. Całus Jagoda 6.500 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Maciąg Krzysztof Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Malaga Antoni Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Mazur Marcin Herby - Pływalnia.
Mendoń Łukasz Brzozów - Posejdon.
Skarżyńska Katarzyna Lipno - MOSiR Pływalnia.
Tomczak Urszula Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ziółkowski Wojciech Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
833. Gałucha Jolanta 6.350 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Schonfelder Thomas Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Szawłowska Małgorzata Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Ziemniak Zuzanna Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
837. Wleklińska Anna 6.325 Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
838. Lewandowska Ida 6.300 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
839. Stachurski Łukasz 6.250 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
840. Adamczyk Leszek 6.200 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Głogowski Dawid Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
842. Cynkowska Karina 6.100 Herby - Pływalnia.
Dudek Wiktor Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Gorzałka Kacper Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Jarema Marta Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Jarema Wojciech Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Zawada Beata Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Ziental Aleksander Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
849. Cieśak Bartek 6.050 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Łowicki RAFAŁ Zabrze - Aquarius Kopernik.
Mazur Adam Herby - Pływalnia.
Podlesiński Paweł Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Zając Iwona Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
854. Wojewoda Maurycy 6.040 Warszawa - AQUA SPA Kabaty.
855. Barańska-Cieślak Bogumiła 6.000 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Bogucki Ireneusz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Budas Zofia Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Dudek Nadia Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Dudzińska Małgorzata Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
DUDZIŃSKI ROBERT Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Dziedzic Klaudia Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gawroński Paweł Lipno - MOSiR Pływalnia.
Gola Wiktor Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
górski robert Zabrze - Aquarius Kopernik.
GRABKOWSKI ANDRZEJ Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Jarema Iga Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Kłeczek Antoni Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Koronkiewicz Alfred Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Kowalska Gabriela Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kozłowski Włodzimierz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kraszewska Kaja Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kural Patrycja Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Łukasińska Anna Myszków - Pływalnia MOSiR.
Madeja Aleksandra Zabrze - Aquarius Kopernik.
Mühln Oliwia Brzozów - Posejdon.
Padewski Julian Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Padula Tomasz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Paluszkiewicz Mieszko Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Pasierb-Nowak Bogumiła Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Pękowska Iga Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Pietraszko Dariusz Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Starzykowski Marcin Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Stec Anna Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Szeniak Katarzyna Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Topka Gabriela Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Worotniak Cezary Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Wyligała Marek Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
888. Mikos Robert 5.800 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
889. Dynus Oliwia 5.750 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Głębowska Gabriela Pleszew - Park Wodny „Planty”.
891. Godlewska Maria 5.700 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Kowalczyk Martyna Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
893. Kasznicka Joanna 5.650 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
894. Józwik Marcin 5.600 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Kanigowski Lech Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Kochańska Joanna Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Pełdak Sławomir Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
898. Plich Franciszek 5.550 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wójcik Amelia Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
900. Ból Dawid 5.500 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Cudak Małgorzata Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Gralak Maja Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Grzelczak Tomasz Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Leszek Leszek Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Litwin Adam Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Migalska-Stankiewicz Lucyna Gryfice - Pływalnia.
Paluszkiewicz Paweł Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Wieczerniak Alicja Słupsk - Pływalnia SOSiR.
909. Śnieżek Oliwier 5.450 Brzozów - Posejdon.
910. Wyrwa Jakub 5.400 Herby - Pływalnia.
911. Dubiel Jagoda 5.300 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Korulczyk Rafał Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Śnieżek Patrycja Brzozów - Posejdon.
Wajman Szymon Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Zarzeczna Agnieszka Strzelin - Aquapark „Granit”.
916. Długołęcki Arkadiusz 5.250 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Szałajko Kaja Brzozów - Posejdon.
918. Nowak Michalina 5.200 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Wachowicz Michał Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
920. Kasprzak Oliwier 5.100 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Kwalczyk Nina Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Łączek Michał Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Michalski Mieszko Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Myrcik Stanisław Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Sosnowska Emilia Herby - Pływalnia.
Stachowska Lena Zabrze - Aquarius Kopernik.
Weselak Daniel Zabrze - Aquarius Kopernik.
928. Kurzawiak Olivier 5.075 Jarocin - Aquapark Jarocin.
929. Bieńkowski Paweł 5.050 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Bober Antoni Zabrze - Aquarius Kopernik.
Konior Maksymilian Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Marciniak Mikołaj Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Maziarz Marek Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Niedzielan Franciszek Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Pawlicka Edyta Jarocin - Aquapark Jarocin.
Pawlicka Kamila Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wiliński Franciszek Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Wlazły Damian Herby - Pływalnia.
Wójcik Michał Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
940. Flak Ewa 5.025 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Pawlicki Paweł Jarocin - Aquapark Jarocin.
Puchacz Tomasz Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
943. Baron Igor 5.000 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Białas Andrzej Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Bilewicz Antoni Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Brandt Arleta Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Buganik Patrycja Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Czajkowski Krzysztof Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Dąbrowski Dominik Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Dąbrowski Marcin Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Ebertowska Julia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Graja Michał Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Harrison Claire Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Idkowiak Iza Zabrze - Aquarius Kopernik.
Idkowiak Zosia Zabrze - Aquarius Kopernik.
Janowski Paweł Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Jedynak Katarzyna Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Kapała Sylwester Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kita Gabiela Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kowalczyk Marta Gryfice - Pływalnia.
Kowalczyk Paulina Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kowalski Oliwier Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kozera Michał Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kukier Jarosław Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kuźniar Filip Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Lapsik Sylwia Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ledwoń Michał Herby - Pływalnia.
Leoniak Anna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Likus Jagoda Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Madej Monika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Makowska Aleksandra Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Makowska Alicja Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Markiewicz Oliwier Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Mikutaniec Marek Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Milewski Kuba Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Mleczko Zuzanna Herby - Pływalnia.
Norek Maciej Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Nowak Marcin Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Orszulak Jakub Jarocin - Aquapark Jarocin.
Piech Kacper Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Piwowarczyk Gabriel Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Płudowski Jan Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Pokrzyk Noemi Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Pośpiech Kacper Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Przybylski Jan Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Raczyńska Klaudia Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Rogowska Lili Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Rzenno Aleksandra Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Staniaszek Antek Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Szczerbak Maksymilian Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Szlezak Olga Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Szojda Maria Lipno - MOSiR Pływalnia.
Szymczak Paweł Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Szyndler Monika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Waczko Mateusz Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Waszak Michał Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Wawrzyniak Ewa Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Wieczerniak Urszula Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Wojakiewicz Marcin Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Wolnik Aleksandra Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
WOŹNY Marek Herby - Pływalnia.
Zych Ignacy Herby - Pływalnia.
Zych Joanna Herby - Pływalnia.
1004. Starzykowska Aleksandra 4.700 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
1005. Bazarnik Kinga 4.600 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Michalska - Żarnowska Magdalena Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
1007. Balcerek Kalina 4.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Chlaściak Aleksander Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Chrzanowska Natasza Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Domański Piotr Mińsk Maz. - Aquapark Miejski.
Kamiński Armando Herby - Pływalnia.
Knopik Jakub Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Machnij Krzysztof Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Maroń Filip Herby - Pływalnia.
Sęk Krzysztof Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Siemiątkowska Anna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Szawłowski Stanisław Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
1018. Sobczyński Oleg 4.450 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1019. Wachsman Wojciech 4.300 Jarocin - Aquapark Jarocin.
1020. Adamek Blanka 4.200 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Harrison Piotr Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kamińska Hanna Herby - Pływalnia.
Zagorui Yevhenii Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
1024. Baran Wiesław 4.100 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Bieńkowska Lena Zabrze - Aquarius Kopernik.
Klepadło Magdalena Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Księżyk Jacek Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Latko-Klepadło Alina Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Paruch Kacper Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Skibińska-Cytlak Małgorzata Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Śliwiński Jakub Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
1032. Saj Radosław 4.050 Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Sójka Mateusz Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Wodyński Wojciech Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
1035. Borkowski Michał 4.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ciszek Hanna Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Dudziński Kacper Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
EBERTOWSKI SZYMON Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Grabowska Ewa Lipno - MOSiR Pływalnia.
Grala Sebastian Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Guz Antoni Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jankowski Jakub Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kapica Zuzanna Gryfice - Pływalnia.
Kasprowicz Sławomir Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kochańska Maja Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kukier Jędrzej Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Kwolek Jarosław Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Mistrzyk Lena Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Mosiądz Hanna Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Mysza Milena Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Nowicka-Kopka Kamila Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Paczuska Judyta Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Pałys Kinga Myszków - Pływalnia MOSiR.
Pokrzyk Kamila Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Saj Joanna Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Seweryn Natalia Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Świątek Jakub Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Szkirpan Justyna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wawrzyniak Ksawery Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Wilman Filip Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Wróbel Paulina Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
1062. Kopka Marek 3.950 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
1063. Chudoba Anna 3.900 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Jankowski Kacper Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1065. Kowalczyk Aleksandra 3.850 Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Pawłowski Aleksander Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1067. Binek Szymon 3.800 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Dominik Grzegorz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Śliwa Igor Pleszew - Park Wodny „Planty”.
SZOJDA Andrzej Lipno - MOSiR Pływalnia.
1071. Kacprzak Marcel 3.750 Myszków - Pływalnia MOSiR.
1072. Ostrowski Wojciech 3.700 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1073. Długołęcki Szymon 3.650 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Mendoń Karolina Brzozów - Posejdon.
1075. Adam Bartosz 3.600 Brzozów - Posejdon.
Hanel Szymon Brzozów - Posejdon.
Hipnarowicz Karolina Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Litwin Anna Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Makowski Wojciech Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Matuszak Igor Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Szlezak Agata Chodzież - Pływalnia „Delfin“.
Witan Michał Strzelin - Aquapark „Granit”.
1083. Rapacz Andrzej 3.550 Kępno - QARIUM Kępno.
Wróbel Adrian Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Wronkowski Konstanty Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
1086. Karolak Wiktor 3.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Nawrocka Małgorzata Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Schonfelder Jakub Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
SKUBAŃSKI IGOR Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Waczko Robert Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Wróbel Zofia Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Żyła Adrian Myszków - Pływalnia MOSiR.
1093. Gęstwa Marcin 3.450 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jankowska Zofia Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1095. Klimek Dariusz 3.400 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Promny Borys Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1097. Domin Wiesław 3.300 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Janyga Dariusz Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Kołaska Blanka Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Panek Grzegorz Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Plata Marian Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Sowińska Amelia Brzozów - Posejdon.
Wiśniewska Natalia Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
1104. Dziadosz Sławomir 3.250 Brzozów - Posejdon.
Klepadło Tomasz Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Skrabalak Grzegorz Brzozów - Posejdon.
Stach Kacper Brzozów - Posejdon.
1108. Grala Liliana 3.200 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Leski Józef Myszków - Pływalnia MOSiR.
1110. Jakubczyc Stanisław 3.150 Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Mazurkiewicz Lena Kępno - QARIUM Kępno.
1112. Łowicka Julia 3.100 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Matysiak Patryk Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Matysiak Patryk Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Paterka Agata Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Sadłowski Kacper Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
1117. Bałaj Maja 3.050 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Bryska Wiktor Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Glapiński Marcel Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jaźwiec Julian Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Martyniak Wojciech Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Michalski Antoni Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1123. Baran Hanna 3.025 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Ziental Gabriela Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
1125. Bak Bartłomiej 3.000 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Banaszkiewicz Kajetan Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Bogacz Natasza Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Chwastek Jan Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Ekiert Alan Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Fiszer Gabriel Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Gajowniczek Justyna Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Grządzielewski Fabian Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Jamróz Oliwia Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Jedynak Jakub Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Kamińska Milena Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kowalczyk Emilia Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Nowak Aleksandra Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ośko Monika Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Pawlicka Dorota Jarocin - Aquapark Jarocin.
Porydzaj Maja Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Prelewska Agata Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Proksa Maja Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Puchacz Wojciech Żagań - Basen Arena Żagań Sp. z o.o..
Raźniak Agnieszka Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Rogowiec Wiktoria Zabrze - Aquarius Kopernik.
Romanowska Małgorzata Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Rybak Weronika Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Saj Mateusz Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Stolarski Michał Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Stolarski Wojciech Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Szoser Aleksandra Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Uchto Aleksander Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Walczak Dominik Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Waszak Katarzyna Środa Wielkopolska - Pływalnia Miejska.
Wiącek Tomasz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Wróbel Kalina Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Zapiór Grzegorz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
1158. Ogierman Ania 2.900 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
1159. Mamica Hubert 2.800 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Trochanowicz Hanna Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
1161. Klimek Katarzyna 2.700 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Nowak Sebastian Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
1163. Baraniak Marcel 2.650 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kowalski Konrad Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Wacławska Blanka Brzozów - Posejdon.
Walerowicz - Durska Marta Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1167. Kowalski Antoni 2.600 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Pilch Kacper Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Różańska Marta Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Walerowicz Lena Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1171. Grymel Krzysztof 2.550 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Kanigowski Marian Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Okoniewska Agata Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Popławski Wojciech Brzozów - Posejdon.
Stoch Zofia Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
1176. Dudziński Filip 2.500 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
Grabowska Aleksandra Lipno - MOSiR Pływalnia.
Hoffmann Martin Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Seweryn Sylwia Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Skorupa Helena Połomia ( Mszana) - Kryta Pływalnia w Połomi.
Skrzypczak Filip Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Smolińska Izabela Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Szoser Adam Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Woźniak Mateusz Zabrze - Aquarius Kopernik.
Zdradzisz Katarzyna Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
1186. Romanowski Mikołaj 2.350 Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
1187. Ciesielczuk Wiktoria 2.300 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Maciak Wojciech Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Skrabalak Sara Brzozów - Posejdon.
STARYKIEWICZ Zofia Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
1191. Baran Małgorzata 2.250 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Boruta Gracja Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Dura Julian Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kenar Monika Brzozów - Posejdon.
Rempelt Milena Herby - Pływalnia.
Skiba Stanisław Włoszczowa - Kryta pływalnia „Nemo“.
1197. Lont Michał 2.200 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Marek Olga Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Matysiak Marcin Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Piwowarczyk Alicja Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Tomczyk Aleksander Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Wilczyńska Barbara Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
1203. Konieczko Maksym 2.150 Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Olanin Sławomir Zabrze - Aquarius Kopernik.
Wajchert Hanna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Walędziak Adam Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Walędziak Bartosz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Zdradzisz Aleksandra Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
1209. Binek Anna 2.100 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Durska Marianna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jakubowski Nikodem Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Kaczmarek Arkadiusz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Magda Dawid Jarocin - Aquapark Jarocin.
Ptak Stanisław Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Smolińska Aleksandra Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Strzelczyk Adam Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Szawłowski Jacek Bolesławiec - Bolesławiecki Park Wodny „Orka“.
Szkudniewski Mateusz Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wajchert Beata Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Wyduba Alicja Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1221. Bocianiak Ewa 2.050 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Dziadosz Katarzyna Brzozów - Posejdon.
Kołodziejczyk Alicja Brzozów - Posejdon.
Ogierman Agata Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Sobczyk Janusz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1226. Baranowski Grzegorz 2.000 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Chlipała Zosia Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Grązka Alicja Słupsk - Pływalnia SOSiR.
Holak Eryk Bełchatów - Kryta Pływalnia Powiatowego Centrum Sportu.
Kardas Jagoda Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kopiec Martyna Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Korulczyk Zofia Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kułak Mateusz Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Mikołajczyk Martyna Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Pawlik Michał Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Pietroniec Konrad Zabrze - Aquarius Kopernik.
Prelewska Marika Iława - Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
Rój Magdalena Łuków - Pływalnia „Delfinek”.