LISTA UCZESTNIKÓW OTYLIADY’2018 ZAREJESTROWANYCH ELEKTRONICZNIE

Nazwisko

Imię

Pływalnia

Adamczewski

Kamil

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Adamczyk

Daria

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Adamczyk

Leszek

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Adamczyk

Małgorzata

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Adamczyk

Rafał

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Adamczyk-Królak

Izabela

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Adamek

Marcin

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Adamiec

Magdalena

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Adamska

Aleksandra

Jarocin - Aquapark Jarocin

Adamska

Beata

Jarocin - Aquapark Jarocin

Adamska

Hanna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Adamska

Monika

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Adamski

Olaf

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Adamski

Paweł

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Aleksiejuk

Jarosław

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Amalio

Fabian

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

AMOR

RAFAŁ

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Andelt

Krzysztof

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

ANDRUSZKIEWICZ

Krzysztof

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Andrzejak

Norbert

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Andrzejewski

Bartek

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Babicka

Katarzyna

Redzikowo - Park Wodny

Babraj

Mikołaj

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Bacharz

Radomir

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Bachorska

Iga

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bachorska

Olga

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bachorski

Mariusz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Balińska

Marta

Redzikowo - Park Wodny

Baliński

Filip

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Ball

Maria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Banach

Ewelina

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Banaś

Tomasz

Strzelin - Aquapark „Granit”

Baniszewski

Jakub

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Bańka

Aleksandra

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Bańka

Dominik

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

BAQUERO

VICTORIA

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Baran

Marcin

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Baranowska

Monika

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Barańska

Nina

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Bartłomiejczak

Jakub

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bartosik

Michał

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

BARTOSZEK

Dawid

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bartoszek

Martyna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bąk

Barbara

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Bąk

Bartłomiej

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Bąk

Maciej

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Bednarczyk

Bohdan

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Bednarek

Monika

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Bednarski

Grzegorz

Łazy - Park Wodny „Jura”

Bednarski

Mariusz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

beldyga

bartosz

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Benewiat

Aleksandra

Redzikowo - Park Wodny

Benewiat

Zenon

Redzikowo - Park Wodny

Berebecki

Roman

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Bernat

Wiktor

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Betlej

Hubert

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Bęczyński

Wojciech

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Będkowski

Jaromir

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Białas

Filip

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Bienias

Paulina

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Bieniecki

Jacek

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Bijak

Marcel

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Bijak

Martyna

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Bilewicz

Kacper

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

BILSKA

ANNA

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

BILSKI

RADOSŁAW

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Bistron

Alan

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Bistron

Alan

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Bizacka

Michalina

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Blewąska

Paulina

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Błaszczuk

Maja

Redzikowo - Park Wodny

Błażejewski

Kacper

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Błędowski

Piotr

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Bobek

Agnieszka

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Bochenek

Jan

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Bochenek

Karolina

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Bochenek

Paweł

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Bochenek

Tomasz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Bogacka

Maja

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Bogacka

Maja

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bogacka

Malgorzata

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Bogacka

Malgorzata

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bogacz

Hanna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Bogdanowski

Łukasz

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Bogdański

Wiktor

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Bogucka

Otylia

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Bogucki

Marcin

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Bogucki

Oskar

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Boguszewski

Michał

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Bołtuć

Małgorzata

Strzelin - Aquapark „Granit”

Boniecki

Dariusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Borczuch

Przemysław

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Borkowski

Michał

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Borkowski

Szymon

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Borkowski

Tomasz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Boroński

Bartosz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Borowski

Jan

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Boryczko

Barbara

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Boryczko

Emilia

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Boryczko

Krzysztof

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Borys

Ewa

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Brajczewski

Michał

Lipno - Pływalnia MOSiR

Brodzińska

Magdalena

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Brodziński

Adam

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Brokos

Piotr

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Brokos

Tomasz

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Bródka

Paweł

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Brzdąk

Przemysław

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

BRZYSKI

Maciej

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Bucka

Kinga

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Budka

Dariusz

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Bugajski

Janusz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Bujakowska

Julia

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Bujoczek

Magdalena

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Bukowski

Maciej

Jarocin - Aquapark Jarocin

Buksztynowicz

Jonasz

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Bułka

Oliwia

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Bułkin

Igor

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Butowski

Krzysztof

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Bystryk-Skubiszewska

Małgorzata

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Bystrzycki

Maciej

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Chaba

Maria

Łazy - Park Wodny „Jura”

Chaduła

Adrian

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Chmiel

Paulina

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Chmielewski

Jan

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Chmielewski

Maciej

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

CHMIELEWSKI

TOMASZ

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Chojnacka

Marta

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Chojnacki

Marcin

Redzikowo - Park Wodny

Chojnowski

Rafał

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Chojnowski

Rafał jr

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Chomentowski

Andrzej

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Choryłek

Leszek

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Chrabkowski

Mariusz

Redzikowo - Park Wodny

Chrobasik

Adam

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

CHROBASIK

MONIKA

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Chrobasik

Monika

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Chruszcz

Mateusz

Strzelin - Aquapark „Granit”

Chrzanowska

Maria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Chudewniak

Agnieszka

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Chudoba

Anna

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Chudy

Andrzej

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Chwałkowski

Łukasz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Chwiałkowski

Łukasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Ciasto

Sebastian

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Cichy

Adam

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Cichy

Marek

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Ciechanowski

Jacek

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Cienkowski

Andrzej

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Cienkowski

Franciszek

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Cienkowski

Grzegorz

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Ciepiela

Joanna

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Cierpiał

Wiktor

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Ciesielski

Bartosz

Strzelin - Aquapark „Granit”

Cieślak

Aleksandra

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Cieślak

Bartosz

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Cieślik

Paweł

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Cieślik

Piotr

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Cikoto

Krzysztof

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Cikoto

Maja

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Ciołek

Wojciech

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Cuber

Ewa

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Cudak

Jan

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Cwalina

Piotr

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

CYMANEK

ANDRZEJ

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Cynk

Michał

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Cyran

Elżbieta

Łazy - Park Wodny „Jura”

Cytlak

Agata

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Czajkowska

Jagoda

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Czapski

Jan

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Czapski

Roman

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Czarnecki

Sławomir

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

CZERNECKI

Marek

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Czernichowski

Konrad

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Czerwik

Michał

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Czerwińki

Bartosz

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Czerwiński

Andrzej

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Czuba

Marcin

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Czupkiewicz

Andrzej

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Czyściecki

Adrian

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Czyż

Bartłomiej

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

CZYŻAK

JOLANTA

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Ćwiklińska

Anna

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Ćwirko

Sławomir

Redzikowo - Park Wodny

Dach

Anna

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Dajcz

Michał

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Daszczyk

Dominik

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Daszkiewicz

Mikołaj

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Dąbek

Małgorzata

Morawica - Pływalnia „Koral”

Dąbrowski

Michał

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Dec

Kacper

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Dembiński

Marek

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Derda-Nowakowska

Małgorzata

Morawica - Pływalnia „Koral”

Derleta

Alicja

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Dębicka

Agnieszka

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Dębicka

Hanna

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Dębicki

Michał

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Dębska

Bernardeta

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Dębski

Adam

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Dębski

Konrad

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Dębski

Łukasz

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Dębski

Maciej

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Długajczyk

Dawid

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Długosz

Robert

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Dober

Damian

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Dobrowolski

Piotr

Strzelin - Aquapark „Granit”

Doktor

Tymoteusz

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Domański

Piotr

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Doroszuk

Kamila

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Doroziński

Łukasz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Drażba

Filip

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Dreksler

Aleksandra

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Drgas

Wiktoria

Żary - Pływalnia „Wodnik”

DROZDOWSKI

ADAM

Pleszew - Park Wodny „Planty”

DROZDOWSKI

DAMIAN

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Drozdyk

Jakub

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Drożdż

Małgorzata

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Drózd

Krzysztof

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Druciarek

Sylwia

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Drzewiecki

Rafał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Drzyzga

Michał

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Duczmalewski

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Dudek

Mariola

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Durka

Anna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Durka

Wojciech

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Durman

Magdalena

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Durman

Marcin

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Durska

Aleksandra

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Dworniczak

Tomasz

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Dworska

Antonina

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Dworska

Maria

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Dworski

Tomasz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Dwulit

Dariusz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Dyka

Fabian

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Dytko

Ewa

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Dytko

Hanna

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Dytko

Pawel

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Dziadek

Magdalena

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Dzida

Radosław

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

DZIEDZIC

EWA

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Dziedzic

Michał

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Dziekaski

Maciej

Jarocin - Aquapark Jarocin

DZIENNIAK-PULINA

DANIELA

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Dzierga

Tomasz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Dzierżanowska

Katarzyna

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Dzierżanowski

Filip

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Dzierżanowski

Tymon

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Dzirba

Michał

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Dziuba

Sławomir

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

DZIWOKI

MAREK

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Elgalal

Sami

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Fabisiak

Bartosz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Fabisiak

Filip

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Falkowski

Kornel

Lipno - Pływalnia MOSiR

faulhaber

szymon

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Felinowska

Paulina

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Feliński

Jarosław

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Ferdyn

Małgorzata

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Ferdyn

Rafał

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Ficek

Emilia

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Fijałkowski

Mateusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Filar

Radosław

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Filipek

Daniel

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Filipiak

Robert

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Filipowicz

Weronika

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Fior

Filip

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Fior

Jacek

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Fior

Marta

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Fior

Matylda

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Flak

Radosław

Łazy - Park Wodny „Jura”

Flakiewicz

Sławomir

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Foltynowicz

Waldemar

Jarocin - Aquapark Jarocin

Foss

Szymon

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Frączak

Alekasandra

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Frączak

Aleksandra

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Frąszczak

Antonina

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Frąszczak

Marcelina

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Frąszczak

Marcelina

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Furman

Łukasz

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Furmaniak

Jarosław

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Furmankiewicz

Dominika

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Gaca

Marysia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Gacek

Edyta

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Gach-Michalska

Justyna

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Gajewska

Patrycja

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Gajewski

Filip

Opole - Pływalnia „Akwarium”

GAJEWSKI

KRZYSZTOF

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Gajewski

Michał

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gajewski

Sławomi

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Gajkowski

Mateusz

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Gajor

Norbert

Jarocin - Aquapark Jarocin

Galewski

Ariel

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Galiński

Michał

Jarocin - Aquapark Jarocin

Gałgan

Adrian

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Gałgan

Aleksander

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Gałgan

Anna

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

garlewicz

asia

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

garncarek

anna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Garsztka

Wiktor

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Garwol

Maciej

Redzikowo - Park Wodny

Gawęda

Marcin

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Gawłowska-Stasiak

Elżbieta

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Gawrońska

ALICJA

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawrońska

Katarzyna

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawrońska

Monika

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawrońska

Oliwia

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawroński

Bartosz

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawroński

Ignacy

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawroński

Julian

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawroński

Paweł

Lipno - Pływalnia MOSiR

GAWROŃSKI

PIOTR

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gawroński

Roman

Lipno - Pływalnia MOSiR

Gazejew

Wiktor

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Gąsiorek

Amadeusz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Gąsiorek

Amanda

Jarocin - Aquapark Jarocin

Gdowski

Marcin

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Genstwa

Jakub

Jarocin - Aquapark Jarocin

Giedryś

Alicja

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Giersok

Alicja

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Giewiada

Kacper

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Giewiada

Patrycja

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Gil

Katarzyna

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

GILOWSKA

MARIA

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Głośnicka

Maria

Strzelin - Aquapark „Granit”

Głośnicka

Zofia

Strzelin - Aquapark „Granit”

Głowacka

Natalia

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Głowacka

Oliwia

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Głód

Tomasz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Gmur

Rafał

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Gogolok

Tomasz

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Goldwasser

Zbigniew

Strzelin - Aquapark „Granit”

Gołda

Mariusz

Łazy - Park Wodny „Jura”

Gołembiewski

Michał

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Gołębiowski

Krzysztof

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Gorąca

Klaudia

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Goss

Aleksandra

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Goss

Eliza

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Goss

Magdalena

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Góralczyk

Andrzej

Jarocin - Aquapark Jarocin

Górecka

Katarzyna

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Górecki

Krzysztof

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Górska

Aleksandra

Pleszew - Park Wodny „Planty”

górski

henryk

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Górzyński

Paweł

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Grabarek

Mateusz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Grabowska

Grażyna

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Grabowski

Jan

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Grala

Dorian

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Grala

Liliana

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Grala

Nelly

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Grala

Sebastian

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Gralak

Maja

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Grązka

Ewa

Redzikowo - Park Wodny

Grązka

Ewa

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

GREBIENIK

Andrzej

Redzikowo - Park Wodny

Grodzicki

Maks

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Grodzicki

Mateusz

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

gronkowski

andrzej

Lipno - Pływalnia MOSiR

Groszkowski

Ziemowit

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Gruszka

Tomasz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Gryc

Iza

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Gryc

Krzysztof

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Grygiel

Józefa

Jarocin - Aquapark Jarocin

Grymin

Jan

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Grząbka

Kaja

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Grzelak

Jakub

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Grzyb

Kamil

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Grzyb

Karolina

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

GRZYWNA

WIKTOR

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Grzywok

Adam

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Grzywok

Filip

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Grzywok

Zuzanna

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Gwizdak

Katarzyna

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Haize

Tomasz

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Hajdasz

Mikołaj

Pleszew - Park Wodny „Planty”

HAJEWSKI

HUBERT

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Hańczyk

Jacek

Jarocin - Aquapark Jarocin

Harasimczyk

Weronika

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Haus

Katarzyna

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Hawra

Michał

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Heinrychowski

Slawomir

Jarocin - Aquapark Jarocin

Henzel

Grzegorz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Hermann

Łukasz

Szamotuły - Kryta Pływalnia

HERNIK

KRZYSZTOF

Szamotuły - Kryta Pływalnia

hoffmann

wojciech

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Hop

Wojciech

Redzikowo - Park Wodny

Horbaczewski

Paweł

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Hyska

Czesław

Żary - Pływalnia „Wodnik”

iranowski

tadeusz

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Iwańczuk

Tymoteusz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Jabłoński

Michał

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Jabłoński

Michał

Redzikowo - Park Wodny

Jabłoński

Wojciech

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Jagielski

Bartosz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Jagoda

Łukasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jagodziński

Karol

Jarocin - Aquapark Jarocin

Jagodziński

Karol

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Jakieła

Anna

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Jaksa

Juliusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jakubik

Franciszek

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Jakubik

Karol

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Jakubowski

Michał

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jakubowski

Michał

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Jakubowski

Tomasz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Jakus

Tomasz

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Janas

Dariusz

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Janas

Izabela

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Janas

Maria

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Janczy

Andrzej

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Janczy

Maciej

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Janicka-Jawor

Joanna

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Janicki

Miłosz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Janiszewska

Urszula

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Jankowski

Jakub

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jankowski

Marcin

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Janowska

Natalia

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jańczak

Michał

Jarocin - Aquapark Jarocin

Jarczyński

Tomasz

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Jaros

Barbara

Łazy - Park Wodny „Jura”

Jaros

Grzegorz

Łazy - Park Wodny „Jura”

Jaros

Ryszard

Łazy - Park Wodny „Jura”

Jaros

Stanisław

Łazy - Park Wodny „Jura”

Jarosik

Paweł

Jarocin - Aquapark Jarocin

Jarosinska

Jolanta

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Jarząbek

Tomasz

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Jarzebowska

Jagna

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Jarzecka

Ewa

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jasek

Liwia

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Jasik

Angelika

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Jasińska

Michalina

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

JASIŃSKA

MICHALINA

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

JASIŃSKA

ZUZANNA

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Jasiński

Krzysztof

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

jastrzębska

julia

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Jastrzębska

Julia

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

jastrzębski

roman

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Jastrzębski

Wojciech

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Jaśkowski

Michał

Redzikowo - Park Wodny

Jawor

Marcin

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Jączyk

Magdalena

Łazy - Park Wodny „Jura”

Jeka

Danuta

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Jeka

Mateusz

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Jeka

Michał

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Jeka

Piotr

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Jersak

Lena

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Jerzykowski

Adam

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jezierski

Dawid

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Jeznach

Jakub

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Jędrzejak

Wiktoria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Jędrzejczyk

Paulina

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Jędrzejewski

Jakub

Jarocin - Aquapark Jarocin

JĘDRZEJEWSKI

JAKUB

Pleszew - Park Wodny „Planty”

jozkiewicz

tomasz

Lipno - Pływalnia MOSiR

Kabalyk

Kirill

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kacki

Ola

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Kaczmarczyk

Hubert

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Kaczmarczyk

Seweryn

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

KACZMAREK

ANDRZEJ

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Kaczmarek

Jakub

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kaczmarek

Jan

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kaczmarek

Małgorzata

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kaczmarek

Mariusz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kaczmarek

Martyna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kaczyński

Karol

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kaczyński

Krzysztof

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Kadzidłowski

Karol

Lipno - Pływalnia MOSiR

Kaliski

Kamil

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kalużny

Justyna

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Kałas

Magdalena

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Kałużny

Aleksander

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kamiński

Miorosław

Redzikowo - Park Wodny

Kanarek

Jakub

Redzikowo - Park Wodny

Kanclerzewski

Stanisław

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Kania

Jakub

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Kania

Karol

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Kania

Marek

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

KANICKI

MARCIN

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Kanigowska

Elżbieta

Redzikowo - Park Wodny

Kanigowski

Grzegorz

Redzikowo - Park Wodny

Kanigowski

Lech

Redzikowo - Park Wodny

Kaniowska

Małgorzata

Łazy - Park Wodny „Jura”

Kaniowski

Piotr

Łazy - Park Wodny „Jura”

Kapica

Natalia

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Karcz

Filip

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Karczewski

Szymon

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

KASZKIEL

ALEKSANDRA

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

KASZKIEL

JOANNA

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

KASZKIEL

MARTYNA

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

KASZKIEL

TOMASZ

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Kasznia

Konrad

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Kaszuba

Robert

Morawica - Pływalnia „Koral”

Kawalec

Krzysztof

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Kawecka

Paulina

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Kaźmierczak

Andrzej

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Kaźmierczak

Oskar

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kaźmierczak

Zuzanna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kaźmierowski

Klaudiusz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Keller

Michał

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Kempa

Dariusz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kędzia

Karina

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Kędzierski

Wojciech

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Kędzior

Mateusz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kiepiela

Dawid

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Kieres - Gałęziowska

Izabela

Morawica - Pływalnia „Koral”

Kiereś

Arkadiusz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Kilon

Dawid

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Kimmer

Jakub

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kimza

Edyta

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kisiel

Anita

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Kiszka

Bartosz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Klauza

Jan

Jarocin - Aquapark Jarocin

Klauza

Tomasz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kleban-Nowak

Gosia

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Klepka

Kacper

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Klimek

Antoni

Strzelin - Aquapark „Granit”

Klimek

Stanisław

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Klimek

Tomasz

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Kłakulak

Elżbieta

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kłębukowski

Grzegorz

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kłobukowska

Katarzyna

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kłobukowska

Katarzyna

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kłonowski

Bartosz

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Kłopotek

Patryk

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kłos

Jagoda

Morawica - Pływalnia „Koral”

Knap

Szymon

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Knappe

Andżelika

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kochanowska

Monika

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kochańska

Aleksandra

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Kochman

Grzegorz

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Kochmańska

Anna

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Kocik

Tomasz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Kociołowicz

Jakub

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kociszewski

Adrian

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Kolasińska

Wiktoria

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kolera

Magdalena

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kolesnikov

Maxim

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Kolibabka

Witold

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Kolodziej

Miłosz

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Kolwicz

Damian

Redzikowo - Park Wodny

Kołaska

Aleksandra

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kołaska

Julia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kołaska

Sandra

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kołaski

Nikodem

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kołat

Bartłomiej

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Kołodziej

Klara

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Kołodziejski

Ariel

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Kołomyjec

Michał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Kołtun

Kamil

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Komar

Aleksandra

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Komorowska-Owczarzak

Agnieszka

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Konczewski

Jakub

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Konieczny

Jan

Pleszew - Park Wodny „Planty”

konieczny

roman

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Konrady

Anna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Konrady

Łukasz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Konrady

Szymon

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Konrady

Zuzanna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Korba

Jerzy

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Korona

Krzysztof

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Korona

Tatiana

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Korpal

Hanna

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Korzec

Jacek

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Korzeniewska

Malwina

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Korzeniewska

Martyna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Korzeniewska

Wiktoria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kos

Szymon

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kosałka

Sebastian

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Koschany

Kamilla

Redzikowo - Park Wodny

Kosecki

Konrad

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Kosieradzki

Tomasz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Kosiński

Tomasz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kosmalska

Ania

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Kosowicz

Małgorzata

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kosowicz

Sylwia

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kostrzewa

Wojciech

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Kostrzewski

Juliusz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Kościelniak

Wioletta

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Kot

Aleksandra

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kotlińska

Agata

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Kotula

Jakub

Morawica - Pływalnia „Koral”

Kotwica

Aleksandra

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Kowal

Agnieszka

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Kowal

Bartosz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Kowal

Emilia

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Kowalczuk

Tomasz

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Kowalczyk

Jakub

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

KOWALCZYK

ŁUKASZ

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Kowalczyk

Rafal

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kowalewski

Krzysztof

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Kowalska

Iwona

Redzikowo - Park Wodny

Kowalska

Kinga

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kowalska

Monika

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kowczur

Danuta

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Kowczyk

Inga

Żary - Pływalnia „Wodnik”

koza

Aleksander

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Koza

Maksymilian

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kozibąk

Piotr

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Kozieł

Tadeusz

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

KOZIŃSKA

ZOFIA

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

KOZIŃSKI

WOJCIECH

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Kozioł

Magdalena

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Kozłowska

Kinga

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kozłowska

Maja

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kozłowski

Aleks

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kozłowski

Paweł

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Kozłowski

Tadeusz

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Kozłowski

Tomasz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kozłowski

Wojtek

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Kozłów

Krzysztof

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Krajewska

Joanna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Krajewska

Oliwia

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Krasowski

Marek

Żary - Pływalnia „Wodnik”

krawczak

Krzysztof

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Krawczyk

Dariusz

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Krawczyk

Kacper

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Krawczyk

Katarzyna

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Krawczyk

Lena

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Krawczyk

Nataniel

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Krawczyk

Patryk

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Krawczyk

Tomasz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Krawiec

Karolina

Jarocin - Aquapark Jarocin

Krok

Jakub

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Królak

Kamil

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Królak

Natalia

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Królikowski

Michał

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Kruczek

Jakub

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Kruczek

Jakub

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Kruk

Ania

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Kruszona

Krzysztof

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Krzak

Krzysztof

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Krzemiński

Grzegorz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Krzeszewski

Tomasz

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Krzeszewski

Tomasz

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Krzykalska

Maja

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Krzysztoń

Bartosz

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Krzyżański

Jacek

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Kubacki

Tomasz

Redzikowo - Park Wodny

Kubiak

Krzysztof

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kubiak

Marek

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Kubicka

Aleksandra

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kubicki

Karol

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kubisztal

Artur

Łazy - Park Wodny „Jura”

Kucharek

Marcin

Redzikowo - Park Wodny

Kucharska

Katarzyna

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Kucharski

Łukasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kucharski

Michał

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Kuchciński

Piotr

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Kuchczyńska

Joanna

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Kuchnicka

Katarzyna

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kucypera

Wojciech

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Kuczek

Krzysztof

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Kuczyńska

Marta

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kudajczyk

Dominik

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Kujawa

Daniel

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kujawa

Nadia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kujawa

Oliwier

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kukuć

Aleksandra

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Kukuć

Izabela

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Kula

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Kulas

Paulina

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Kułakowski

Mateusz

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Kunicka

Urszula

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Kurek

Dawid

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Kurkiewicz

Julia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

KURTYKA

AMELIA

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

KURTYKA

MAGDALENA

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kurzeja

Dominik

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Kusek

Mateusz

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

kusiak

marcin

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Kusiak

Zofia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kuśpiel

Kamil

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Kuziemski

Tomasz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Kuźmiński

Marcin

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kwasigroch

Stanisław

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Kwiatkowska

Adrianna

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Kwiatkowska

Jadwiga

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Kwiatkowski

Jacek

Łazy - Park Wodny „Jura”

Kwiatkowski

Krzysztof

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Kwiatkowski

Krzysztof

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Kwiatkowski

Wojciech

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

KWINTA

BEATA

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

KWINTA

IGOR

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

KWINTA

SŁAWOMIR

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

KWINTA

SZYMON

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Kwitowski

Tobiasz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Kwoka

Julia

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Lachowski

Michal

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Lange

Genowefa

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Laskowska

Agnieszka

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Laskowska

Agnieszka

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Legieć

Michał

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Lehmann

Maciej

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Lejb

Agnieszka

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Lenart

Paulina

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Lepa-Roman

Magdalena

Redzikowo - Park Wodny

LESIEWICZ

MARIKA

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Leszczyński

Jakub

Jarocin - Aquapark Jarocin

Leśko

Karol

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Leśko

Paweł

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Leśniak

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Lewandowski

Jakub

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Lewiński

Piotr

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Lipińska

Jolanta

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Lipiński

Adam

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Lipiński

Mateusz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Lipowicz

Dorota

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lipowicz

Jakub

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lipowicz

Karolina

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lipowicz

Krzysztof

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lipowicz

Marianna

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lipowicz

Oliwia

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lipowicz-Wilak

Ewelina

Jarocin - Aquapark Jarocin

Lis

Amelia

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Lis

Jerzy

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Lis

Krystian

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Lisiecki

Paweł

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Lisiewski

Mariusz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Liszka

Bogdan

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Liwski

Mateusz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Liwski

Mateusz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Lizut

Wiktor

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Lojko

Natalia

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Lombarski

Łukasz

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Lotczyk

Arkadiusz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Lubarski

Marcin

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Lubas

Maciej

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Ludwiczak

Beata

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Lupa

Aureli

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Lupa

Małgorzata

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Lupa

Remigiusz

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Łagożny

Łukasz

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Łagódka

Ewa

Jarocin - Aquapark Jarocin

ŁAKOMSKA

JOANNA

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

ŁAKOMSKA

ZOFIA

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Łapczyńska

Dominika

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Łapczyński

Damian

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Łapucka

Ewa

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Łapucki

Adam

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Łojko

Natalia

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Łomnicki

Aleksander

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Łoński

Tomasz

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Łosoń

Jerzy

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Łosoń

Natalia

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Łotocki

Paweł

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Łowicki

Jakub

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Łowicki

Rafał

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Łoziński

Milan

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Łoziński

Wojciech

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Łucka

Elwira

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Łuczyński

Michał

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Ługowski

TomaszTomasz

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Łukasiewicz

Maciej

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

ŁUKASIŃSKA

ANNA

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Łukaszewicz

Wiktor

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Łukaszewski

Marek

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Łukomski

Michał

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Machajewski

Kamil

Lipno - Pływalnia MOSiR

Maciejewski

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Maciuszek

Łukasz

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Madaj

Michał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Madaj

Michał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Madej

Tomasz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Madeja

Julia

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Madoń

Magdalena

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Magiera

Hubert

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Magiera

Oliwia

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

MAJCHER

TOMASZ

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Majchrzak

Łukasz

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Majda

Kamil

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Majda

Maja

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Majdan

Piotr

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Majewska

Vanessa

Lipno - Pływalnia MOSiR

Majewski

Andrzej

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Majewski

Franciszek

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

MAJEWSKI

OLIVIER

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Majewski

Tomasz

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Makowski

Szymon

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Malendowcz

Żaneta

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Malicka

Angelika

Łazy - Park Wodny „Jura”

Malicka

MILENA

Łazy - Park Wodny „Jura”

Malicki

SEWERYN

Łazy - Park Wodny „Jura”

Malinowska

Irmina

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Malińska

Wiktoria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Małkowski

Andrzej

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Małkowski

Witold

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Małoszczyk

Mariusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

MANSEL

MAŁGORZATA

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

MANSEL

MARCIN

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

MANSEL

ZBIGNIEW

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

MARASZEK

MAKSYMILIAN

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

MARASZEK

MATEUSZ

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Marciak

Maciej

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Marciniak

Aleksandra

Lipno - Pływalnia MOSiR

Marciniak

Łukasz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Marciniak

Sławomir

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Marcinkiewicz

Mariusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Marcinkowski

Piotr

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Marczak

Martyna

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Marczak

Radosław

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Markiewicz

Antoni

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Markiewicz

Damian

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Markiewicz

Damian

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Markiewicz

Marcelina

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Markowska

Antonina

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Markowski

Bartosz

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Markut

Pawel

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Marszałek

Julia

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Martynowski

Łukasz

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Martynów

Mikołaj

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Maruszczyk

Anna

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Masialski

Konrad

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Masialski

Paweł

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Masłoń

Maja

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

MATERNA

ROMAN

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Matusiak

Robert

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Matusiak vel Matuszewski

Adam

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Matuszczak

Maciej

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Matuszewski

Jacek

Jarocin - Aquapark Jarocin

Matysiak

Marcin

Jarocin - Aquapark Jarocin

Matyszczyk

Monika

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Maziarz

Marek

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Mazur

Jakub

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Mazur

Nikola

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Mazur

Piotr

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Mazur

Stanisława

Łazy - Park Wodny „Jura”

Mazurkiewicz

Janusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Mendel

Krystian

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Miazek

Oliwia

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Miazek

Oskar

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Miazek

Wiktor

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Michalczewska

Joanna

Żary - Pływalnia „Wodnik”

MICHALKIEWICZ

PIOTR

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Michalska

Maria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Michalska

Oliwia

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Michalski

Mateusz

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Michalski

Michał

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Michalski

Mirosław

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Michałowski

Jan

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Miecznikowska

Aleksandra

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Mielcarek

Aleksandra

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Mierkiewicz

Krystian

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Migalska

Wiktoria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Migalski

Bartosz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Mikołajczyk

Agnieszka

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Mikołajczyk

Andrzej

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Mikołajczyk

Daniel

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Mikołajek

Marzena

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Mikołajski

Damian

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Milian

Michał

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Miłkowski

Jakub

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Mirosławski

Michał

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Mirosławski

Tomasz

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Misiak

Konrad

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Miś

Dariusz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Mitek

Romualda

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Młodzianowski

Maciej

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Młynarczyk

Marcin

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Młynarczyk

Zbigniew

Redzikowo - Park Wodny

Mocek

Maciej

Jarocin - Aquapark Jarocin

Mosoń

Grzegorz

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Motyka

Justyna

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Możdżeń

Grzegorz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Możejko

Łukasz

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Mól

Tomasz

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Mroczko

Milena

Strzelin - Aquapark „Granit”

Mroczko

Wojciech

Strzelin - Aquapark „Granit”

Mróz

Tomasz

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Muskała

Magdalena

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Muskała

Magdalena

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Muszyński

Marek

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Muszyński

Robert

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Muzyczyszyn

Paweł

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Myszkowska

Monika

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Nawrocki

Wojciech

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Nawrocki

Wojciech

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Nazaruk

Piotr

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Nazaruk

Weronika

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

NIEDZIEJKO

KAROLINA

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Niedziejko

Wiktoria

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

NIEDZIEJKO-ZIÓŁKOWSKI

JANUSZ

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Niedziółka

Anna

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Niedziółka

Jan

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Niedźwiadek

Jakub

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Niedźwiadek

Jakub

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

NIEGOWSKA

DOMINIKA

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

NIEGOWSKA

KAROLINA

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

NIEGOWSKI

PIOTR

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Niemela

Ewa

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Niemiałtowski

Krzysztof

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Niezręcki

Dariusz

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Nisiewicz

Julia

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Nitka

Dominika

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Niżewski

Paweł

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

NOWACKA

JULIA

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Nowacka

Paulina

Żary - Pływalnia „Wodnik”

NOWAK

GRZEGORZ

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Nowak

Hanna

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Nowak

Krzysztof

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Nowak

Krzysztof

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Nowak

Marcin

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Nowak

Marcin

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Nowak

Mariusz

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Nowak

Paweł

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Nowak

Wojciech

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Nowatkowska

Maja

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

NOWICKA

MARTYNA

Pleszew - Park Wodny „Planty”

NOWICKI

JAKUB

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Nowicki

Remigiusz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Nowiczenko

Piotr

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Nowotna

Urszula

Redzikowo - Park Wodny

Obacz

Jan

Pleszew - Park Wodny „Planty”

OBECNA

ALICJA

Pleszew - Park Wodny „Planty”

OBECNA

ALICJA

Pleszew - Park Wodny „Planty”

OBECNA

ZUZANNA

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Ochental

Magdalena

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Ochental

Maria

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Ochocka

Ewelina

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Oczadły

Grzegorz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

ogonowski

adam

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Ogrodowczyk

Daria

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Okarmus

Igor

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Okulski

Jakub

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Okupnik

Zofia

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Olejniczak

Elwira

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

OLEKSIAK

SŁAWOMIR

Lipno - Pływalnia MOSiR

Olszewska

Katarzyna

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Olszewska

Pola

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Olszewski

Franciszek

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Olszowski

Dawid

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Opałka

Szymon

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

OPIŁA

ADA

Pleszew - Park Wodny „Planty”

orlikowski

wieslaw

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Orłowski

Grzegorz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Orszulak

Jakub

Jarocin - Aquapark Jarocin

Osadkowski

Franciszek

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

OSTROMĘCKI

WALDEMAR

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Ostropolski

Jakub

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Ostrowska-Karpisz

Anna

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Ostrowski

Bartosz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Oszczyk

Maksym

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Oszczyk

Piotr

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Otreba

Maciej

Strzelin - Aquapark „Granit”

Otto

Marta

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Owczarek

Angelika

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Owczarek

Anna

Jarocin - Aquapark Jarocin

Owczarek

Ewa

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Owczarek

Grzegorz

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Owczarek

Kinga

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

OWCZARZAK

Olga

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Paczewski

Adam

Morawica - Pływalnia „Koral”

Padula

Beata

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

PAJAK

KAZIMIERZ

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Pająk

Mateusz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Pająk

Oliwier

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Palacz

Maciej

Strzelin - Aquapark „Granit”

Palczewski

Piotr

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Pałosz

Michalina

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Pankowska

Justyna

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Pankowski

Alan

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Panuś

Marcin

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Panuś

Marta

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Parot

Marcin

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

PASTERNAK

Michał

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Paszkiewicz

Dawid

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Pawela

Anna

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Pawela

Lena

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Pawlik

Julia

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Pawlik

Karol

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Pawlik

Michał

Morawica - Pływalnia „Koral”

Pawłowska

Agata

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Pawłowski

Franciszek

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Pawłowski

Maciej

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Pazera

Piotr

Morawica - Pływalnia „Koral”

Pazurek

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Pecyna

Maciej

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Pecyna

Szymon

Jarocin - Aquapark Jarocin

Pera

Alicja

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Pera

Olimpia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Perkowski

Jarosław

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Perońska

Nadia

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Peroński

Michał

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Pesta

Igor

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Petters

Klaudia

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Pieczyński

Szymon

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Pierzchała

Anna

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Piesik

Dawid

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Pieszka

Ksenia

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Pietraka

Przemysław

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Pietras

Ewelina

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Pietrasik

Przemysław

Redzikowo - Park Wodny

Pietrzak

Romek

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Pietrzykowski

Adam

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Pikura

Aleksandra

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Pikura

Arek

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Pikura

Teresa

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Pilarski

Zbigniew

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

pilawska

monika

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Pilawski

Stanislaw

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Pilc

Maciej

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Pilc

Wojciech

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Pilecka

Maja

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

PILECKA

NATALIA

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Pilecka

Natalia

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Pinkowski

Jarosław

Pleszew - Park Wodny „Planty”

piotrowicz

michał

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Piotrowski

Dariusz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Piwoński

Robert

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Piwowarski

Artur

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Piwowarski

Jakub

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Plata

Magdalena

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Plesińska

Agnieszka

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Plesnar

Jacek

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Plutecki

Konrad

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Pławiński

Krzysztof

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Płaza

Kacper

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Płoszka

Kacper

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Płusa

Anna

Jarocin - Aquapark Jarocin

Płusa

Dorota

Jarocin - Aquapark Jarocin

Płusa

Piotr

Jarocin - Aquapark Jarocin

Płusa

Roman

Jarocin - Aquapark Jarocin

Poczykowski

Wiktor

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Podbielska

Alina

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Podlejski

Jacek

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Podleśny

Mieszko

Redzikowo - Park Wodny

Podolak

Agnieszka

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Pogorzelska

Alina

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Pogorzelski

Paweł

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Polak-Tokarz

Sabina

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Polasik

Micha

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

POŁOŃSKI

ANDRZEJ

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Popiela

Paweł

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Porada

Marek

Redzikowo - Park Wodny

PORĘBSKI

Marek

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

PORĘBSKI

Patrycja

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Porochoński

Tomasz

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Posłuszny

Dominik

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Posłuszny

Mateusz

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Posłuszny

Wiktor

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Potakiewicz Radomska

Monika

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Prendota

Przemysław

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Prokop

Jakub

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Prokop

Mateusz

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Pryga

Grzegorz

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Prylińska

Beata

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Prylińska

Marcelina

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Przybylik

Żaneta

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Przybyła

Jakub

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Przybyła

Katarzyna

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Przybyszewski

Adam

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Przybyszewski

Kamil

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Przychodzień

Rafał

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Przygoda

Dariusz

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Przygoda

Michał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Przywara

Dominika

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Psyk

Cezary

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Ptak

Mikołaj

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Ptak

Szymon

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Ptak

Wojciech

Strzelin - Aquapark „Granit”

Puisney-Hebdowska

Magdalena

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Pusz

Janusz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Pusz

Janusz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Rabenda

Marcin

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Rachwalik

Krzysztof

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Rachwalik

Radosław

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Raczyński

Paweł

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Radomski

Mateusz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Radziejewski

Tomasz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Radziński

Paweł

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Rakowska

Katarzyna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Rakowski

Piotr

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Raszewski

Zbigniew

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Ratajczak

Wiktoria

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Ratajczyk

Karol

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Ratajczyk

Krzysztof

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Rauchfleisz

Andrzej

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Regulska

Michalina

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Rivat

Emmanuel

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Rodziewicz

Adam

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Rojewski

Remigiusz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Rokicki

Paweł

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

ROKICKI

Radosław

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Rola

Rafał

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Roleder

Julia

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Roleder

Natalia

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Roman

Krzysztof

Redzikowo - Park Wodny

Różańska

Jessica

Lipno - Pływalnia MOSiR

Różański

Paweł

Lipno - Pływalnia MOSiR

Rubaszewska

Julia

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Ruciński

Marcin

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Rudek

Bartosz

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

rudnik

kinga

Morawica - Pływalnia „Koral”

Rupieta

Maksym

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Rutkowski

Jakub

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Rutkowski

Rafał

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

RYBAK

ANDRZEJ

Jarocin - Aquapark Jarocin

Rybak

Paweł

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Rybicki

Artur

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Rybicki

Piotr

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Rybiński

Borys

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Rybiński

Paweł

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Rybok

Weronika

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Rypuła

Krystian

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Ryszka

Aleksander

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Rzepecki

Artur

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Rzewuska

Adrianna

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Rzeżnicki

Wojciech

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Rzymski

Jakub

Lipno - Pływalnia MOSiR

Sacharczuk

Kacper

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Saj

Joanna

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Saj

Radosław

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Sajewicz

Michał

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Samul

Barbara

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Samul

Grzegorz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Samul

Wojciech

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Sarnicki

Piotr

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Sasinowska

Monika

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Saska

Agnieszka

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Sawicka-Borkowicz

Anna

Lipno - Pływalnia MOSiR

Sączewski

Daniel

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Schonfelder

Thomas

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Serwatka

Lech

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Serwatyński

Adam

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Serwatyński

Przemysław

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Serzysko

Ola

Łazy - Park Wodny „Jura”

Siedliński

Klaudiusz

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Sieniuć

Henryk

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

sierzputowska

maria

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Sinkowski

Marek

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Sinkowski

Szymon

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Siwczyk

Marta

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Siwik

Ewa

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Siwik

Konrad

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Siwik

Maja

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Siwik

Wojciech

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Skarżyńska

Katarzyna

Lipno - Pływalnia MOSiR

Skarżyńska

Sonia

Lipno - Pływalnia MOSiR

Skawina

Dorota

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Skawina

Natalia

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Skiba

Krzysztof

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Skiba

Wiktor

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Skoczek

Małgorzata

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Skoczylas

Natalia

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Skornowicz

Paweł

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Skowron

Magdalena

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

SKOWRONEK

MIŁOSZ

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Skórski

Arkadiusz

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Skórzański

Maciej

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Skórzański

Tomasz

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Skrabaka

Tomasz

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Skrzyniarz

MARCIN

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Skrzynkowska

Gabriela

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Skrzynkowska

Joanna

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Skrzynkowski

Piot

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Skrzynkowski

Piotr Jerzy

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Skrzypczak

Diana

Jarocin - Aquapark Jarocin

Skubiszewski

Filip

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Skubiszewski

Rafał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Skucińska

Karolina

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Sławska-Boniecka

Izabela

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Smaglinski

Jakub

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Smoczyńska

Magdalena

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Smoczyńska

Magdalena

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Smoczyński

Tomasz

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Smoczyński

Tomasz

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Smoła

Grzegorz

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Smoła

Karolina

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Smykowska

Zuzanna

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Smykowski

Szymon

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Sobalkowska

Izabela

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Sobalkowska

Izabela

Radomsko - Kryta Pływalnia MOSiR

Sobczak

Krystian

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Sobczak

Magdalena

Jarocin - Aquapark Jarocin

Sobczak

Tymoteusz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Sobieraj

Bartosz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Sobolewski

Jakub

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Sobota

Alex

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Sobota

Kacper

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Sokołowski

Samuel

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Solarz

Jędrzej

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Solecki

Włodzimierz

Łazy - Park Wodny „Jura”

Solek

Mieczysław

Redzikowo - Park Wodny

SOŁTYSIK

DANIEL

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Sosiński

Radosław

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

sosna

bartosz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Sosnowicz

Katarzyna

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Sosnowski

Łukasz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Sójka

Iga

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Spławińska

Agata

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Spułtowska

Joanna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Spychalski

Tomasz

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Sroka

Joanna

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Sroka

Michał

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Sroka

Szymon

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Srokosz

Weronika

Łazy - Park Wodny „Jura”

Stachowski

Michał

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Staciwa

Jakub

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Staciwa

Kamil

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Staciwa

Michał

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Stanicka

Patrycja

Łazy - Park Wodny „Jura”

Staniek

Agata

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Stanisławski

Szymon

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Stankiewicz

Edyta

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Stankiewicz

Michał

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Stańska

Daria

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Stański

Igor

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Stasiak

Wojciech

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Staszczyk

Radosław

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Staszewski

Adam

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Staszewski

Kacper

Morawica - Pływalnia „Koral”

Staszewski

Karol

Redzikowo - Park Wodny

Staszkiewicz

Radosław

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Steckiewicz

Edmund

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Steckiewicz

Edwin

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Stefanowska

Agnieszka

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Stefanowska

Agnieszka

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Stefurak

Radoslaw

Strzelin - Aquapark „Granit”

Stelmach

Agata

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Stephan

Anna

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Stephan

Marlena

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Sterna

Joanna

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Stępel

Marek

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Stępska

Małgosia

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Stępski

Kamil

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Stępski

Piotr

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Stojak

Urszula

Łazy - Park Wodny „Jura”

Stoltman

Danuta

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Strapczuk

Krzysztof

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Stratyński

Filip

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Stratyński

Wiktor

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Strągowska

Aneta

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Strojek

Bartosz

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Strzecha

Tomasz

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Strzępka

Julia

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Suchodolski

Szymon

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Suknarowska

Ewa

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Superson

Wojtek

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Sutor

Grzegorz

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Suty

Lena

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Suty

Szymon

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Syguła

Sylwiusz

Bielawa - Pływalnia Miejska „AQUARIUS”

Syma

Franciszek

Łazy - Park Wodny „Jura”

Syma

Sebastian

Łazy - Park Wodny „Jura”

Sypień

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Szabłowska

Iwona

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

SZACHOWICZ

PAWEŁ

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Szałacińska

Marta

Strzelin - Aquapark „Granit”

Szałczyński

Sławomir

Lipno - Pływalnia MOSiR

Szarańska

Anna

Jarocin - Aquapark Jarocin

Szczeciński

Łukasz

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Szczepaniak

Michał

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szczepaniak

PAWEŁ

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szczepaniak

Wojciech

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szczepanski

Dawid

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szczepański

Krzysztof

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Szczęśniak

Bartosz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Szczęśniak

Robert

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Szczucki

Damian

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Szczudrawa

Kamila

Redzikowo - Park Wodny

Szczudrawa

Klaudia

Redzikowo - Park Wodny

Szczur

Jakub

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Szczypa

Krzysztof

Łazy - Park Wodny „Jura”

Szczypiór

Dorota

Morawica - Pływalnia „Koral”

Szelc

Aleksandra

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Szelc

Wiesław

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Szewczuwianiec

Marek

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Szewczyk

Mateusz

Łazy - Park Wodny „Jura”

Szkudlarek

Aleksandra

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szkudlarek

Natalia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szlęzak

Marcin

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Szlósarczyk

Krzysztof

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Szmania

Marcin

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Szojda

Andrzej

Lipno - Pływalnia MOSiR

Szojda

Maria

Lipno - Pływalnia MOSiR

Szojda

MARZENA

Lipno - Pływalnia MOSiR

Szojda

Stanisław

Lipno - Pływalnia MOSiR

Szukalska

Anna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Szulc

Andrzej

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Szumski

Kamil

Redzikowo - Park Wodny

Szydełko

Adam

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Szydłowski

Marek

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Szyja

Katarzyna

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

SZYMANOWSKI

JAKUB

Żary - Pływalnia „Wodnik”

SZYMANOWSKI

TOMASZ

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Szymczak

Lukasz

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Szymczak

Paweł

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Ścierski

Józef

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Ścisłowicz

Karolina

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Ślebiedzińska

Julia

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Śledzik

Sebastian

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Ślesak

Józef

Oświęcim - Kryta Pływalnia MOSiR

Śliwski

Arkadiusz

Morawica - Pływalnia „Koral”

Ślósarek

Piotr Leszek

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Ślusarczyk

Piotr

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Śmiałek

Jakub

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Śmiałek

Łukasz

Bochnia - Kryta Pływalnia im. Jana Kota

Śmiełowski

Dawid

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Średnicka

Izabela

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Światłoń-Szydełko

Małgorzata

Chojnów - Basen Miejski przy Szkole Podstawowej  nr 4

Światłowska

Beata

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Świątek

Agata

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Świątek

Michał

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Świątek

Tomasz

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Świderska

Anna

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Świderska

Lena

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Świderski

Jonasz

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Świderski

Marcin

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Świdziński

Piotr

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Świętoń

Julia

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Świętoń

Tomasz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Tabaka

Andrzej

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Tamas

Krzysztof

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Tanaś

Kornelia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Tanaś

Sylwia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Tatuś

Adam

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Tejchman

Paweł

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Tempczyk

Filip

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Terlecki

Jan

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Thomann

Jacek

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Tokarska

Elżbieta

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Tokarska

Magdalena

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Tokarski

Mateusz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Tolksdorf

Anna

Strzelin - Aquapark „Granit”

Tomaka

Bogusław

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Tomczak

Jerzy

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Tomczak

Karol

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Tomczyk

Agnieszka

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Topinek

Julia

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Toporowski

Krystian

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Trawka

Bartłomiej

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Trawka

Grzegorz

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Trochim

Paweł

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Truchlewska

Anna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Truchlewski

Mariusz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

TRUCHLEWSKI

Mateusz

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Trudnos

Rafał

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Truszczyńska

Katarzyna

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Trybuła

Paulina

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Trybuła

Paulina

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Trybuła

Stanisław

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Trzaskoma

Piotr

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Trzeciak

Aleksandra

Jarocin - Aquapark Jarocin

Trzeciak

Piotr

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Tumułka

Natalia

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Twardowska

Magdalena

Jarocin - Aquapark Jarocin

Twardowski

Jakub

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Twardowski

Paweł

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Tworek

Lena

Łazy - Park Wodny „Jura”

Tworek

Michał

Łazy - Park Wodny „Jura”

Tworzewski

Cezary

Morawica - Pływalnia „Koral”

Tyburska

Gabriela

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Tyburski

Jan

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Tymecka

Zuzanna

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Uchto

Tomasz

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Ufniarz

Artur

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Ulacha

Piotr

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Ulacha

Tadeusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Urban

Jarosław

Jarocin - Aquapark Jarocin

Urban

Liwia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Urbaniak

Oliwia

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Urbański

Michał

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Wach

Robert

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Wachowiak

Grzegorz

Jarocin - Aquapark Jarocin

Wachowiak

Piotr

Jarocin - Aquapark Jarocin

WACHOWSKI

Ryszard

Redzikowo - Park Wodny

Wachsman

Paweł

Jarocin - Aquapark Jarocin

Wagner

Robert

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Walasik

Julia

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Walasik

Łukasz

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Walasik

Łukasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Walczak

Mariusz

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Walczak

Patryk

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Walczak

Robert

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Walczak

Szymon

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Walędziak

Łukasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wandzioch

Krzysztof

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Warczyńska

Monika

Jarocin - Aquapark Jarocin

Warda

Filip

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

WARDZYŃSKA

Aleksandra

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wardzyński

Mateusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wasiak

Adrian

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Wasiak

Bartłomiej

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Wasiak

Mateusz

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Wasilewski

Oskar

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Wawrzynek

Zofia

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Wawrzyniak

Bogusław

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Wawrzyniak

Bogusław

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wawrzyniak

Jarosław

Redzikowo - Park Wodny

Wawrzyńczak

Karolina

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Wądołowska

Alicja

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

WĄSICKI

JACEK

Redzikowo - Park Wodny

Wąwoźna

Marta

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Wereszczak

Wojciech

Jastrzębie Zdrój - Kryta Pływalnia Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

Werpachowski

Jarosław

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Wichniarek

Daniel

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Wichniarek

Elwira

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Wichniarek

Jan

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Wichniarek

Rafał

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Wieczerniak

Alicja

Redzikowo - Park Wodny

Wieczerniak

Grzegorz

Redzikowo - Park Wodny

Wieczerniak

Urszula

Redzikowo - Park Wodny

Wieczorek

Łukasz

Nakło n/Notecią - Kryta Pływalnia „Naquarius”

Wieczorek

Monika

Częstochowa - Klub Taurus Fitness & Spa

Wieczorek

Tomasz

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Wierzba

Bartłomiej

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wierzba

Kacper

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wierzba

Mikołaj

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wierzbicki

Jan

Lipno - Pływalnia MOSiR

Wierzbowski

Piotr

Redzikowo - Park Wodny

Wilak

Zofia

Jarocin - Aquapark Jarocin

Wilgocki

Radosław

Lipno - Pływalnia MOSiR

Wiliński

Wojciech

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wilk

Tomasz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Winiecki

Mateusz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wiorek

Krzysztof

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Wiorek

Marcin

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Wiorek

Monika

Miechów - Kryta Pływalnia Centrum Kultury i Sportu

Wisniewska

Zuzanna

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wiśny

Filip

Szamotuły - Kryta Pływalnia

Witaszek

Jolanta

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Witowska

Anna

Redzikowo - Park Wodny

Wlekły

Maciej

Jarocin - Aquapark Jarocin

Włodarczyk

Dominika

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Włodyka

Denis

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Wnuk

Aleksander

Jarocin - Aquapark Jarocin

Wodecki

Jan

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wojciechowska

Maja

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Wojciechowska

Marcela

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Wojciechowska

Marta

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Wojciechowska

Milena

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Wojciechowska

Nadia

Będzin - Kryta Pływalnia OSiR

Wojciechowski

Przemysław

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Wojnar

Artur

Łańcut - Kryta Pływalnia MOSiR

Wojnarowski

Karol

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wojtachnio

Mikołaj

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Wojtala

Paulina

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Wojtalik

Hanna

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Wojtas

Magdalena

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Wojtuń

Tomasz

Namysłów - Centrum Turystyki i Rekreacji „Delfin”

Wolińska

Agata

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wolnik

Grzegorz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wolski

Michał

Redzikowo - Park Wodny

Wolski

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wołek

Aldona

Łazy - Park Wodny „Jura”

Wołek

GRZEGORZ

Łazy - Park Wodny „Jura”

Wołek

Mateusz

Łazy - Park Wodny „Jura”

Wołowicz

Mariusz

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Woźniak

Maciek

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Woźniak

Patryk

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Wójcik

Amelia

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Wójcik

Michał

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Wójtowski

Konstanty

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wójtowski

Marcin

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wójtowski

Maurycy

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Wrona

Marcin

Jarocin - Aquapark Jarocin

wronkowska

ilona

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

wronkowski

konstanty

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

wroński

andrzej

Kleszczów - „Solpark-Kleszczów”

Wróbel

Adrian

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Wróbel

Anna

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Wróbel

Dariusz

Czerwionka-Leszczyny - Kryta Pływalnia MOSiR

Wróbel

Maciej

Redzikowo - Park Wodny

Wróblewska

Oliwia

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Wtorek

Alicja

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

Wtorek

Michał

Jędrzejów - Pływalnia Miejska

wypuszcz

jacek

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Wypych

Marcin

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Wysocki

Paweł

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Wyszkowski

Bartek

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Zabłocki

Jakub

Rypin - Rypińskie Centrum Sportu przy Zespole Szkół nr 2

Zabłocki

Marcin

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Zabolewicz

Ryszard

Olecko - MOSiR Pływalnia „Lega”

Zajda

Małgorzata

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Zalewska

Anna

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Zalewska

Małgosia

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Zamęcka

Agnieszka

Redzikowo - Park Wodny

Zamęcki

Jacek

Redzikowo - Park Wodny

Zaparuszewska

Magdalena

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Zaręba

Beata

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Zarówna

Sylwia

Redzikowo - Park Wodny

Zarzycka

Aleksandra

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Zarzycki

Ryszard

Łuków - Pływalnia „Delfinek”

Zawadzka-Nazimek

Joanna

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Zawadzki

Iwo

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Zawadzki

Lukasz

Łazy - Park Wodny „Jura”

zawadzki

tyberiusz

Pawłowice - GOS Kryta Pływalnia "Wodny Raj"

Zawadzki

Wiktor

Łazy - Park Wodny „Jura”

Zawierowski

Michał

Redzikowo - Park Wodny

Zawistowska

Olga

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Zawiślak

Marta

Białystok - Pływalnia Sportowa BOSiR

Zborowska

Anna

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Zdebik

Katarzyna

Barcin - Kryta Pływalnia BOSiR

Zdebik

Katarzyna

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Zdrzalka

Wojciech

Opole - Pływalnia „Akwarium”

Zduniak

Anna

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

Zieja

Łukasz

Krośnice - Park Wodny „Krośnicka Przystań”

Zieja

Łukasz

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Zielinska

Zuzia

Dąbrowa Górnicza - „Nemo - Wodny Świat”

Zieliński

Rafał

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Zięba

Natalis

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Ziętarski

Krystian

Lipno - Pływalnia MOSiR

Ziętkowski

Michał

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Ziółkowska

Daria

Toruń - Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK

zmijewski

wojciech

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Zmorzyński

Tomasz

Łódź - ACSD Pływalnia „Zatoka Sportu”

Zuba

Wojciech

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Zwierzycka

Benita

Jarocin - Aquapark Jarocin

Zwolińska

Milena

Tomaszów Maz. - Basen  „Złota Rybka” Zespołu Szkół nr 4

Zybała

Krystian

Pleszew - Park Wodny „Planty”

Zyga

Klara

Ożarów - Kryta Pływalnia „Neptun”

Żarczyński

Paweł

Jarocin - Aquapark Jarocin

Żeleszkiewicz

Wiktoria

Żary - Pływalnia „Wodnik”

Żmuda

Stanisława

Łazy - Park Wodny „Jura”

Żołnowska

Magdalena

Wołomin - Pływalnia OSiR „Huragan”

Żukowska

Anna

Nysa - Kryta Pływalnia Agencja Rozwoju Nysy

Żurek

Monika

Strzelin - Aquapark „Granit”

Żydzik

Jakub

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Żydzik

Pola

Lędziny - Pływalnia Kryta OR-S „Centrum”

Żyła

Adrian

Łazy - Park Wodny „Jura”

Żyła

Karolina

Chojnice-Człuchów - Centrum Park Chojnice Sp. z o.o.

Żyła

Natalia

Łazy - Park Wodny „Jura”

  • Domyślnie
  • Tytuł
  • Data
  • Losowo
wczytaj więcej / z wciśniętym SHIFT wczyta wszystko wczytaj wszystko