OGÓLNOPOLSKI RANKING UCZESTNIKÓW „OTYLIADY’2019 WG. PRZEPŁYNIĘTEGO DYSTANSU

Lp. Nazwisko Imię Dystans (km) Pływalnia
1. Jasiński Jakub 51.750 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
2. Palmi-Kukiełko Mieszko 48.300 Strzelin - Aquapark „Granit”.
3. Grzybek Bartosz 42.200 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
4. Radomski Grzegorz 40.500 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
5. Gajewski Krzysztof 40.100 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
6. Jeka Michał 39.450 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
7. Giedryś Alicja 36.550 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
8. Ławiński Tomasz 36.400 Warszawa - CRS Bielany.
9. Pawłowska Agata 36.250 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
10. Sobczyk Patryk 36.000 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
11. Szyszka Łukasz 35.425 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
12. Dembiński Marek 35.350 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
13. Gleb Tomasz 35.300 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
14. BEDNARCZYK GRZEGORZ 35.250 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
15. Kiereś Arkadiusz 34.850 Warszawa - CRS Bielany.
16. Kostrzewa Wojciech 34.275 Warszawa - CRS Bielany.
17. Matusiak vel Matuszewski Adam 34.100 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
18. Bogdański Wiktor 33.600 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
19. Buksztynowicz Jonasz 33.500 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
20. Kozikowski Michał 33.450 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
21. Szymanek Paweł 33.425 Warszawa - CRS Bielany.
22. Staszkiewicz Radosław 33.250 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
23. Mówiński Grzegorz 33.200 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
24. Kanigowski Grzegorz 32.600 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Łukaszewski Marek Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
26. Szczech Ryszard 32.500 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
27. Łukasiewicz Maciej 32.200 Lipno - MOSiR Pływalnia.
28. Zborowska Anna 32.100 Lipno - MOSiR Pływalnia.
29. Borczuch Przemysław 32.000 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
30. Lotocki Pawel 31.950 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
31. Saska Agnieszka 31.675 Warszawa - CRS Bielany.
32. Chudewniak Agnieszka 31.650 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
33. Białas Filip 31.200 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Sułowski Adam Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
35. Barlik Michał 31.000 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Bieniek Michał Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Lewandowska Wiktoria Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Szylar Mariusz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
39. Dworniczak Tomasz 30.850 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
40. Lichodziejewski Mariusz 30.825 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
41. Płusa Piotr 30.550 Jarocin - Aquapark Jarocin.
42. Śliwski Arkadiusz 30.525 Morawica - Pływalnia „Koral”.
43. Jeka Piotr 30.500 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Kowalczyk Andrzej Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Kraśner Marcin Pleszew - Park Wodny „Planty”.
46. Szydłowski Marek 30.475 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
47. Mańko Bartłomiej 30.400 Morawica - Pływalnia „Koral”.
48. Małoszczyk Mariusz 30.200 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
49. Schabowski Marcin 30.150 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
50. Nowak Marcin 30.100 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Wierzchoń Aleksy Gryfice - Pływalnia.
52. Rygiel Oliwia 30.050 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Skrzynkowski Piotr Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
54. Dzierga Tomasz 30.025 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
55. BARWINSKA IWONA 30.000 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kubisztal Artur Łazy - Park Wodny „Jura”.
Leśko Paweł Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
LUBERA ADAM Brzozów - Posejdon.
Łuczyński Michał Zabrze - Aquarius Kopernik.
Madaj Michał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Smagieł Radosław Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
62. Wojciechowski Siergiej 29.500 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
63. Rauchfleisz Andrzej 29.400 Lipno - MOSiR Pływalnia.
64. Jakubowski Tomasz 29.200 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Pietruliński Mateusz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
66. Kajdan Miroslaw 29.000 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
PSUT IGOR Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
68. Miklas Jarosław 28.850 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
69. Kosieradzki Tomasz 28.825 Warszawa - CRS Bielany.
70. Sroka Bartosz 28.500 Łazy - Park Wodny „Jura”.
Szajnowska - Pelc Kamila Brzozów - Posejdon.
72. Sosna Bartosz 28.400 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
73. Wawrzyniak Filip 28.375 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
74. Ryszka Aleksander 28.350 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
75. Kowalewski Krzysztof 28.150 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
76. Łukomska Beata 28.100 Gryfice - Pływalnia.
77. Lęcznar Maciej 28.050 Strzelin - Aquapark „Granit”.
78. Furgalski Łukasz 27.650 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
79. Dębski Łukasz 27.300 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
80. Martynowski Łukasz 27.250 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
81. Ostromecki Waldemar 27.200 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
82. Krystian Bełtowski 27.150 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
83. Gontarz Jaroslaw 27.100 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
84. Kalinowski Tomasz 27.000 Strzelin - Aquapark „Granit”.
85. Gregorczyk Marcin 26.850 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
86. Leśniak Tomasz 26.750 Warszawa - CRS Bielany.
Radziejewski Tomasz Jarocin - Aquapark Jarocin.
88. Oszczyk Piotr 26.700 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
89. Gołda Mariusz 26.500 Łazy - Park Wodny „Jura”.
90. Wichniarek Daniel 26.400 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
91. Żołnowska Magdalena 26.200 Warszawa - CRS Bielany.
92. Raszewski Zbigniew 26.100 Łazy - Park Wodny „Jura”.
93. Łagowska Justyna 26.000 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Marszałek Julia Herby - Pływalnia.
Misiek Sebastian Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Zdebik Katarzyna Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
97. Kołodziej Miłosz 25.900 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
98. Karczewski Piotr 25.850 Warszawa - CRS Bielany.
Kastrau Tomasz Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
100. Szmania Marcin 25.800 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
101. Hoffmann Wojciech 25.700 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
102. Jabłoński Michał 25.550 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
103. Kempiński Gerard 25.350 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
104. CHMIELEWSKI TOMASZ 25.200 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
105. Bistron Alan 25.100 Warszawa - CRS Bielany.
Wolant Sylwester Brzeszcze - Basen pod Platanem.
107. Ferenc Paulina 25.050 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
SOKÓŁ Adam Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wroński Andrzej Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
110. MARCINKOWSKI PIOTR 25.025 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
111. Bartoszek Dawid 25.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Będkowski Jaromir Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Gniłka-Somerlik Maria Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Kępiński Kacper Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kliber Agnieszka Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Knap Paweł Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Nogieć Jakub Zabrze - Aquarius Kopernik.
Piwowarski Jakub Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
rodzaj bartłomiej Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Skawina Dorota Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Stachowski Michał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Wachowicz Mariusz Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Wilk Marcin Brzozów - Posejdon.
124. Mikołajczyk Jacek 24.700 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
125. Smoła Grzegorz 24.500 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
126. Rosiński Jakub 24.450 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
127. Mroźny Łukasz 24.375 Jarocin - Aquapark Jarocin.
128. KRÓLCZYŃSKI MACIEJ 24.250 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
129. Frąckowiak Agata 24.100 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
130. Wyczółkowski Rafał 24.050 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
131. Cierpiał Wiktor 24.000 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Pogorzelski Paweł Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Rodziewicz Adam Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
134. Horodniczy Mariusz 23.600 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
135. Terlecki Jan 23.450 Lipno - MOSiR Pływalnia.
136. Cegielski Damian 23.250 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Klasa Andrzej Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Podgórski Grzegorz Morąg - Pływalnia Morska Perła.
139. Bacharz Radomir 23.200 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Popenda Lech Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
141. Wandzioch Krzysztof 23.100 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
142. Filipiak Kinga 23.000 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Legieć Michał Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Lewandowski Marcin Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Misiek Magdalena Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Przybylik Żaneta Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Wieczorek Monika Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Wróbel Dariusz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Ziętkowski Michał Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
150. Pietrzykowski Adam 22.800 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
151. Hermann Łukasz 22.725 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
152. Bocheńska Aleksandra 22.500 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Marszałek Stanisław Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Mikołajczyk Daniel Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
155. Wolski Tomasz 22.350 Lipno - MOSiR Pływalnia.
156. Pyka Łukasz 22.250 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
157. Goldwasser Zbigniew 22.200 Strzelin - Aquapark „Granit”.
158. Cymanek Andrzej 22.150 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
159. Dominiak Daniel 22.100 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Gorczyca Paweł Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
161. Henzel Grzegorz 22.000 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Jakubowski Mateusz Herby - Pływalnia.
Majcherek Dariusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Ratajczyk Anna Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Śliwiński Rafał Morawica - Pływalnia „Koral”.
Światłoń-Szydełko Małgorzata Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Wróblewski Maciej Morąg - Pływalnia Morska Perła.
168. Płusa Dorota 21.725 Jarocin - Aquapark Jarocin.
169. Dziadkiewicz Karolina 21.500 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Kaszkiel Tomasz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
171. Wądołowska Alicja 21.350 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
172. Niedzielski Norbert 21.300 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Polasik Michał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
174. Genstwa Jakub 21.250 Jarocin - Aquapark Jarocin.
175. Dziedzic MIchał 21.200 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Olejniczak Elwira Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Zatoń Piotr Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Żydzik Jakub Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
179. Czerner Krzysztof 21.150 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gogolok Tomasz Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
181. Pietruczuk Grzegorz 21.125 Warszawa - CRS Bielany.
182. Flakiewicz Sławomir 21.100 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Michał Drzyzga Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Morgała Piotr Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Stępel Marek Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
186. Wieczorek Angelika 21.075 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
187. Sikora Tomasz 21.050 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
188. Jeka Mateusz 21.000 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Jeznach Jakub Gryfice - Pływalnia.
Kluska Sylwia Zabrze - Aquarius Kopernik.
Krajewska Oliwia Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
orlikowski wieslaw Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Rubaszewska Julia Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Zieliński Krzysztof Żary - Pływalnia „Wodnik”.
195. Walczak Mariusz 20.800 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
196. Bronicki Edgar 20.700 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kłębukowski Grzegorz Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
198. Marciak Maciek 20.650 Warszawa - CRS Bielany.
199. Groszkowski Ziemowit 20.550 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
200. Grigalis Michał 20.500 Warszawa - CRS Bielany.
Walasik Julia Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
202. Brukwicki Przemysław 20.300 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Bumbul Magdalena Strzelin - Aquapark „Granit”.
Kawka Rafał Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kowalczuk TOmasz Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Szczepański Krzysztof Jarocin - Aquapark Jarocin.
Walczak Kamil Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
208. Adamczyk Leszek 20.200 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Dziura Daniel Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kozak Hubert Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Olszewska Kasia Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
212. Filipek Krzysztof 20.150 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Warda Filip Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
214. Frankowski Łukasz 20.100 Warszawa - CRS Bielany.
Korona Marcin Warszawa - CRS Bielany.
Łatka Marcin Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Mynarski Mateusz Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Narojczyk Arkadiusz Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Pakosz Krzysztof Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Rybak Andrzej Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Staciwa Jakub Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Staciwa Kamil Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Topolski Artur Strzelin - Aquapark „Granit”.
224. Darda Paweł 20.050 Zabrze - Aquarius Kopernik.
Habrajska Iga Herby - Pływalnia.
Pawliszyn Paweł Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wala Aleksander Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Wojciech Kubas Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Yokota Takeshi Strzelin - Aquapark „Granit”.
230. Dąbrowska Natalia 20.000 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Dębski Konrad Warszawa - CRS Bielany.
Gałuszka Grzegorz Jarocin - Aquapark Jarocin.
GRZEGOROWSKA JULIA Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Huzarewicz Maciej Zabrze - Aquarius Kopernik.
Królak Kamil Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Królak Natalia Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Krzowski Karol Warszawa - CRS Bielany.
Kuczyńska Marta Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Małecki Jacek Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Rosłanowski Adam Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Sieradzki Rafał Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Staniek Agata Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Stoińska Alicja Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Szecówka Marcin Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Tracz Anna Brzozów - Posejdon.
Wieloch Igor Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Wiśny Filip Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Wojtalik Hanna Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
249. Czerwiński Andrzej 19.875 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
250. Marszołek Liliana 19.575 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
251. Panek Bartosz 19.400 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Stankiewicz Edyta Lipno - MOSiR Pływalnia.
253. Młynarczyk Marcin 19.200 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
254. Benedyczak Piotr 19.150 Jarocin - Aquapark Jarocin.
255. Prokop Mateusz 19.000 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Samul Wojciech Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Sosińska Aleksandra Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Wrzeszcz Michał Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Zieja Łukasz Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
260. Pyś Mateusz 18.550 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
261. Gmur Rafał 18.500 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
262. Pisarczyk Grzegorz 18.100 Warszawa - CRS Bielany.
Zaparuszewska Magdalena Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
264. Adamska Aleksandra 18.025 Jarocin - Aquapark Jarocin.
265. Czech Mikołaj 18.000 Brzozów - Posejdon.
Kasznia Konrad Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Paczkowski Maciej Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Piekarski Paweł Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Rudnik Marcin Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Solecki Włodzimierz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Spychalski Tomasz Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Tokarska Elżbieta Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Tokarska Magdalena Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Zarówna Sylwia Gryfice - Pływalnia.
275. Bujnicki Kazimierz 17.750 Warszawa - CRS Bielany.
276. Peroński Tomasz 17.700 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
277. Borcuch Kamil 17.550 Starachowice - Pływalnia.
278. Kawalec Krzysztof 17.500 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Klepacz Jakub Starachowice - Pływalnia.
Piwowarski Artur Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
281. Majewska Monika 17.400 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
282. Olejniczak Artur 17.300 Brzeszcze - Basen pod Platanem.
283. Możejko Łukasz 17.200 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
284. Szwarc Jagoda 17.050 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
285. Czernichowski Konrad 17.000 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Fejdasz Oliwia Brzozów - Posejdon.
Gorąca Klaudia Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Grajkowska Małgorzata Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Gumoś Katarzyna Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Hawra Michał Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Kubik Przemysław Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kulesza Piotr Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Malicka Angelika Łazy - Park Wodny „Jura”.
Porada Marek Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Sojkowski Piotr Warszawa - CRS Bielany.
Walczak Patryk Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Walędziak Łukasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
298. Superson Wojtek 16.750 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
299. Grzelczyk Natalia 16.660 Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
300. Giewiada Patrycja 16.500 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Słuszniak Rafał Łazy - Park Wodny „Jura”.
302. Sulasz Magda 16.350 Starachowice - Pływalnia.
303. HUDZIKOWSKI MATEUSZ 16.300 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Miąsik Artur Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
305. Degler Dariusz 16.250 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
306. iranowski tadeusz 16.200 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Jagodziński Karol Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Zagórski Marcin Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
309. Kubacki Tomasz 16.150 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Kubik Dawid Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
311. Załuski Daniel 16.100 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
312. Janusz Izabela 16.050 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Suchomska Zofia Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
314. Barzyk Paweł 16.000 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Borek Paweł Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Borowik Marcin Strzelin - Aquapark „Granit”.
Brajczewski Michał Lipno - MOSiR Pływalnia.
Dudlej Jacek Strzelin - Aquapark „Granit”.
Fudała Michał Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Galewski Ariel Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Gawęda Marcin Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Jakubowski Michał Warszawa - CRS Bielany.
Kadzidłowski Karol Lipno - MOSiR Pływalnia.
Klimek Antoni Strzelin - Aquapark „Granit”.
Ochendal Oliwier Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Oksińska Magdalena Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Piotr Żyłka Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Sobczak Krystian Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Trzeciak Piotr Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Wójtowicz Mateusz Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Wyrwiński Ireneusz Gryfice - Pływalnia.
Wyrwiński Jakub Gryfice - Pływalnia.
333. Posłuszny Dominik 15.700 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
334. okarmus igor 15.650 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
335. Hop Wojciech 15.600 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Turek Filip Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
337. Fleiszar Tymoteusz 15.550 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
338. Klak Grzegorz 15.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
LESIEWICZ MARIKA Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Perzyński Artur Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Tondaś Kacper Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wacławek Sonia Herby - Pływalnia.
343. Maślanka Piotr 15.400 Warszawa - CRS Bielany.
344. Jączyk Miłosz 15.375 Starachowice - Pływalnia.
345. Gralik Jędrzej 15.350 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
346. Szarańska Anna 15.300 Jarocin - Aquapark Jarocin.
347. Głogowski Bartosz 15.250 Starachowice - Pływalnia.
348. Bednarska Patrycja 15.200 Starachowice - Pływalnia.
Okupnik Zofia Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Pomorska Gabrysia Starachowice - Pływalnia.
Strzechowski Szymon Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
352. Bochenek Paweł 15.150 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Chojnowski Tomasz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Pawlik- Niedziela Sandra Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Pilarski Zbigniew Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Serwatka Lech Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Starzykowski Marcin Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
358. Chrabkowski Mariusz 15.100 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Dębski Maciej Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Giemza Jonasz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Mróz Tomasz Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Pałosz Michalina Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Rębilas Adam Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Wojciechowska Maja Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Wróblewska Oliwia Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Zielski Michał Morąg - Pływalnia Morska Perła.
367. Jarzębowska Jagna 15.050 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Pryk Rafał Gryfice - Pływalnia.
Świderska Martyna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
370. Bargieł Marek 15.000 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Bochenek Tomasz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Ciesielski Bartosz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Ćmok Marcin Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Domaradzka Anka Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Drwięga Beata Brzozów - Posejdon.
Foltynowicz Waldemar Jarocin - Aquapark Jarocin.
Gajewski Filip Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Gaudyn Jan Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Graf Rafał Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Jankowski Jakub Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Jasiński Krzysztof Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Jędrzejewska Anna Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Kilon Dawid Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Klęk Julianna Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Kościelniak Wiola Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Kulińska Marta Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Kuliński Wiktor Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Marcinkiewicz Mariusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Muszyński Robert Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Napiórkowska Joanna Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Nowacka Paulina Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Nowak Dagmara Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Osadców Michał Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Ostropolski Jakub Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Ostrowski Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Owsińska Roksana Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Pastuszak Wojciech Jarocin - Aquapark Jarocin.
Poczykowski Wiktor Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Skórski Arkadiusz Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Stanicka Patrycja Łazy - Park Wodny „Jura”.
Szarek Paweł Brzozów - Posejdon.
Walasik Kaja Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Wątróbski Julian Brzozów - Posejdon.
Wawrzyniak Jarosław Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Zdrojewska Magdalena Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Zwierzycka Benita Jarocin - Aquapark Jarocin.
407. Minda Michał 14.600 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
408. Górski Robert 14.500 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kaźmierowski Klaudiusz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Szczypiór Dorota Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
411. Biczkowski Kajetan 14.450 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Danylchenko Yuriy Warszawa - CRS Bielany.
413. Adamczyk-Królak Izabela 14.400 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Górka Karolina Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Pogorzelska Alina Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
416. Andrzejewicz Łukasz 14.300 Warszawa - CRS Bielany.
417. Wachsman Paweł 14.175 Jarocin - Aquapark Jarocin.
418. Herman Arkadiusz 14.150 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
419. Bereza Jacek 14.100 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kochanowska Monika Lipno - MOSiR Pływalnia.
Kukuła Kacper Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
422. klimek Stanisław 14.050 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Pastuszka Paweł Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
424. Miś Dariusz 14.025 Jarocin - Aquapark Jarocin.
425. Brokos Piotr 14.000 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Choryłek Leszek Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Liwski Mateusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Manterys Michał Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Mikołajewski Michał Jarocin - Aquapark Jarocin.
Muskała Magdalena Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Pilc Maciej Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Przybyła Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Tomaszewski Michał Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Ulas Piotr Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
WACHOWSKI Ryszard Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Wacławska-Matyjasik Agata Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Wardzyński Mateusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Włodyka Denis Żary - Pływalnia „Wodnik”.
439. Michowska Joanna 13.950 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
440. Iwańczuk Tymoteusz 13.900 Warszawa - CRS Bielany.
441. Lepka Arkadiusz 13.850 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Żmuda Rafał Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
443. Zarzycki Leszczyk 13.650 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
444. Adamek Marcin 13.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jakubowski Tomasz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Kędra Marcin Brzozów - Posejdon.
Lubowicki Łukasz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
448. Grondziewski Marcin 13.450 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
449. Adamiak Kamila 13.400 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
450. Pawlik Mariusz 13.380 Jarocin - Aquapark Jarocin.
451. Kos Piotr 13.300 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
452. Klekot Krzysztof 13.250 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Maciejczyk Marcin Zabrze - Aquarius Kopernik.
Miszczyk Maciej Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
455. Patruś Leszek 13.200 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Sędrowicz Maciej Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Stachowicz Maciej Warszawa - CRS Bielany.
Szczęśniak Robert Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
459. Bęczyński Wojciech 13.100 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Brzezińska Marta Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Lekki Grzegorz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Parot Marcin Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Perkowski Jarosław Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Szczudrawa Kamila Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
465. Daszyński Andrzej 13.050 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
466. Bogacka Maja 13.000 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Butowski Krzysztof Lipno - MOSiR Pływalnia.
Cajza Szymon Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Grabowy Jakub Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Michalski Mateusz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Mikołajczak Grzegorz Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Pędziwiatr Piotr Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Proszek Joanna Lipno - MOSiR Pływalnia.
Stoltman Danuta Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Strójwąs Arkadiusz Morawica - Pływalnia „Koral”.
Wieczorek Tomasz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
477. Pławiński Krzysztof 12.950 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
478. Plutecki Konrad 12.900 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
479. Grzegorczyk Katarzyna 12.750 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Jaroszewicz Wojciech Gryfice - Pływalnia.
Zwolińska Milena Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
482. Góralczyk Andrzej 12.700 Jarocin - Aquapark Jarocin.
483. jadwiszczak waldek 12.650 Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Piesik Dawid Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
485. Turek Dawid 12.600 Starachowice - Pływalnia.
486. Meyer-Szary Krystian 12.550 Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Orłowski Maciej Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Pawełkiewicz Mateusz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Pawlik Michał Morawica - Pływalnia „Koral”.
Ponichtera Marek Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Szczucki Damian Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Ucisko Konrad Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
493. Korzeniewski Mateusz 12.500 Herby - Pływalnia.
Niemczak Michał Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Skubański Marcel Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Sobczak Tymoteusz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Wojciechowska Milena Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
498. Spławińska Agata 12.450 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
499. Cieślik Piotr 12.350 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Głogowski Mariusz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
501. Betlej Hubert 12.300 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Dąbrowski Michał Warszawa - CRS Bielany.
Twaruszka Marcin Zabrze - Aquarius Kopernik.
504. Domin Bartosz 12.200 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Wieczorek Łukasz Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Woźniak Patryk Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
507. Kowalski Kamil Marcin 12.150 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Łomnicki Aleksander Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Zieliński Andrzej Warszawa - CRS Bielany.
510. Andrzejewski Jarek 12.100 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Brodowska Kamilla Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Gabrysiak Roman Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jabłoński Wojciech Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Sinkowski Marek Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Stopa Tomasz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wójcik Mirosław Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
517. Bury Marcin 12.050 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Sydor Radosław Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Życzkowski Rafał Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
520. Rupieta Maksym 12.025 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
521. Adamska Ada 12.000 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Bednarczyk Paweł Strzelin - Aquapark „Granit”.
Dzierżanowski Tymon Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Gasek Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gąsiorowski Grzegorz Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Głuszek Marcin Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kacprzak Paweł Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Korona Magdalena Brzozów - Posejdon.
Krysiak Zuzanna Herby - Pływalnia.
Kwiecień Artur Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Maćkowski Jakub Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Maruszak Adam Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Pietraka Przemysław Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Radliński Łukasz Gryfice - Pływalnia.
Rzymski Jakub Lipno - MOSiR Pływalnia.
Sinkowski Szymon Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Sobek Kamil Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Staśkiewicz Mateusz Żary - Pływalnia „Wodnik”.
URBAŃSKI WOJCIECH Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Walaszczyk Marcin Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Wołoszyn Konrad Gryfice - Pływalnia.
542. Dybol Agnieszka 11.950 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
543. Kowalczyk Jordan 11.900 Zabrze - Aquarius Kopernik.
544. cudak jan 11.800 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
545. Leśkiewicz Ignacy 11.750 Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
546. Płatek Stanisław 11.550 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
547. Adamska Beata 11.500 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Grzywok Zuzanna Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Klinik Paweł Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Stalowska Jolanta Starachowice - Pływalnia.
551. Gmyrek Michał 11.400 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Kotas Marek Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zychowicz Robert Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
554. Bucka Kinga 11.350 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Niwińska Laura Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
556. Sam Verheyden 11.300 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
557. Kania Marek 11.250 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Pietrzak Tomasz Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Szuba Maciej Brzozów - Posejdon.
560. Augustowski Filip 11.200 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Bródka Paweł Starachowice - Pływalnia.
Gajor Norbert Jarocin - Aquapark Jarocin.
Lis Jerzy Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
PĘCAK DAMIAN Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
565. Wołek Mateusz 11.175 Łazy - Park Wodny „Jura”.
566. Grabarek Mateusz 11.150 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Trzeciak Małgorzata Jarocin - Aquapark Jarocin.
ŻACZEK IZABELA Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
569. Bogacka Malgorzata 11.100 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Leski Józef Łazy - Park Wodny „Jura”.
Rakowska Katarzyna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Rakowska Małgorzata Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Steckiewicz Edmund Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Umiastowski Damian Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Wachowiak Piotr Jarocin - Aquapark Jarocin.
576. Czernicki Jakub 11.050 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
577. Janas Izabela 11.040 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
578. Anna Wawrowska 11.000 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Bartosz Krasoń Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Browarski Maciej Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Ciechanowska Małgorzata Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Czapski Jan Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Głośnicka Maria Strzelin - Aquapark „Granit”.
Grudziński Radosław Zabrze - Aquarius Kopernik.
Hajdeczko Elżbieta Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Jaczewski Robert Starachowice - Pływalnia.
Jarząbek Maciej Strzelin - Aquapark „Granit”.
Klimas Artur Starachowice - Pływalnia.
Klimek Bartosz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kolber Roksana Brzeszcze - Basen pod Platanem.
KORDYLAK IRENEUSZ Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Korzeniewski Eryk Herby - Pływalnia.
Kotlińska Agata Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Kruczek Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
LICHOTA LESZEK Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Łoziński Wojciech Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Łukaski Jakub Starachowice - Pływalnia.
Oksiński Łukasz Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Pieniążek Marcin Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Rudek Bartosz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Sikora Rafał Zabrze - Aquarius Kopernik.
Sitek Mirosław Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Skornowicz Paweł Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Solarewicz Malwina Żary - Pływalnia „Wodnik”.
STAWARZ KRZYSZTOF Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Sworski Karol Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Szczepiński Jacek Strzelin - Aquapark „Granit”.
Tomaszewski Kacper Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Trzaskoma Piotr Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Waniak Radosław Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Wójcik Marta Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wtorek Michał Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
613. Nestorowicz Konrad 10.900 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Wolnic Maksymilian Paniówki - Pływalnia Wodnik.
615. Kobyłczyk Szymon 10.850 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
616. Gralak Maja 10.750 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Maja Grondkowska Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
618. Ostrowska-Karpisz Anna 10.700 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Zaręba Adam Morąg - Pływalnia Morska Perła.
620. Banczyk Adam 10.600 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Haize Tomasz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Jasińska Joanna Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
623. Jasnoch Marcin 10.550 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Kula Rafał Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Rivat Emmanuel Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
626. Furmankiewicz Izabela 10.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kikowski Grzegorz Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Kuwik Grzegorz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Magińska Edyta Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Marciniak Sławomir Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
631. Chmiel Marek 10.450 Herby - Pływalnia.
632. Bukowski Maciej 10.425 Jarocin - Aquapark Jarocin.
633. Klimek Tomasz 10.400 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Ptasznik Bartek Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
635. Wańha Przemysław 10.350 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
636. Bachorski Mariusz 10.300 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Borkowski Szymon Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Cichy Marek Brzozów - Posejdon.
Kruk Eryk Morawica - Pływalnia „Koral”.
Ulacha Piotr Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
641. Bąkowska Anna 10.250 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Dzida Radosław Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Gruszczyk Wojciech Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Gruszka Michał Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Karolina Biały Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Korona Krzysztof Warszawa - CRS Bielany.
Kupś Michał Gryfice - Pływalnia.
Wącirz Paweł Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wiktoria Raszewska Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
ZIĘTARSKI KRYSTIAN Lipno - MOSiR Pływalnia.
651. Firek Rafał 10.200 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
HENIG HUBERT Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Janowska Natalia Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Lewiński Piotr Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Sutor Grzegorz Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
656. Bałaziński Sebastian 10.150 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Karawacki Grzegorz Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Leśko Karol Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Lis Rafał Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Małek Kamil Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Smoczyński Maciej Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
662. Molski Sławomir 10.125 Gryfice - Pływalnia.
Rzeżnicki Wojciech Warszawa - CRS Bielany.
664. Biłas Grzegorz 10.100 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Bogucka Otylia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Borcuch Maciej Starachowice - Pływalnia.
Chowański Mariusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Drozdowski Krzysztof Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Gadomski Marcin Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Godzwon Rafał Morawica - Pływalnia „Koral”.
Górka Eugeniusz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
JELEŃ MAREK Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Konrad Misiak Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Krzeszewski Tomasz Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Kuczyk Szymon Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kuzaj-Mańko Andrzej Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Lufer Szymon Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Miszta Izabela Lipno - MOSiR Pływalnia.
Oszczyk Maksym Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pichnicki Bartłomiej Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Plich Franciszek Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Pośledniak Barbara Strzelin - Aquapark „Granit”.
Sępowicz Jakub Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
SZCZUR JAKUB Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Tomczak Jerzy Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Traczyk Wojciech Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Uganowski Karol Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Wentykier Piotr Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wilk Bogusław Herby - Pływalnia.
Ziober Michał Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
691. Badocha Katarzyna 10.050 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Dec Kacper Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Dzierżanowska Nina Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Matusek Marcin Herby - Pływalnia.
Regulski Jarosław Jarocin - Aquapark Jarocin.
Szolc Grzegorz Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Szumski Kamil Lipno - MOSiR Pływalnia.
Tkaczuk Dariusz Zabrze - Aquarius Kopernik.
Zaborski Kamil Starachowice - Pływalnia.
Zieliński Jarosław Starachowice - Pływalnia.
Zielona-Jenek Monika Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Zimoń Paweł Brzozów - Posejdon.
703. Adamek Wiktor 10.000 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Baranowska Monika Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
BARAŃSKA WERONIKA Lipno - MOSiR Pływalnia.
Bińkowski Maciej Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
BOJAŃCÓW DALILA Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Borko Cezary Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Burczyński Piotr Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Chwiałkowski Łukasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Ćwiertnia Tomasz Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Czernek Mateusz Łazy - Park Wodny „Jura”.
Dędek Gerard Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
DRUCIAREK SYLWIA Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dzierżanowski Łukasz Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Dziuba Sławomir Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
FIJAŁKA ADAM Brzozów - Posejdon.
Froń Łukasz Brzozów - Posejdon.
Gasek Zuzanna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gąsiorowski Mariusz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Germel Barbara Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Gołąb Michał Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Granzow Bartosz Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Gregorowicz Wiktor Brzozów - Posejdon.
Grzyb Karolina Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Heffner Jakub Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Hucz Adam Herby - Pływalnia.
Janiak Piotr Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Janiszewski Paweł Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jasińska Michalina Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Kapica Natalia Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Kardasiński Krzysztof Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Kiczyńska Tamara Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Koszela Kacper Brzozów - Posejdon.
Koszela Monika Brzozów - Posejdon.
Kozłowska Weronika Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Krause Agnieszka Zabrze - Aquarius Kopernik.
Krause Michał Zabrze - Aquarius Kopernik.
Krawczyk Barbara Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Krzyżańska Anna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kukuć Aleksandra Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kurek Anna Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Kurzaj Radosław Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
kusiak marcin Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Kwiatkowski Krzysztof Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Laudowicz Katarzyna Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Lewandowski Oskar Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
lipnicka ewa Morąg - Pływalnia Morska Perła.
ŁĄCKI BARTOSZ Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Łoński Tomasz Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Madoń Magdalena Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Marcela Jarek Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Marczak Paulina Morawica - Pływalnia „Koral”.
Markiewicz Antoni Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Matusiak kacper Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Mieszczak Jedrzej Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Miezianko Krzysztof Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Mikołajczyk Adrian Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Miłek Kamil Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Mollin jakub Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Napłoszek Patryk Zabrze - Aquarius Kopernik.
Nawrat Mirosław Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Niewęgłowska Weronika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Nowak Hanna Zabrze - Aquarius Kopernik.
Nowak Mariusz Zabrze - Aquarius Kopernik.
Nowak Zofia Strzelin - Aquapark „Granit”.
Ochental Magdalena Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Ochnik Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Olwert Artur Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Opałka Szymon Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Owczarek Angelika Zabrze - Aquarius Kopernik.
Panuszko Lidia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Pietrasik Przemysław Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Pinczak Mateusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
POŁOŃSKI ANDRZEJ Starachowice - Pływalnia.
Pomorski Daniel Starachowice - Pływalnia.
Posłuszny Wiktor Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Promińska-Goss Eliza Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Prylińska Marcelina Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Ptaszyński Jacek Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Rasiak Katarzyna Gryfice - Pływalnia.
Rochowiak Zając Alicja Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Roman Krzysztof Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Ruciński Marcin Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Sadecki Dawid Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Siedliński Klaudiusz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Sikorski Marcin Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Sobierajczyk Kinga Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Staciwa Michał Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Stryj Witold Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Sufin Franciszek Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Szczypek Ola Gryfice - Pływalnia.
Szewczulak Kamil Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Szmyd Rafał Brzozów - Posejdon.
Tamborska Agata Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Tęsiorowska Agata Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Tomaszewska Ewa Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
WĄCIRZ MARTA Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Walczak Robert Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Wilk Maria Brzozów - Posejdon.
Woszek Szymon Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Wyczółkowska Milena Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zawadzka-Nazimek Joanna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
804. Domański Piotr 9.950 Warszawa - CRS Bielany.
805. Marciniak Łukasz 9.850 Jarocin - Aquapark Jarocin.
806. Sawicki Jozef 9.800 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
807. Kowalczyk Aleksandra 9.700 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
808. Szczudrawa Klaudia 9.650 Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
809. Anna Maruszczyk 9.600 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Bartnik Dariusz Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Denisiewicz Natalia Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Zgoda Mateusz Warszawa - CRS Bielany.
813. Gajda Emanuel 9.500 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
814. Wasiuk Sebastian 9.300 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
815. Pawłowska Paulina 9.250 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
816. Kisiel Anita 9.200 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
817. Gruszka Marcin 9.100 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Palma Mirosław Lipno - MOSiR Pływalnia.
Radzicki Andrzej Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
820. Bieńkowski Paweł 9.050 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Zatorska Wiktoria Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Żołopa Dominika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
823. Błaszkiewicz Gabriela 9.000 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Czogała Grzegorz Zabrze - Aquarius Kopernik.
Dziubek Jakub Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jarczyński Tomasz Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Kowalewski Dominik Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kurpisz Patryk Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Kurzaj Zbigniew Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kwasek Kazimierz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Stępska Małgorzata Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Stolarek Małgorzata Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Twardowska Magdalena Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wtorek Alicja Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Wyglądacz Alicja Gryfice - Pływalnia.
836. Gałus Sławomir 8.950 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
837. Jarzębowski Mieszko 8.800 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
838. Karwacka Kinga 8.750 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
839. Janas Maria 8.700 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
840. Nowak Wojcieh 8.650 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
841. Guść Robert 8.600 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
842. Kanclerzewski Stanisław 8.550 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Miler Adam Paniówki - Pływalnia Wodnik.
844. Czerwiński Bartosz 8.500 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Gawrońska Izabela Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Kwit Szymon Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Szczepaniak Wojciech Pleszew - Park Wodny „Planty”.
848. Kowalewski Mateusz 8.400 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
849. Szczęch Alicja 8.300 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
850. Janas Dariusz 8.250 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Konrady Szymon Pleszew - Park Wodny „Planty”.
852. Musioł Andrzej 8.225 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
853. Kaźmierczak Oskar 8.200 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Kostrzewski Juliusz Warszawa - CRS Bielany.
Michałowski Jan Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Płusa Roman Jarocin - Aquapark Jarocin.
Twardowski Paweł Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wijaszka Oliwia Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
859. Brzdąk Przemysław 8.125 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
860. BARWINSKI MACIEJ 8.100 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Boczkowski Bartosz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Bogdanowski Łukasz Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Fajger Barbara Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Gruchot Tomasz Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Gwizdak Katarzyna Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kołomyjec Michał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Minta Michał Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Suchodolski Szymon Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Ulacha Tadeusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
870. Fijołek Krzysztof 8.050 Gryfice - Pływalnia.
Grosicka Kinga Morawica - Pływalnia „Koral”.
Kwiatkowski Jakub Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kycia Kacper Zabrze - Aquarius Kopernik.
Matysiak Marcin Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Oksiński Marcin Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Pokorna Zuzanna Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Siuchta Waldemar Morąg - Pływalnia Morska Perła.
878. Bajda Karol 8.000 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Bieniek Aleksandra Morawica - Pływalnia „Koral”.
Bosowski Tomasz Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Chmielewska Joanna Gryfice - Pływalnia.
Czucz Michał Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Drozd Marek Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Frydryszek Michał Lipno - MOSiR Pływalnia.
Gałazka Anna Łazy - Park Wodny „Jura”.
Gas Piotr Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
GAWRON FILIP Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Greń Martyna Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Hatalska Natalia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Jedlinski Paweł Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Kania Jakub Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Karkocha Michał Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Kielusiak Monika Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Kierniakiewicz Krzysztof Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Kosałka Sebastian Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kucharski Michał Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Kukuć Izabela Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Łysek Arleta Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Majchrzyk Marta Morawica - Pływalnia „Koral”.
Matlakowska Martyna Starachowice - Pływalnia.
MOLATA ADAM Herby - Pływalnia.
Nitecki Dominik Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Ochmann Sebastian Herby - Pływalnia.
Ochodek Nikola Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Okońska Nadia Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Pawłowski Franciszek Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Przybyła Karol Herby - Pływalnia.
Schmidt Michał Brzozów - Posejdon.
Staroń Kacper Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Stawarz Beata Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Tomczuk Jerzy Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Topolska Julia Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Wasilewska Maja Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Wieczorek Marcel Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wiśniewska Zuzanna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wójcik Amelia Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Wojda Krzysztof Morawica - Pływalnia „Koral”.
918. Grochowalska Alicja 7.950 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Guść Zuzanna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
920. Andrzejewski Paweł 7.900 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Cieślik Tomasz Starachowice - Pływalnia.
Latała Weronika Starachowice - Pływalnia.
923. Nowacka Julia 7.850 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Żurek Andrzej Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
925. Ojrzyński Jarosław 7.800 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Piróg Michał Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Zabolewicz Ryszard Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
928. Kamiński Radosław 7.775 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
929. Jarząb Julia 7.750 Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Wyrwa Marcin Herby - Pływalnia.
931. Boniecki Dariusz 7.700 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Łakomy Grzegorz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wolak Dominika Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
934. Marszałek Andrzej 7.650 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Samul Barbara Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
936. Kujawz Daniel 7.600 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Majka Paweł Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Myśliwiec Marta Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Staciwa Sławomir Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Światowy Krystian Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
941. Łakomy Karolina 7.550 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
942. Pilc Wojciech 7.525 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
943. Bugaj Natalia 7.520 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
944. Boczkowska Ewa 7.500 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Chruścicka Agnieszka Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Dec Zbigniew Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Gacek Edyta Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Głowacka Natalia Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Gromczyk Natalia Herby - Pływalnia.
Iwan Filip Morawica - Pływalnia „Koral”.
Klęk Jacek Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Klimek Aleksandra Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kuchczyńska Joanna Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Martynów Mikołaj Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Maryniak Joanna Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Poćwierz Karolina Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Poćwierz Wojciech Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Rudnik Natalia Morawica - Pływalnia „Koral”.
Sielski Mirosław Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Todorowski Adam Morawica - Pływalnia „Koral”.
Wojciechowski Marcel Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Wójcik Michał Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Zygmunt Mariusz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
964. Klauza Tomasz 7.400 Jarocin - Aquapark Jarocin.
965. FRANASZCZYK ŁUKASZ 7.350 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Madeja Aleksandra Paniówki - Pływalnia Wodnik.
ŚWIDERSKI JONASZ Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Wnuk Aleksander Pleszew - Park Wodny „Planty”.
969. Kabza Roksana 7.300 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Schoenfelder Thomas Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Szałwińska Ewa Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
972. Fordymacka Martyna 7.250 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Kulińska Renata Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Leśkiewicz Antoni Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
975. Bauza Karolina 7.200 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Cichy Adam Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Figiel Zofia Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Malarska Julia Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Szewerda Hanna Paniówki - Pływalnia Wodnik.
980. Mitura Hanna 7.150 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Nowak Roman Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
982. Myrta Artur 7.125 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
983. Grodzicki Mateusz 7.100 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
KUZIEMSKI TOMASZ Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Leń Mariusz Brzozów - Posejdon.
Palacz Maciej Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Śmiałek Łukasz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Stephan Marlena Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
989. ADAMCZYK MIKOŁAJ 7.050 Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Celińska Anna Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Cenkier Kacper Herby - Pływalnia.
Dzierżanowska Katarzyna Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Figiel Piotr Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Goss Aleksandra Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Lubrich Maciej Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Pietras Kaja Paniówki - Pływalnia Wodnik.
WULS ISMENA Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
998. Sobczak Magdalena 7.025 Jarocin - Aquapark Jarocin.
999. Adamiec Amelia 7.000 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Bodzioch Kacper Morawica - Pływalnia „Koral”.
Ddgas Wiktoria Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dębska Bernardeta Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Drozdek Dominika Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Dytko Ewa Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Felinowska Paulina Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Grabowy Stanisław Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Grande Piotr Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Hospod Filip Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jarnot Amelia Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Julia Kałczak Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kamińska Martyna Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Kaszkiel Martyna Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Kubik Robert Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
KUKIEŁKA DAWID Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kulik Konrad Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Łapucka Ewa Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Machura Wiktor Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Mańka Sławomir Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Michalkiewicz Piotr Strzelin - Aquapark „Granit”.
MIELNICKA ŁUCJA Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Misiejuk Aldona Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Mościcki Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Nisiewicz Julia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Owczarek Kinga Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pankowska Justyna Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Potęga Igor Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Potęga Tomasz Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Prylińska Beata Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Prylińska Maria Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Sarnicki Piotr Brzozów - Posejdon.
Sawicki Michał Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Schmidt Piotr Brzozów - Posejdon.
Skarbek - Rudnicka Dorota Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Sławska-Boniecka Izabela Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
sosz katarzyna Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Stankiewicz Michał Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Stańska Daria Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Stukan Łukasz Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Szczeciński Łukasz Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
WULS RADOSŁAW Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Zaczyk Andrzej Paniówki - Pływalnia Wodnik.
1042. Skrobisz Anna 6.950 Morawica - Pływalnia „Koral”.
1043. Rutkowski Wojciech 6.900 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Steckiewicz Edwin Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
1045. Lelas Jakub 6.800 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Pyrcz Ireneusz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Smejda Anna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Stępski Piotr Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
1049. Baquero Victoria 6.750 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Dolata Martyna Jarocin - Aquapark Jarocin.
Iwan Ernest Morawica - Pływalnia „Koral”.
1052. gronkowski andrzej 6.700 Lipno - MOSiR Pływalnia.
Sarota Agnieszka Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Sierpień Aleksandra Starachowice - Pływalnia.
1055. Wasielkiewicz Dorota 6.666 Warszawa - CRS Bielany.
1056. KANICKI MARCIN 6.600 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Lepa-Roman Magdalena Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Małkowski Witold Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Markowski Adam Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
1060. Cichos Romuald 6.550 Herby - Pływalnia.
Wędziński Jan Gryfice - Pływalnia.
1062. Bugajski Janusz 6.500 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Dudzic Agnieszka Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Górzyński Paweł Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Konrady Łukasz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Krogulec Renata Herby - Pływalnia.
Kübler Remigiusz Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Łukaszewicz Wiktor Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Pera Wiesław Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Rudnik Weronika Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Rusiecki Robert Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Sawada Martyna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Sobota Dawid Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wędziński Maciej Gryfice - Pływalnia.
WRÓBEL GRZEGORZ Zabrze - Aquarius Kopernik.
Wyrobek Robert Paniówki - Pływalnia Wodnik.
1077. Bulczyński Patryk 6.450 Brzozów - Posejdon.
Lena Andrzejewska Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
1079. Gach-Michalska Justyna 6.400 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Mazur Jakub Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Woskowska Magdalena Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
1082. Deroń Adam 6.350 Starachowice - Pływalnia.
Drzewiecki Rafal Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Zuzanna Pietras Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
1085. Augustynowicz Jakub 6.300 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Drabek Daniel Brzeszcze - Basen pod Platanem.
1087. Barczański Olgierd 6.250 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Dziwoń Ewa Morawica - Pływalnia „Koral”.
Oświęcimka Aleksandra Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Rojewski Remigiusz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Saj Radosław Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
1092. Borowiecki Sławomir 6.200 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Fabisiak Filip Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ptak Mikołaj Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
1095. Bałczewski Łukasz 6.100 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Brycht Aleksander Herby - Pływalnia.
Greń Arkadiusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Juszczyszyn Krzysztof Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kisiel Emilia Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Kościeński Mirosław Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Michalski Ryszard Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Płużański Witold Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Szczypka Wojciech Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Walczak-Kurek Marcin Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
1105. Browarska Emilia 6.050 Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Drajer Zuzanna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Gwadera Maksym Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Idzikowska Joanna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kazimierczak Daniel Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Sodnom Tsendzesem Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
1111. Adamczyk Małgorzata 6.000 Nysa - Kryta Pływalnia Agencji Rozwoju Nysy.
Barański Jakub Pleszew - Park Wodny „Planty”.
BIELEC ADAM Lipno - MOSiR Pływalnia.
Bilewicz Kacper Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Bułka Eliza Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Cachnij Karol Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Charzyński Marcin Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Chruszcz Mateusz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Ciechanowski Jacek Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Dawid Tadeusz Herby - Pływalnia.
Długosz Zuzanna Zabrze - Aquarius Kopernik.
Dołęgowska Marcelina Brzozów - Posejdon.
Dołęgowska Oliwia Brzozów - Posejdon.
Domin Aleksandra Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Domin Paweł Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Donabidowicz Aleksander Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Durka Wojciech Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Dworska Maria Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dziekański Maciej Jarocin - Aquapark Jarocin.
Garstka Dorota Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Gosthorska Natalia Strzelin - Aquapark „Granit”.
Grabowy Dominika Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Hanna Garnys Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Hołyst Andrzej Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Jakieła Anna Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Jakub Sęk Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kałuża Mateusz Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
KAŹMIERCZAK PIOTR Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kędra Franciszek Brzozów - Posejdon.
Kochan Estera Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Kotajny Oriana Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
KOWCZYK INGA Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Krzysztynska Dorota Brzozów - Posejdon.
Kukiełka Kacper Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kwiatkowski Krzysztof Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Laby Joanna Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Lasek Natalka Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Laska Dawid Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Lipowicz Oliwia Jarocin - Aquapark Jarocin.
Maciej Lehman Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Maroń Dominika Herby - Pływalnia.
Mikulin Aleksander Gryfice - Pływalnia.
Nowiński Wojciech Zabrze - Aquarius Kopernik.
Owczarek Ewa Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pawlas Katarzyna Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Plich Wojciech Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Przybyła Karolina Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Reczyńska Anna Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Siemiński Dominik Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Sitek Paulina Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Śliwiński Andrzej Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Solek Mieczysław Słupsk - Park Wodny Redzikowo.
Sołtysiak Damian Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Stanek Katarzyna Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Sufleta Krzysztof Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Szymon Kwinta Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Trudnos Rafał Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Ulas Franek Sieradz - Pływalnia SP nr 10.
Ura Marcel Zabrze - Aquarius Kopernik.
Urbaniak Oliwia Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Westfal- Rupińska Aneta Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Zaborowska Zofia Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Ziemiński Mateusz Lipno - MOSiR Pływalnia.
Zofia Kotasek Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Zyga Dominik Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
ŻYMEŁKA MARTYNA Paniówki - Pływalnia Wodnik.
1177. Kaczyński Maciej 5.950 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
1178. Chmielewski Łukasz 5.900 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Rychta Artur Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
1180. Mucha Alan 5.850 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
1181. Kiełkowicz Adrianna 5.800 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Oświęcimka Aniela Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Zyga Klara Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
ZYGMUNT PATRYK Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
1185. Grodzicki Maks 5.750 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Maludzińska Małgorzata Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Rudnik Kinga Morawica - Pływalnia „Koral”.
Topolska Natalia Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
1189. Boni Jakub 5.700 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Gębicki Kacper Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
1191. Bogucki Jacek 5.650 Chrzanów - Kryta Pływalnia Cabańska Fala.
Gosthorska Joanna, Natalia Strzelin - Aquapark „Granit”.
Nowicka Aleksandra Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wilkosz-Szymczak Agnieszka Brzeszcze - Basen pod Platanem.
1195. Andrzej Jóźwiak 5.600 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Czapliński Sławomir Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Duda Wiktor Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Gauza Dawid Jarocin - Aquapark Jarocin.
Jarlaczyk Milena Żary - Pływalnia „Wodnik”.
1200. Kubicka Aleksandra 5.550 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
PORAJ MATEUSZ Herby - Pływalnia.
1202. Jędras Milena 5.500 Gryfice - Pływalnia.
Jeka Danuta Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Jenek Iga Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Klimas Magdalena Starachowice - Pływalnia.
Kochańska Aleksandra Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kozielski Krystian Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Lal Monika Gryfice - Pływalnia.
Lesiński Kamil Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Machaj Piotr Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Malinowska Irmina Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Mazur Stanisława Łazy - Park Wodny „Jura”.
PAJĄK OLIWIER Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Płusa Anna Jarocin - Aquapark Jarocin.
Przybylski Dominik Paniówki - Pływalnia Wodnik.
Sielicki Piotr Morąg - Pływalnia Morska Perła.
Skiba Wiktor Brzeszcze - Basen pod Platanem.
Tyburski Jan Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Walkiewicz Wiktoria Starachowice - Pływalnia.
Wierzba Mikołaj Pleszew - Park Wodny „Planty”.
1221. Krawczyk Aleksander 5.450 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
1222. Arczewski Jakub 5.400 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kowalski Cezary Herby - Pływalnia.
1224. Lupa Remigiusz 5.350 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Myszka Dominika Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Rodziewicz Bartek Gryfice - Pływalnia.
1227. Gajewski Sławomir 5.300 Opole - Pływalnia „Wodna nuta”.
Gawroński Paweł Lipno - MOSiR Pływalnia.
górski henryk Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Iwaszkiewicz Jadwiga Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Komska Emilia Brzozów - Posejdon.
1232. Janicki Miłosz 5.250 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Lupa Małgorzata Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Łęcka Agnieszka Warszawa - CRS Bielany.
1235. Jankowski