OGÓLNOPOLSKI RANKING UCZESTNIKÓW „OTYLIADY’2018 WG. PRZEPŁYNIĘTEGO DYSTANSU

Lp. Nazwisko Imię Dystans (km) Pływalnia
1. Gajewski Krzysztof 39.100 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Kruk Ania Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
3. Pawłowska Agata 38.350 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
4. Yokota Takeshi 38.250 Strzelin - Aquapark „Granit”.
5. Szymanowski Tomasz 38.100 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
6. Krzak Krzysztof 36.650 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
7. Nowakowski Filip 36.600 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
8. Korona Tatiana 36.450 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
9. Bołtuć Małgorzata 35.950 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Stefurak Radoslaw Strzelin - Aquapark „Granit”.
11. Strojek Bartosz 34.250 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
12. Kubiak Krzysztof 33.150 Jarocin - Aquapark Jarocin.
13. Dembiński Marek 33.000 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
14. Niedźwiadek Jakub 32.550 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
15. Buksztynowicz Jonasz 32.100 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
16. Królak Natalia 31.600 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
17. Kiereś Arkadiusz 31.500 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Łukaszewski Marek Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Sobalkowska Izabela Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
20. Madaj Michał 31.400 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
21. Jeka Piotr 31.300 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
22. Błaszczyk Weronika 31.200 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
23. Martynowski Łukasz 31.150 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
24. Sosna Bartosz 31.050 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
25. Dawidowski Kamil 31.000 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
26. Staszkiewicz Radosław 30.850 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
27. Majewski Andrzej 30.700 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
28. Ptak Wojciech 30.250 Strzelin - Aquapark „Granit”.
29. Łukasiewicz Maciej 30.100 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
30. Amor Rafał 30.000 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Bednarczyk Bohdan Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kłonowski Bartosz Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Krawczyk Patryk Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
34. Kanigowski Grzegorz 29.800 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
35. Hawra Michał 29.770 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
36. Kostrzewa Wojciech 29.500 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
37. Skrzyniarz Marcin 29.480 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
38. Lewandowska Natalia 29.100 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
39. Skórski Arkadiusz 29.000 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Zborowska Anna Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
41. Kowalewski Krzysztof 28.750 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
42. Światłoń-Szydełko Małgorzata 28.500 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
43. Walasik Julia 28.450 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
44. Zdebik Katarzyna 28.300 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
45. Ryszka Aleksander 28.100 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
46. Misiek Sebastian 27.700 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
47. Dober Damian 27.500 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Nowak Marcin Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Płusa Piotr Jarocin - Aquapark Jarocin.
50. Wawrzyniak Bogusław 27.400 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
51. Śliwski Arkadiusz 27.350 Morawica - Pływalnia „Koral”.
52. Będkowski Jaromir 27.200 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
53. Adamek Marcin 27.100 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
54. Borczuch Przemysław 27.000 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Jaśkowski Michał Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Jeznach Jakub Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Matusiak vel Matuszewski Adam Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Niemiałtowski Krzysztof Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
59. Szylar Mariusz 26.800 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
60. Ostromęcki Waldemar 26.650 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
61. Kaźmierowski Klaudiusz 26.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kociszewski Adrian Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Saska Agnieszka Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
64. Wieczerniak Grzegorz 26.400 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
65. Szydłowski Marek 26.350 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
66. Krasowski Marek 26.150 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
67. Mańko Bartłomiej 26.100 Morawica - Pływalnia „Koral”.
68. Borys Ewa 25.900 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
69. Rygiel Oliwia 25.700 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
70. Lewandowski Radosław 25.550 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
71. Choryłek Leszek 25.500 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
72. Lewiński Piotr 25.400 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
73. Raszewski Zbigniew 25.350 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
74. Kolodziej Miłosz 25.200 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
75. Wachowiak Grzegorz 25.125 Jarocin - Aquapark Jarocin.
76. Linas Samaśka 25.100 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
77. Madej Tomasz 25.050 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
78. Derda-Nowakowska Małgorzata 25.000 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Ferenc Paulina Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Głowacka Oliwia Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Hoffmann Wojciech Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Małoszczyk Mariusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Piotrowski Tadeusz Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Schabowski Marcin Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Senska Karolina Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Skrętkowski Tomasz Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Śmiałek Jakub Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Tłuścik Krzysztof Morawica - Pływalnia „Koral”.
89. Gołda Mariusz 24.700 Łazy - Park Wodny „Jura”.
Leśko Paweł Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
91. Marszołek Liliana 24.550 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
92. Jakubowski Tomasz 24.400 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
93. Wichniarek Daniel 24.250 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
94. Rauchfleisz Andrzej 24.150 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
95. Jankowski Marcin 24.000 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
96. Łagożny Łukasz 23.900 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Skawina Dorota Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
98. Kaczyński Krzysztof 23.800 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Walczak Kamil Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
100. Pietrzykowski Adam 23.750 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
101. Kowalczuk Tomasz 23.500 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
102. Kowalewska Aleksandra 23.000 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
103. Orlikowski Wieslaw 22.900 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
104. Ławiński Tomasz 22.800 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
105. Woźniak Maciek 22.400 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
106. Ostojska Marta 22.300 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
107. Kopczyńska Magdalena 22.250 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
108. Smoła Grzegorz 22.200 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Szmania Marcin Szamotuły - Kryta Pływalnia.
110. Kaczmarek Andrzej 22.150 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
111. Marcinkowski Piotr 22.100 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
112. Rzeżnicki Wojciech 22.050 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
113. Ciepiela Joanna 22.000 Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Kanclerzewski Stanisław Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Marszałek Julia Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wawrzyńczak Karolina Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
117. Śliwiński Rafał 21.800 Morawica - Pływalnia „Koral”.
118. Młynarczyk Marcin 21.700 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
119. Markowski Bartosz 21.600 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
120. Dworniczak Tomasz 21.400 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
121. Chmielewski Tomasz 21.300 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Dębski Łukasz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Groszkowski Ziemowit Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Hermann Łukasz Szamotuły - Kryta Pływalnia.
125. Ząbik Daria 21.250 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
126. Leśniak Tomasz 21.200 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
127. Oszczyk Piotr 21.150 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
128. Kucharek Marcin 21.100 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Kurek Dawid Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kwiatkowska Adrianna Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Pazurek Tomasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
132. Dziedzic Michał 21.025 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Genstwa Jakub Jarocin - Aquapark Jarocin.
134. Różańska Jessica 21.000 Lipno - Pływalnia MOSiR .
Rybicki Artur Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Żołnowska Magdalena Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
137. Kozieł Tadeusz 20.950 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Podolak Agnieszka Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
139. Gryc Iza 20.600 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Wolski Tomasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
141. Olszewska Katarzyna 20.500 Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Sawicki Józef Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
143. Popenda Lech 20.450 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
144. Orynek Sylwester 20.400 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
145. Pogorzelski Paweł 20.250 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
146. Radziejewski Tomasz 20.200 Jarocin - Aquapark Jarocin.
147. Adamczyk Leszek 20.100 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Hop Wojciech Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Kolwicz Damian Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Kwasigroch Stanisław Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Kwiatkowski Jacek Łazy - Park Wodny „Jura”.
Zaskórski Wojciech Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
153. Bistron Alan 20.050 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Heinrychowski Sławomir Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Walczak Mariusz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
156. Durka Anna 20.000 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Groszek Mikołaj Morawica - Pływalnia „Koral”.
Grzelak Arkadiusz Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Jędrzejczyk Paulina Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Keller Michał Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Łomnicki Aleksander Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Marcinkiewicz Mariusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Matusiak Robert Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Możejko Łukasz Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Piwowarski Jakub Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Stachowski Michał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Walczak Patryk Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wandzioch Krzysztof Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Wieczorek Monika Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Zwolińska Milena Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
171. Bednarczyk Arkadiusz 19.500 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Terlecki Jan Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
173. Kanicki Marcin 19.325 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
174. Bogdański Wiktor 19.000 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Krajewska Oliwia Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Ługowski TomaszTomasz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Ścierski Józef Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
178. Samul Wojciech 18.600 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
179. Bacharz Radomir 18.500 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
180. Suchomska Zofia 18.200 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
181. Klauza Tomasz 18.150 Jarocin - Aquapark Jarocin.
182. Wróbel Dariusz 18.100 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
183. Mendel Krystian 18.050 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Morgała Piotr Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
185. Adamczyk-Królak Izabela 18.000 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Beldyga Bartosz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Kosieradzki Tomasz Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Legieć Michał Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Pietrasik Przemysław Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Sobczak Krystian Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Wądołowska Alicja Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
192. Białas Filip 17.800 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
193. Gdowski Marcin 17.650 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
194. Baniszewski Jakub 17.550 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Bogucki Oskar Żary - Pływalnia „Wodnik”.
196. Giewiada Patrycja 17.500 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
197. Bronicki Edgar 17.250 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
198. Majcher Tomasz 17.150 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
199. Drożdż Małgorzata 17.050 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
200. Bilski Radosław 17.000 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Cierpiał Wiktor Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Czajkowska Jagoda Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Daszkiewicz Mikołaj Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Gmur Rafał Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kuczyńska Marta Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Stępel Marek Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Winiecki Mateusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
208. Mindak Aleksandra 16.800 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
209. Niżewski Paweł 16.650 Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Pusz Janusz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
211. Noszczyk Julita 16.600 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Wojciechowski Przemysław Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
213. Rybicki Piotr 16.500 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Skoczylas Natalia Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Włodyka Denis Żary - Pływalnia „Wodnik”.
216. Zaczkowski Adam 16.450 Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
217. Masłoń Maja 16.400 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Wajzer Anna Łazy - Park Wodny „Jura”.
219. Maziarz Marek 16.300 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Siwczyk Marta Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Wołek Mateusz Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
222. Jankowski Jakub 16.200 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
223. Zieja Łukasz 16.150 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
224. Andelt Krzysztof 16.100 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Bieniecki Jacek Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Pyka Łukasz Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Rzymski Jakub Lipno - Pływalnia MOSiR .
228. Cioch Paweł 16.050 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Dudek Mariola Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
230. Czernichowski Konrad 16.000 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Gorąca Klaudia Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kozibąk Piotr Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kugiel Karol Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Różański Michał Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Sarnicki Piotr Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Srokosz Weronika Łazy - Park Wodny „Jura”.
237. Woliński Andrzej 15.850 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
238. Bocheńska Aleksandra 15.650 Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Thomann Jacek Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
240. Szałacińska Marta 15.550 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Zabłocki Marcin Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
242. Kabza Roksana 15.500 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Narojczyk Arkadiusz Lipno - Pływalnia MOSiR .
Orłowski Grzegorz Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Superson Wojtek Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Zaparuszewska Magdalena Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Zarówna Sylwia Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
248. Materna Roman 15.400 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
249. Załuski Daniel 15.250 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
250. Iranowski Tadeusz 15.200 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Nowak Zofia Strzelin - Aquapark „Granit”.
Strzępka Julia Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
253. Żydzik Jakub 15.150 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
254. Staciwa Michał 15.100 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Sypień Tomasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wojtalik Hanna Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
257. Miś Dariusz 15.075 Jarocin - Aquapark Jarocin.
258. Chmielewski Maciej 15.050 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Plutecki Konrad Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Staciwa Kamil Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
261. Adamska Aleksandra 15.025 Jarocin - Aquapark Jarocin.
262. Blewąska Paulina 15.000 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Błędowski Piotr Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Brajczewski Michał Lipno - Pływalnia MOSiR .
Chomiczewski Marek Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Ćwirko Sławomir Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Cymanek Andrzej Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Drózd Krzysztof Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Gołembiewski Michał Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Kaczmarek Mariusz Jarocin - Aquapark Jarocin.
Kawalec Krzysztof Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Maciuszek Łukasz Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Ochental Magdalena Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Pilc Maciej Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Piwowarski Artur Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Polasik Micha Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Sobota Tomasz Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Staciwa Jakub Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Staniek Agata Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Szabłowska Iwona Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Warda Filip Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
282. Kubas Wojciech 14.800 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
283. Łapucki Adam 14.600 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
284. Kłębukowski Grzegorz 14.550 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
285. Kalużny Justyna 14.500 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Pastuszak Wojciech Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
287. Wróblewski Maciej 14.400 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
288. Gajor Norbert 14.300 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Kubisztal Artur Łazy - Park Wodny „Jura”.
290. Mikołajczyk Daniel 14.200 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
291. Bieniek Michał 14.150 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
292. Madoń Magdalena 14.125 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
293. Kolera Magdalena 14.100 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Pakosz Krzysztof Żary - Pływalnia „Wodnik”.
295. Kurzeja Dominik 14.000 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Mateńko Marcin Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Michlewicz Michał Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Szelc Wiesław Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Tomaka Bogusław Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Tomczak Karol Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Żywicki Krzysztof Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
302. Spławińska Agata 13.900 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
303. Hańczyk Jacek 13.725 Jarocin - Aquapark Jarocin.
304. Banaś Tomasz 13.550 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Goldwasser Zbigniew Strzelin - Aquapark „Granit”.
306. Henzel Grzegorz 13.500 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jaromin Aleksandra Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Kowalczyk Jakub Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Ślesak Józef Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Stankiewicz Edyta Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wojciechowska Milena Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
312. Wrona Marcin 13.475 Jarocin - Aquapark Jarocin.
313. Szlęzak Marcin 13.450 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
314. Grzywok Zuzanna 13.350 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Kasznia Konrad Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
316. Parot Marcin 13.300 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Prokop Mateusz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Serwatka Lech Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
319. Michlewicz Marcin 13.200 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Szczur Jakub Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wawrzyniak Jarosław Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
322. Ćmok Marcin 13.150 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Ćmok Marek Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
324. Górski Henryk 13.100 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
325. Gałus Sławomir 13.050 Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Muskała Magdalena Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Otreba Maciej Strzelin - Aquapark „Granit”.
Rybak Andrzej Jarocin - Aquapark Jarocin.
329. Bijak Marcel 13.000 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Borowik Marcin Strzelin - Aquapark „Granit”.
Brokos Piotr Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Chmielewski Jan Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Foltynowicz Waldemar Jarocin - Aquapark Jarocin.
Górecki Krzysztof Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Graf Rafał Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Jabłoński Michał Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Kucharski Łukasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Ostrowski Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Pawłowska Barbara Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Pitigoi Irinel Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Pryga Grzegorz Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Przybyszewski Adam Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Ptasiuk Maksymilian Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Rubaszewska Julia Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Rzepecki Artur Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Sosiński Radosław Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Trzeciak Piotr Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
348. Szymanowski Jakub 12.850 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
349. Kułakowski Mateusz 12.700 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
350. Lichodziejewski Mariusz 12.650 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Roleder Julia Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
352. Kochman Grzegorz 12.600 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Krawczyk Katarzyna Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Rodziewicz Adam Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
355. Bukowski Maciej 12.550 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Grzywok Adam Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Michalczuk Dariusz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Pilarski Zbigniew Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
359. Barzyk Paweł 12.500 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Budka Dariusz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Gerc Agnieszka Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Grzegorczyk Katarzyna Morawica - Pływalnia „Koral”.
Lubowicki Łukasz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Machajewski Kamil Lipno - Pływalnia MOSiR .
Ścisłowicz Karolina Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Słuszniak Rafał Łazy - Park Wodny „Jura”.
Strójwąs Arkadiusz Morawica - Pływalnia „Koral”.
Szachowicz Paweł Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Walędziak Łukasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wypych Marcin Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
371. Kaczmarczyk Seweryn 12.450 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
372. Gawęda Marcin 12.300 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Janas Izabela Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Korzeniowski Bartosz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kozłowski Wojtek Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
376. Fleiszar Tymoteusz 12.200 Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Pogorzelska Alina Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Tolksdorf Anna Strzelin - Aquapark „Granit”.
379. Cichy Marek 12.100 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Filipek Daniel Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Markiewicz Damian Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Rogalska Gabriela Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Stępska Małgosia Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Szyporta Maciej Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
385. Bochenek Paweł 12.075 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Wagner Robert Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
387. Daszyński Andrzej 12.050 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
388. Baquero Victoria 12.000 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Bródka Paweł Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Butowski Krzysztof Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Dębski Konrad Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Galewski Ariel Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Jerzykowski Adam Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kościelniak Wioletta Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Królak Kamil Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kuziemski Tomasz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Liwski Mateusz Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Łapucka Ewa Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Marciak Maciej Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Mierkiewicz Krystian Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Muszyński Robert Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Okupnik Zofia Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Osińska Monika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Ostrowska-Karpisz Anna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Owczarek Angelika Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Owczarek Grzegorz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Przybyszewski Kamil Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Ruciński Marcin Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Rygiel Nina Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Staszewski Adam Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Szczęśniak Robert Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Szojda Andrzej Lipno - Pływalnia MOSiR .
Taranek Marcelina Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Wach Robert Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Wieczorek Tomasz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Wojciechowska Marcela Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
417. Bereza Jacek 11.900 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
418. Mazur Piotr 11.750 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
419. Czapski Roman 11.650 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Głód Tomasz Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Paczewski Adam Morawica - Pływalnia „Koral”.
422. Kaczmarek Jan 11.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kadzidłowski Karol Lipno - Pływalnia MOSiR .
Podleśny Mieszko Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
425. Haize Tomasz 11.450 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Rivat Emmanuel Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
427. Gańcza Filip 11.350 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Rybołowicz Amelia Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
429. Buszkiewicz Remigiusz 11.300 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Wachsman Paweł Jarocin - Aquapark Jarocin.
431. Jadwiszczak Waldemar 11.250 Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Tamas Krzysztof Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Węglarski Mariusz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
434. Steckiewicz Edmund 11.200 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Trybuła Paulina Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
436. Buła Maciej 11.150 Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
437. Domański Piotr 11.100 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Giewiada Kacper Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Jagoda Łukasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Jaśkiewicz Bartłomiej Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Nowacka Paulina Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Olejniczak Elwira Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Szczypiór Dorota Morawica - Pływalnia „Koral”.
Wachowski Ryszard Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
445. Bochenek Tomasz 11.075 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
446. Babicka Katarzyna 11.050 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Chrabkowski Mariusz Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Grązka Ewa Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Milczarek Mateusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Roleder Natalia Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Stefanowska Agnieszka Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
452. Adamczyk Daria 11.025 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
453. Bucka Kinga 11.000 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Derleta Alicja Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Frenke Małgorzata Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Kiełbasa Błażej Łazy - Park Wodny „Jura”.
Kozłowski Tadeusz Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Kubik Przemysław Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Nowak Wojciech Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Otto Marta Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Pałosz Michalina Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Perkowski Jarosław Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Skubański Marcel Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Stawarz Krzysztof Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Świderska Martyna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Świętoń Julia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Walczak Robert Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Woźniak Patryk Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Zaryczański Marcin Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
470. Kania Marek 10.850 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
471. Arczewski Jakub 10.800 Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Borkowski Szymon Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Gościej Emanuel Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
474. Kania Jakub 10.750 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Oczadły Grzegorz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
476. Guść Zuzanna 10.700 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kopciowski Mariusz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Tabaka Andrzej Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
479. Góralczyk Andrzej 10.675 Jarocin - Aquapark Jarocin.
480. Augustynowicz Wojciech 10.650 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Niemczewski Pascal Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
482. Czerwik Michał 10.600 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Gniłka-Somerlik Maria Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kujawa Daniel Pleszew - Park Wodny „Planty”.
485. Grodzicki Mateusz 10.550 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Marszałek Karolina Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Pokrzywiński Szymon Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
488. Betlej Hubert 10.500 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Liszka Bogdan Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Nowak Mariusz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Skowron Magdalena Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Sobek Kamil Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Szulczyk Joanna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Tworek Michał Łazy - Park Wodny „Jura”.
Węcielewska Joanna Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
496. Dziwoki Marek 10.350 Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Flisak Emanuela Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Kołodziejski Ariel Szamotuły - Kryta Pływalnia.
499. Gąsiorowski Mariusz 10.300 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Konieczny Roman Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Kucharski Michał Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Kuśpiel Kamil Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Oksińska Magdalena Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
504. Bachorski Mariusz 10.250 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Bogacka Malgorzata Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Cudak Jan Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Czuba Marcin Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Dębski Maciej Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jasiński Krzysztof Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Martyna Filip Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Musiał Tomasz Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Wolski Michał Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
513. Korzec Jacek 10.200 Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Korzec Tomasz Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Markiewicz Antoni Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Sinkowski Marek Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Szcześniak Malwina Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Tomczak Jerzy Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Trzaskoma Piotr Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Trzeciak Małgorzata Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wolnik Grzegorz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
522. Chudewniak Agnieszka 10.150 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Furmaniak Jarosław Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Machaj Adam Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Pluta Marta Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zalewska Anna Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
527. Chmiel Paulina 10.100 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kubik Dawid Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kuc Leon Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Malicka Angelika Łazy - Park Wodny „Jura”.
Owczarek Anna Jarocin - Aquapark Jarocin.
Ryt Michał Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Zawierowski Michał Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Ziętarski Krystian Lipno - Pływalnia MOSiR .
Zwierzycka Benita Jarocin - Aquapark Jarocin.
536. Bogucka Otylia 10.050 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Boroński Bartosz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Cieślak Bartosz Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Cieślik Piotr Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Dzierga Tomasz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Hoffmann Krzysztof Jarocin - Aquapark Jarocin.
Jabłoński Wojciech Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Jarzebowska Jagna Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Kosakowski Oliwier Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kosecki Konrad Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Kubacki Tomasz Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Kukuć Aleksandra Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Mikołajski Damian Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Młodzianowski Maciej Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Mróz Tomasz Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Nawrot Mikołaj Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Ogonowski Adam Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Płusa Roman Jarocin - Aquapark Jarocin.
Prokop Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Rusinowicz Tomasz Morawica - Pływalnia „Koral”.
Sobań Dariusz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Soból Artur Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Tokarska Elżbieta Opole - Pływalnia „Akwarium”.
559. Adamczyk Małgorzata 10.000 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Augustynowicz Maja Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Baran Marcin Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Bednarski Mariusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Bieniek Kacper Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Bijak Martyna Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Boczkowski Adrian Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Bogacka Maja Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Bożek Sylwia Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Brzyski Maciej Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Chaduła Adrian Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Chernikov Serhii Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Chrabąszcz Mateusz Morawica - Pływalnia „Koral”.
Chudy Andrzej Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Dajcz Michał Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Feliński Jarosław Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Filar Radosław Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Gajecki Michał Morawica - Pływalnia „Koral”.
Gajewska Patrycja Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Gasek Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gębicki Kacper Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Glapiak Julia Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Głośnicka Maria Strzelin - Aquapark „Granit”.
Gromczewski Dawid Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Jarosik Paweł Jarocin - Aquapark Jarocin.
Jarzecka Ewa Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Jasińska Michalina Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kałas Magdalena Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Kamiński Miorosław Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Kanarek Jakub Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Kędzia Karina Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Kilon Dawid Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Kochanowska Monika Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Komorowska-Owczarzak Agnieszka Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Kosakowska Elżbieta Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kosałka Sebastian Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Koschany Kamilla Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Kosmalska Ania Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Kosowicz Sylwia Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Kotula Jakub Morawica - Pływalnia „Koral”.
Kozłów Krzysztof Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Krawiec Karolina Jarocin - Aquapark Jarocin.
Król Paweł Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Kruszona Krzysztof Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Kubik Robert Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kuchciński Piotr Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Lehmann Maciej Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Lesiewicz Marika Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Lisiecki Paweł Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Lombarski Łukasz Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Majchrzak Łukasz Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Marciniak Adam Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
Mielnicka Łucja Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Milian Michał Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Musiał Emilia Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Muzyczyszyn Paweł Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Mytnik Grzegorz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Niedźwiedzki Roch Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Nisiewicz Julia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Nowacka Julia Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Nowak Marcin Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Ostropolski Jakub Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Peroński Michał Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Piesik Dawid Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Pietrzak Romek Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Poczykowski Wiktor Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Przybyła Jakub Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Przybyła Katarzyna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Rybak Paweł Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Serwatyński Przemysław Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Stanicka Patrycja Łazy - Park Wodny „Jura”.
Stelmach Agata Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Stoltman Danuta Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Sutor Grzegorz Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Świdziński Piotr Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Szelc Aleksandra Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Tokarska Magdalena Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Ulacha Piotr Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wawrzynek Zofia Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wilk Tomasz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wilmont Krzysztof Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Wojciechowska Maja Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Wojciechowska Marta Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Wróblewska Oliwia Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Wtorek Michał Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Żaczek Izabela Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Zieliński Rafał Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Zymek-Kułak Katarzyna Opole - Pływalnia „Akwarium”.
647. Szeszel Tomasz 9.850 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
648. Skrzynkowski Piotr Jerzy 9.550 Opole - Pływalnia „Akwarium”.
649. Białowicz Pola 9.500 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Różek Luba Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Truszczyńska Katarzyna Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
652. Banachowska Oliwia 9.400 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
653. Prendota Przemysław 9.350 Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
654. Chruszcz Mateusz 9.200 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Gołębiowski Krzysztof Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Solarz Jędrzej Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
657. Maruszczyk Anna 9.160 Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa.
658. Bujko Katarzyna 9.125 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
659. Dziadek Magdalena 9.100 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Woźnicki Jacek Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
661. Furmankiewicz Izabela 9.000 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jasińska Zuzanna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kuczek Krzysztof Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kusek Mateusz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Łopianiak Amelia Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Łukaszewicz Wiktor Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Rola Rafał Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Szymczak Paweł Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Ziętkowski Michał Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
670. Grebienik Andrzej 8.800 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Umiastowski Damian Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
672. Frączak Aleksandra 8.700 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Jakubowski Michał Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Magińska Edyta Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
675. Czapski Jan 8.650 Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Jączyk Magdalena Łazy - Park Wodny „Jura”.
Spychalski Tomasz Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
678. Szczudrawa Klaudia 8.600 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Szczygieł Stanisław Opole - Pływalnia „Akwarium”.
680. Marciniak Łukasz 8.550 Jarocin - Aquapark Jarocin.
681. Matysiak Marcin 8.525 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Sobczak Magdalena Jarocin - Aquapark Jarocin.
683. Andrzejak Norbert 8.500 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Bąkiewicz Małgorzata Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Grabowska Grażyna Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Rokicki Paweł Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Staszczyk Radosław Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Zawadziński Janusz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
689. Strapczuk Krzysztof 8.450 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
690. Sobczak Tymoteusz 8.400 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Wardzyński Mateusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
692. Boguszewski Michał 8.300 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Gronkowski Andrzej Lipno - Pływalnia MOSiR .
Wąsowicz Karolina Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Żeleszkiewicz Wiktoria Żary - Pływalnia „Wodnik”.
696. Adamska Beata 8.295 Jarocin - Aquapark Jarocin.
697. Gąsiorek Amadeusz 8.250 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Gąsiorek Amanda Jarocin - Aquapark Jarocin.
Mazur Marcin Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Połoński Andrzej Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
701. Lis Jerzy 8.200 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Tempczyk Filip Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
703. Bęczyński Wojciech 8.100 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Czupkiewicz Andrzej Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Dąbrowski Michał Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Iwańczuk Tymoteusz Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Jarzębowski Mieszko Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Kaczmarczyk Hubert Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Korona Krzysztof Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Leśniewski Janusz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Modrzewska Iga Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Ptak Mikołaj Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
713. Płusa Dorota 8.075 Jarocin - Aquapark Jarocin.
714. Babski Mariusz 8.050 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Cienkowski Grzegorz Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Galiński Michał Jarocin - Aquapark Jarocin.
Gwizdak Katarzyna Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jamróz Szymon Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Jea Danuta Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Kaźmierczak Oskar Jarocin - Aquapark Jarocin.
Paprzycki Oliwier Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Pawlik Michał Morawica - Pływalnia „Koral”.
Ptaszyński Jacek Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Twardowska Magdalena Jarocin - Aquapark Jarocin.
725. Bąk Aneta 8.000 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Baranowska Monika Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Barańska Dominika Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Bębacz Wiktor Morawica - Pływalnia „Koral”.
Berebecki Roman Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Borkowski Tomasz Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Bystrzycki Maciej Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Chwiałkowski Łukasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Ciechanowski Jacek Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Cienkowski Andrzej Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Frąszczak Marcelina Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Giersok Alicja Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Janas Maria Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Kacała Tomasz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kochańska Aleksandra Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kornes Janusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Kościelniak Magdalena Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Kotwica Aleksandra Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kowalczyk Łukasz Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kukuć Izabela Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kusowski Sławomir Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Kuźniar Monika Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kwiatkowski Krzysztof Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Maraszek Mateusz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Marciniak Sławomir Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Matyszczyk Monika Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Michałowski Jan Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Misiak Konrad Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pelowska Anna Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Prylińska Marcelina Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Rakowska Katarzyna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Sawicka-Borkowicz Anna Lipno - Pływalnia MOSiR .
Sinkowski Szymon Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Skornowicz Paweł Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Ślęzak Paulina Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Stankiewicz Michał Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Suknarowska Ewa Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Szarańska Anna Jarocin - Aquapark Jarocin.
Trawka Bartłomiej Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zarzycki Ryszard Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
765. Chomentowski Andrzej 7.900 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Łoński Tomasz Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Szulczyk Piotr Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Wachowiak Piotr Jarocin - Aquapark Jarocin.
769. Topinek Julia 7.750 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
770. Elgalal Sami 7.700 Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Oksiński Marcin Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Porochoński Tomasz Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
773. Steckiewicz Edwin 7.650 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
774. Furman Łukasz 7.550 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Jaśkowiec Marcin Opole - Pływalnia „Akwarium”.
776. Benewiat Aleksandra 7.500 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Donabidowicz Aleksander Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Dzida Radosław Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Janowska Natalia Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kotlińska Agata Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Kupiszek Michał Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Kwiatkowski Krzysztof Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Możdżeń Kamila Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
784. Bobek Agnieszka 7.450 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Oksiński Maciej Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
786. Tomala Dawi 7.400 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
787. Benewiat Zenon 7.350 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
788. Jaśkiewicz Natalia 7.300 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
789. Bachorska Olga 7.250 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Nowak Krzysztof Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Szczudrawa Kamila Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
792. Faulhaber Szymon 7.200 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Kmita Jakub Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Sienkiewicz Sławomir Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Zabolewicz Ryszard Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
796. Bojańców Dalila 7.150 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Zuzia Jarosław Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
798. Cichy Adam 7.100 Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Dach Anna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Furmankiewicz Dominika Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kolesnikov Maxim Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Kowara Kamil Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Martyna Bartosz Opole - Pływalnia „Akwarium”.
804. Dec Kacper 7.050 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Flakiewicz Sławomir Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Grzywna Wiktor Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kusowska Kalina Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Szymczak Lukasz Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Zalewska Małgosia Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
810. Trzeciak Aleksandra 7.025 Jarocin - Aquapark Jarocin.
811. Balińska Marta 7.000 Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Bartosz Lipus Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Błażejewski Kacper Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Błotko Jacek Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Bułkin Igor Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Chojnacki Marcin Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Dawiec Iwona Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Drozd Marek Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Druciarek Sylwia Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dziewulska Katarzyna Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Filipiak Robert Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Jakus Tomasz Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Janczy Maciej Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Jarczyński Tomasz Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Jozkiewicz Tomasz Lipno - Pływalnia MOSiR .
Klimek Antoni Strzelin - Aquapark „Granit”.
Klimek Bartosz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Kłobukowska Katarzyna Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Kocoń Wiktoria Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Kwapiński Patryk Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Łoziński Wojciech Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Machaj Piotr Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Masialski Konrad Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Masialski Paweł Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Molin Jakub Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Musiał Jakub Jarocin - Aquapark Jarocin.
Nowak Roman Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Owczarek Kinga Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pastuszka Paweł Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Samul Barbara Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Sławska-Boniecka Izabela Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Smaczyńska Weronika Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Strągowska Aneta Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Świątek Tomasz Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Tomczyk Tomasz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Wasiak Mateusz Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Wijas Marcin Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wtorek Alicja Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Zaręba Beata Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
850. Łakomy Grzegorz 6.950 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
851. Kosowicz Małgorzata 6.850 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
852. Dolatowska Katarzyna 6.800 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Niewęgłowska Weronika Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
854. Krowicki Dawid 6.750 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Mazur Jakub Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Okarmus Igor Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
857. Cwalina Piotr 6.700 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Kucypera Wojciech Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Stańska Daria Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
860. Magiera Oliwia 6.600 Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Miłek Kamil Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Oleksiak Sławomir Lipno - Pływalnia MOSiR .
863. Tomczak Adrian 6.550 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
864. Dawiec Małgorzata 6.500 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Jarlaczyk Milena Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Myszkowska Monika Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Oszczyk Maksym Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Pankowska Justyna Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Prylińska Beata Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Zamęcki Jacek Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Żurawlew Szymon Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
872. Zarzycka Aleksandra 6.400 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
873. Wójcikowski Szymon 6.350 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
874. Bednarz Grzegorz 6.300 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Pecold Bartosz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Sobota Dawid Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
877. Fior Marta 6.250 Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Gacek Edyta Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Gwadera Maksym Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Smoczyński Tomasz Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Todorowski Adam Morawica - Pływalnia „Koral”.
882. Kostrzewski Juliusz 6.200 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Leśko Karol Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zalewski Patryk Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Żurek Andrzej Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
886. Klak Grzegorz 6.150 Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Machura Wiktor Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Syguła Klaudiusz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Szczygieł Piotr Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
890. Adamek Wiktor 6.100 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Bieniek Aleksandra Morawica - Pływalnia „Koral”.
Czuryło Alicja Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Gronowski Robert Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Kwapińska Renata Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Różański Paweł Lipno - Pływalnia MOSiR .
Rudek Bartosz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Stolarek Małgorzata Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Świtoń Anna Opole - Pływalnia „Akwarium”.
899. Bańka Aleksandra 6.050 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Dziekaski Maciej Jarocin - Aquapark Jarocin.
Krzysztoń Bartosz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Łopaniak Tomasz Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Rusiecki Robert Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Sasinowska Monika Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Śledzik Sebastian Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Trela Kacper Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Wyszkowski Bartek Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
908. Wadawska Nina 6.025 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
909. Adamiak Kamila 6.000 Jarocin - Aquapark Jarocin.
Aleksiejuk Jarosław Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Bienias Paulina Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Bilewicz Kacper Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Boniecki Dariusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Dziuba Sławomir Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Felinowska Paulina Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Hołubowicz Zuzanna Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Juszczyszyn Krzysztof Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kałuża Klaudia Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Kamola Bernard Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Kopczewski Tadeusz Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Kowal Paweł Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Krawczyk Lena Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Królikowski Michał Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Kutyba Klaudia Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Lelas Maciej Morawica - Pływalnia „Koral”.
Lipka Oliwia Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Maciej Sobczak Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Malinowska Irmina Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Mateusz Kałuża Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Mielnicka Martyna Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Okońska Nadia Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Owczarek Ewa Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pikiel Miłosz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Pilc Wojciech Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Podbielska Alina Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Rabiej Natalia Morawica - Pływalnia „Koral”.
Raszewska Wiktoria Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Rudnik Natalia Morawica - Pływalnia „Koral”.
Skabek Konrad Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Sulkowski Maciej Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Szczepaniak Wojciech Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Szumski Kamil Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Trochim Paweł Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Wiśniewski Tomasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Witaszek Jolanta Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wójciak Anastazja Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Wojtachnio Mikołaj Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Wojtuń Tomasz Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Zawadzki Iwo Pleszew - Park Wodny „Planty”.
950. Banach Ewelina 5.900 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Krok Jakub Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Łapczyńska Dominika Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Rybak Tomasz Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Rybok Weronika Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Szutkowski Piotr Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
956. Włodarczyk Dominika 5.850 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
957. Czernek Mateusz 5.800 Łazy - Park Wodny „Jura”.
Madeja Julia Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
959. Kowalczyk Aleksandra 5.700 Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Matuszczak Maciej Pleszew - Park Wodny „Planty”.
961. Ciborowski Piotr 5.650 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Krawczak Krzysztof Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Rudnik Kinga Morawica - Pływalnia „Koral”.
964. Drgas Wiktoria 5.600 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dworska Antonina Żary - Pływalnia „Wodnik”.
966. Piwoński Robert 5.555 Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
967. Gąsiorowski Filip 5.550 Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kenig Hubert Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Lizut Wiktor Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Michalska Oliwia Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Palacz Maciej Strzelin - Aquapark „Granit”.
Wierzba Mikołaj Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Wijas Jolanta Morawica - Pływalnia „Koral”.
974. Cyran Elżbieta 5.500 Łazy - Park Wodny „Jura”.
Czerwińki Bartosz Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Kowalczykiewicz Konrad Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Malarski Łukasz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Opałka Szymon Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Skoczek Małgorzata Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Sokołowski Grzegorz Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Szojda Maria Lipno - Pływalnia MOSiR .
Wójcik Amelia Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Zasobniak Mariusz Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
984. Łakomy Karolina 5.450 Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
985. Cikoto Maja 5.400 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Kisiel Anita Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Pecold Marta Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Synowiec Antoni Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
989. Bułka Oliwia 5.350 Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Syma Sebastian Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
991. Mucha Agata 5.300 Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Pińczak Mateusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Staszewski Kacper Morawica - Pływalnia „Koral”.
994. Banachowska Nikola 5.250 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Banczyk Adam Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Cikoto Krzysztof Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Goss Aleksandra Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Goss Eliza Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kulik Konrad Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Nowak Paweł Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Rolińska Gabriela Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Sobczyk Adam Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Westfal Gabriel Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
1004. Konieczek Dariusz 5.200 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Łukasińska Anna Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Okulski Jakub Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Oleksiak Bartłomiej Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
1008. Andruszkiewicz Krzysztof 5.150 Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Bańka Dominik Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Kaliski Kamil Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Konieczek Julia Morawica - Pływalnia „Koral”.
Zamęcka Agnieszka Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
1013. Bandura Jakub 5.100 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Brzdąk Przemysław Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Czajkowski Jan Morawica - Pływalnia „Koral”.
Dworski Tomasz Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Guść Robert Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Jagielski Bartosz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Jaros Ryszard Łazy - Park Wodny „Jura”.
Kabalyk Kirill Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kaszkiel Joanna Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Kołomyjec Michał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Korba Jerzy Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Łapczyński Damian Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Małkowski Witold Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Mielczarek Jakub Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Sępowicz Jakub Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Sołtysik Daniel Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Twardowski Jakub Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Twardowski Paweł Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wiśny Filip Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Wójcik Michał Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Wyczółkowski Rafał Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
1034. Adamiec Magdalena 5.075 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Wijas Adam Morawica - Pływalnia „Koral”.
1036. Czapliński Sławomir 5.050 Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Korpal Hanna Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Łowicki Rafał Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Martynów Mikołaj Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Muszyński Marek Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Smoczyńska Magdalena Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Ufniarz Artur Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wnuk Aleksander Jarocin - Aquapark Jarocin.
Wyczółkowska Milena Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zalewski Konrad Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
1046. Jawor Marcin 5.025 Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Płusa Anna Jarocin - Aquapark Jarocin.
1048. Batko Adam 5.000 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Bilska Anna Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Błażej Pawliczek Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Błażejewicz Szymon Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Brzozowska Emilia Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Chojnacka Marta Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
Ciesielski Bartosz Strzelin - Aquapark „Granit”.
Ciołek Wojciech Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Cybowska Sara Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Drzewiecki Rafał Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Durka Wojciech Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Dziwoń Ewa Morawica - Pływalnia „Koral”.
Gach-Michalska Justyna Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Gajewski Michał Lipno - Pływalnia MOSiR .
Gawroński Paweł Lipno - Pływalnia MOSiR .
Gołąb Mariusz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Grala Nelly Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Gralak Maja Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Gromczyk Natalia Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Groszek Marceli Morawica - Pływalnia „Koral”.
Jagodzińska Adrianna Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
Jan Przybyło Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Janicka-Jawor Joanna Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Janiszewska Urszula Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Jaśkiewicz Bogusław Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Kaczyński Karol Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kaniecka Weronika Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kinga Karwacka Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Klimza Edyta Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Konrady Szymon Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kot Aleksandra Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Kowalczyk Marcin Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
Krawczyk Dariusz Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”.
Kubiak Marek Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Kuchczyńska Joanna Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”.
Kula Tomasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Kwoka Julia Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Lejb Agnieszka Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”.
Łukasz Gorgosz Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Magiera Hubert Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Majchrzyk Marta Morawica - Pływalnia „Koral”.
Malarska Julia Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Małgorzata Gorgosz Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Maraszek Maksymilian Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Mężyk Martyna Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Mielczarek Natalia Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Młynarczyk Zbigniew Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Nazaruk Weronika Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Ochocka Ewelina Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Osiejko Igor Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Pikura Arek Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Płaziński Piotr Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
PORĘBSKI Marek Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Przybylik Żaneta Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Rojewski Remigiusz Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Rupieta Maksym Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Samul Grzegorz Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Sarnowski Janusz Lipno - Pływalnia MOSiR .
Sawada Martyna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Schonfelder Thomas Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Siedliński Klaudiusz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Skrzynkowska Joanna Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Skrzynkowski Piot Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Ślósarek Piotr Leszek Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Sobieraj Bartosz Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Stępski Piotr Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Stratyński Filip Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Świętoń Tomasz Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Tejchman Paweł Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Tokarski Mateusz Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Tomczuk Jerzy Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Topolska Julia Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”.
Trawka Grzegorz Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Ulacha Tadeusz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Wasiak Bartłomiej Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Wasilewska Maja Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Wawrowska Anna Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Wereszczyńska Ola Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Wichniarek Rafał Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Wisniewska Zuzanna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Żygadło Kacper Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
1129. Kossakowski Stanisław 4.950 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
1130. Czyż Bartłomiej 4.900 Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Mucha Alan Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Wreżyna Iwo Łazy - Park Wodny „Jura”.
1133. Chojnowski Rafał 4.850 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
1134. Rybiński Paweł 4.800 Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
1135. Klimek Aleksandra 4.700 Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”.
1136. Mamur Stanisłąwa 4.650 Łazy - Park Wodny „Jura”.
Zawadzka-Nazimek Joanna Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”.
1138. Piasecki Marcin 4.625 Jarocin - Aquapark Jarocin.
1139. Botkiewicz Amelia 4.600 Morawica - Pływalnia „Koral”.
Dudek Bartosz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
1141. Dworska Maria 4.550 Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Garlewicz Asia Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Jarosinska Jolanta Jędrzejów - Pływalnia Miejska.
Myszka Dominika Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
1145. Wiencek Marcin 4.525 Jarocin - Aquapark Jarocin.
1146. Cieślak Jarosław 4.500 Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Czapiński Filip Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Gałgan Anna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Guz Maciej Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Janczy Andrzej Nysa - Kryta Pływalnia Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
Massalski Mateusz Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Minta Michał Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Pająk Oliwier Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Pawela Anna Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Pikiel Milena Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Sielski Mirosław Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Solek Mieczysław Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Werpachowski Jarosław Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Zagrodzki Kacper Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Żmuda Stanisława Łazy - Park Wodny „Jura”.
1161. Płaczkiewicz Jarosław 4.450 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
1162. Patyra Szymon 4.400 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
PORĘBSKI Patrycja Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR.
Rutkowski Henryk Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
1165. Paczkowska Agnieszka 4.375 Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
1166. Załuska Kacper 4.350 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
1167. Gajewski Konrad 4.300 Strzelin - Aquapark „Granit”.
Kilian Bartosz Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Miszczuk Alina Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Rakowski Piotr Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR.
Rumpel Ludmiła Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Wronkowska Ilona Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Zdańkowska Amelia Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
1174. Bogacz Joanna 4.250 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Jarzębowski Maciej Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Sierzputowska Maria Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
1177. Barański Grzegorz 4.200 Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Kamola Zygmunt Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Palczewski Piotr Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR.
Przecherka Oskar Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
1181. Durman Marcin 4.150 Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Krajewski Hubert Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Kulisz Julia Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”.
Świątek Michał Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Tumułka Natalia Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
1186. Gajewska Amelia 4.100 Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Jóźwiak Andrzej Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Kaszkiel Martyna Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”.
Klauza Jan Jarocin - Aquapark Jarocin.
Moś Krystian Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Pajak Kazimierz Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Więcek Joanna Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Zawiślak Marta Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
1194. Ciasto Sebastian 4.075 Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
1195. Biały Karolina 4.050 Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”.
Janikowski Dominik Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Kasprzak Mikołaj Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Kołodziej Kinga Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Polak Michał Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Polak Witold Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Skarżyńska Katarzyna Lipno - Pływalnia MOSiR .
Szczupak Zofia Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Tomczak Weronika Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Włodarczyk Kajetan Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Wołek Grzegorz Myszków - Kryta Pływalnia MOSiR.
1206. Anna Guzdek 4.000 Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Bartłomiej Dudkowiak Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia „Wodny Raj”.
Bartoszek Martyna Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Borkowski Bartosz Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Cytlak Agata Żary - Pływalnia „Wodnik”.
Dłubak Marta Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Domagała Marta Morawica - Pływalnia „Koral”.
Duczmalewski Tomasz Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Fabisiak Filip Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Janikowski Damian Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o..
Kardach Jacek Jarocin - Aquapark Jarocin.
Kieres - Gałęziowska Izabela Morawica - Pływalnia „Koral”.
Krajewska Joanna Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Krawczyk Basia Pleszew - Park Wodny „Planty”.
Kruczek Jakub Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Krystaszek Justyna Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR.
Kurtyka Magdalena Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Lis Amelia Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Lis Krystian Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Lupa Małgorzata Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4.
Niegowska Karolina Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR.
Nowak Tomasz Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu.
Panuś Marta Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Pilcicki Leon Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR.
Rutkowski Rafał Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK.
Sacharczuk Kacper Łuków - Pływalnia „Delfinek”.
Skrzynkowska Gabriela Opole - Pływalnia „Akwarium”.
Ślusarz Tomasz Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Smoła Karolina Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota.
Staszewski Karol Redzikowo - Park Wodny Redzikowo.
Sterna Joanna Szamotuły - Kryta Pływalnia.
Stratyński Wiktor Tomaszów Maz. - Basen „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10.
Światłowska Beata Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Szczepański Krzysztof Będzin - Kryta Pływalnia OSiR.
Trudnos Rafał Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”.
Tulim Julia Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”.
Tyburski Jan Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2.
Weronika